Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Sylvia_76

Kodura vs ekoskóra

Recommended Posts

Ale przy którym materiale? Z doświadczenia mogę powiedzieć,że legowiska z ekoskóry wcale nie są głośne,a za to bardzo wygodne dla psa. Kodurowego nigdy nie kupowałem i też chętnie przekonam się czy macie o nim jakieś opinie. Jeżeli tak,to śmiało iszcie.

My mamy kodurowe i jest mega głosne. Na początku spac nie moglismy ale z czasem sie przyzwyczailismy. Teraz zdarza jej sie np namietnie lizac to legowisko w srodku nocy i musze sie obudzic i jej powiedziec aby przestała bo spac sie nie da hehehe Juz wiecej takiego nie kupie!

Hmmm, u mnie Nela leży na Kodurze i szczerze mówiąc nie widzę problemów z hałasem. Może dlatego że spi w innym pomieszczeniu, a zapewne mówisz o "hałasach" które słychać w ciszy nocnej. U mnie Kodura sprawdza się rewelacyjnie, więc polecam. Kolorystyka moro od producenta SARA. Pozdrawiamy

Moim zdaniem i jeden i drugi materiał na legowisko ma swoje wady i zalety. Kodurę na pewno lepiej brać jeśli chcesz dopasować legowisko kolorystycznie do wnętrza mieszkania (materiał ten bowiem jest dostępny w kilkudziesięciu kolorach) Z eko skórą są większe kłopoty ale znowu materiał ten jest znacznie milszy w dotyku i z pewnością nie szeleści.