Jump to content
Dogomania

NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet


Qeeriefire

Recommended Posts

[B]Collie:[/B] [video=youtube;Rums2zMvVn0]http://www.youtube.com/watch?v=Rums2zMvVn0&playnext=1&list=PL0CB68224E58884DA[/video] jak chcesz zeby ci nela sprzatala to podpatrz cos moze od silvii :D

Nela jak widze jest terrierowata a taki najbardziej lubię :)
zrobie malego offa: co daje zapisanie sie do ZKWP? ile to kosztuje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Darmowa pomoc domowa :D Matka Neli to wystawowy terrier szkocki :loveu:

Zapisując się do ZKwP możesz korzystać w dane dni z toru agility i w treningach agility , posłuszeństwa itd. Jako członek związku płaci się 20 złotych na rok :)
[B]Guptasek[/B] też o tym myślałam , ale nie ma jakiś stresujących sytuacji w domu , chyba , że psy mogą ją stresować:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

No to Nela ma szlachetne pochodzenie, mama złączyła się z... jakimś kundelkiem, to chyba z taty dużo genów przeszło z wyglądu, bo teriera szkockiego to dużo nie widać:D ale charakterek po mamie odziedziczyła:D
Moja koleżanka mówiła że jej spanielka też kiedyś obgryzała sobie poduszkę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Dokładnie..egzamin z humanistycznego zrobił się z historii.. zawalilam wszystko..matma tak samo..

ile macie z zamkniętych ?[/QUOTE]
Zamknięte : z humanistycznego aż wstyd - ok.14/20 , a z matmy -ok .16/25 :(

A Ty ?

Link to comment
Share on other sites

Żaden wstyd !! Test był trudny i połowa osób ma tak samo jak Ty !! nawet ja !:D

humanistyczny też około albo 15-16 ,bo dokładnie odpowiedzi nie pamiętałam
matematyczny też około,bo pewna nie jestem 16-17 :( ogólnie kiepsko i trudne..:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Żaden wstyd !! Test był trudny i połowa osób ma tak samo jak Ty !! nawet ja !:D

humanistyczny też około albo 15-16 ,bo dokładnie odpowiedzi nie pamiętałam
matematyczny też około,bo pewna nie jestem 16-17 :( ogólnie kiepsko i trudne..:placz:[/QUOTE]
Racja , większość uważa , że był trudny :)
Nie no , nie jest tak źle .

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][CENTER][FONT="Comic Sans MS"]Wszystkiego najlepszego Neluniu!:new-bday::BIG::BIG::tort::BIG::new-bday:[/FONT][/CENTER][/SIZE]

Co Ty mówisz Nela wcale nie jest staruszką:mad: staruszką to jest moja Sara (11lat) a i tak po niej nie widać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A mi mówiono i czytałam że to syf porównywalny do Pedigree:roll: (na dogo jest wątek)
nie mogę znaleźć pełnego składu...:niewiem:
edit: znalazłam skład na dogo
[QUOTE]Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (min. 4% kurczaka), produkty pochodzenia roślinnego (min. 0,5% pulpy buraczanej), oleje i tłuszcze, minerały, warzywa (min. 0.5% cykorii)[/QUOTE]
czyli niczym pedigree:shake: sama się zastanawiałam bo widziałam promocję 3kg za 24zł jakoś tak, ale kupiłam Pro Plan jest lepszy;)
A teraz aktualnie stosuję Josere Festival z sosem jest GIT :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...