Jump to content
Dogomania

Mikrosuczka Łatka, już nie wyciąga łapek przez kraty - już w domku!


LadyS

Recommended Posts

Wrzuciłam małą do anonsów, jak będzie trzeba, to będziemy kombinować transport. Ma się pojawić w wydaniu pomorskim 26.11., kujawsko-pomorskim - 26.11., dodatku wielkopolskim - 30.11. i ogłoszeniaku - 2.12.
Wiem, że daleko, ale może ktoś się zakocha i odległość nie będzie problemem...

[url]http://www.anonse.pl/oddam,latka-malutka,2letnia,suczka_2001,19340520.html[/url]
[url]http://www.anonse.pl/szukaj/20_2001.jsp?reg=3&m=&f=&b=1&s=&dod=30&it=1&gz=1&il=20[/url] - tu jest wyróżniona

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ladySwallow']Odległość nigdy nie jest problemem, jeśli domek dobry - też ją wrzuciłam już kilkakrotnie do anonsów, ale zero odzewu! To aż dziwne jest. A sunia ma się dobrze, nie choruje, tylko dalej łapki wyciąga...[/QUOTE]

Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni... wystarczy jeden telefon, byle dobry.

Link to comment
Share on other sites

Łateczka w domu !
Podjechałam z Państwem i ich córką - wolontariuszką młodziutką w schronisku w Lublinie, do schroniska, Łatka wcisnęła nosek między kraty, ogonek omal się nie urwał i aż cała się trząść zaczęła żeby ją zabrać. Wyciągała łapeczki i tak strasznie prosiła ...

Zabrali :D
W domu są 2 koty - jedna kotka ze schroniska po strasznych przejściach i kocur, Łatka jest łagodna, uległa, powinny się dogadać.
Dzisiaj kąpanie i obserwacja zwierząt. Jeśli się nie dogadają - Łatka będzie u Państwa na DT, ale skradła im serca od razu także będą pracować nad kotami i nad nią - obawa jest, że kocur, który jest bardzo duży, będzie Łateczkę tłukł.
Sterylizacja - zewnętrzna, kierownik tylko prosił o fakturę na koszty.
Łatka ślicznie jeździ samochodem, choć się stresowała trochę, nie wiedząc co ją czeka. Od młodej Pani w trakcie jazdy domagała się pieszczot :)
Jest świeżo pogryziona - główka i bok, do krwi, dość głęboko (zabrakło Cinka obrońcy ...:()
Ładnie chodzi na smyczy.
Do domu pognała w podskokach :D
Spać ma w łóżku z Panią.

Link to comment
Share on other sites

Super, że się udało :)
Niech ona tam poustawia te koty...któż to słyszał, żeby kot psa tłukł...aczkolwiek kot mojej siostry pogonił małego 3 miesięcznego Spajkusia...jak Spajki podrósł to teraz żadnemu kotu nie popuści...a koteczek mojej siostry się go panicznie boi.
Mam nadzieję że zostanie już w tym domku i nigdzie nie będzie się musiała przeprowadzać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dziewczyny! co oznacza tytuł watku? łatka ma dom stały, czy nie wiadomo, czy nie ma?
mam ja pokazxywać chętnym, czy nie?[/QUOTE]

Trzeba poczekać na E-S, bo ona ma kontakt z Panem - sunia pojechała jako na potencjalny dom stały, ale jeśli nie dogada się z kotem, to będzie tam tylko na DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...