Jump to content
Dogomania

Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!


kasumi

Recommended Posts

[quote name='Monika.D']Kochani mam sprawdzone domki dla dwóch zwierzaków...

Dla kotka długowłosego. Płeć i wiek obojętny. Byle kociak nie był bardzo stary i schorowany.

Dla szczeniaka On-ka, ale bardzo w typie rasy.


Domki wiedzą o wszystkich procedurach adopcyjnych.


Gdyby ktoś wiedział o takich zwierzakach przebywających w schronisku lub mógł się zorientować będę wdzięczna za wiadomość :)[/QUOTE]

monika - niech ci chetni pojada do Radomia - jest MIOT szczyli - ONków...juz 3 zeszły na parwo!!!!
[IMG]http://i1100.photobucket.com/albums/g420/bezdomneradom10/do%20adopcji/SZCZENIAKI%2001%202011/DSC01791.jpg[/IMG]

na dzien dzisiejszy juz im usiska staneły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']miałam telefon w sprawie TOYI (już w DS), pan szuka owczarka (nie miniaturki) do 2 lat, mam jego maila. dom z ogrodem, do towarzystwa drugi owczarek (oczywiście zaznaczyłam, że suka po sterylce będzie). jak coś będziecie miały to proszę na PW[/QUOTE]

no to ja jeszcze jednego psa podepne
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193842-2-miesięczny-szczeniak-znaleziony-na-przystanku-DOM-NA-JUŻ-Radom[/URL]!!!! Fotki aktualne na drugiej stronie....
To brat psiaka, którego znalazła moja siostrzenica...gosć wyrzucał szczeniaki w różnych miejscach :(

Link to comment
Share on other sites

[B]DZIEWCZYNY....ALARM....trzeba na CITO domów tymczasowych dla szczyli!!!!!

Tosia umarła nie na parwo, a na zakazenie bakteryjne....małe z kojca dostały antybiota....

ALE możliwe, ze ten syf atakuje maluszki tylko..bo ostatnio za duzo malcy odchodzi....

potrzeba DOMÓE TYMCZASOWYCH

jak ktos ma garaz - to moze zabierze całe stado - coooo...te białasy pójdą expresem...
reszta malcy tez...ale nie ma czasu - bo bedzie jak z TOSKĄ...miała dom i odeszła!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

No to pięknie :(
Widziałam maluchy w schronie w sobotę....
3 klaki w pokoju adopcyjnym stały. Jedna klatka 4 psy - dopiero co od matki odstawione....jak labradorki małe dwa czarne, dwa brązowe....

Anita, a nie przychodzi co na myśl nic Blanką???? Nikt nie chce jej pomóc...tzn żadna fundacja... :(
Nie wiem jak z nią pracować....

Link to comment
Share on other sites

zrobiłam wczoraj trochę ogłoszeń dla Tamarki.. nie wiem która to jest czarna TosiaII, a album mi sie nie otwiera, Anita wklej jak możesz jeszcze raz link do niego.
Szukam kogoś kto zrobi wyróżnione allegro dla Cacusia z naszego schronu ja zapłacę i jeszcze jedno wyróznione allegro dla Hektorka który jest u AnnyA ( Anna pokryje koszty)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monday']No to pięknie :(
Widziałam maluchy w schronie w sobotę....
3 klaki w pokoju adopcyjnym stały. Jedna klatka 4 psy - dopiero co od matki odstawione....jak labradorki małe dwa czarne, dwa brązowe....

Anita, a nie przychodzi co na myśl nic Blanką???? Nikt nie chce jej pomóc...tzn żadna fundacja... :(
Nie wiem jak z nią pracować....[/QUOTE]

[B]KOBIETY - musicie pomóc...ogarnac temat - ja juz nei dam rady nad wszystkim zapanowac..
POTRZEBA szukac ludzi do PRZEDADOPCYJNYCH!

Warszawa[/B]
ToskaII - Praga/ul. Kamienna
szczylek biały-laciaty-jak JTR - okolice Promenady /ul.Rechniewskeigo
szczylek sunia - łaciata-jak JTR - ZĄBKI

Fabio - Pani wypełnia ankietę /zapomniałm ulice - dopisze/
[B]
POTRZEBNA mi pomoc
1. ustalenie osób na przedadopcyjne
2. TRANSPORT[/B] do Warszawy - im szybciej tym lepiej.../piątek to optymalny dzień kiedy psy powinny dojechac do DS/ zeby nie było tak jak z TosiąI - nie było transportu - sunia czekała - dom zabrał psa z ulicy co wałęsał sie w okolicy, a TOSIA za TM

[B]szczerze - to może ktos mógł by pomoc - bo to są ostatnie szczeniaki jakie wydaje z radomia - MAM DOSC!!!!! po prostu mam DOSC
w temacie szczyli - tu sie liczy kazdy dzien - bo zaraz padną!!![/B]


Monday - jesli chodzi o Blanke...
mój pomysł jest taki...wydajcie szybko Pako i Astora i Blanke do JAMORA!
albo Blanke do Jamora - ale juz sobie miejsce zabookuj...za 2 meichy moze miejsce bedziesz miec...
to nie sarkazm - to prawda
W schronisku to nie praca nad zestresowanym psem....

[B]PATRZ BORYS[/B]
[url]http://poprostuborysek.blogspot.com/2011/02/borys-jego-droga-do-nieba-dziekuje.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Anita
Pako i Astor to psy pod opieką Ewy
Blanką zajmuje się Monday
Ewa sama opłaca pobyt bo pomoc materialną otrzymuje niewielką
nie wiadomo, co zrobi z kasą jak psy znajdą domy
może będzie chciała odetchnąć
to minimum przecież 800 złotych miesiąc w miesiąc
te trzy psy łączy tylko miejsce ich znalezienia

nie mogę się dodzwonić do Ammounie o wizytę w wawie
zaraz napiszę do niej pw

popiszę zaraz po innych też ludziach
[url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1297185943-a6a7235bc7693bb9064ff0e18e96b01e49c73c49&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Warszawa&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy'][B]
Warszawa[/B]
ToskaII - Praga/ul. Kamienna[/quote]
spróbuj do lulki napisać, ona ma stosunkowo blisko bo "tylko" przez Wisłę, możesz chyba też napisać do Zofia&Sasza, tak samo ma na druga stronę Wisły, jest jeszcze jedna dziewczyna w pobliżu, ale nie pamiętam nicku, jak sobie przypomnę to podam
[quote]szczylek biały-laciaty-jak JTR - okolice Promenady /ul.Rechniewskeigo[/quote]
w pobliżu mieszka dziewczyna, która miała kiedyś nick Orpha - spytaj slipeengbyday, powinna wiedzieć jak się z nia skontaktować
[quote]szczylek sunia - łaciata-jak JTR - ZĄBKI[/quote]
Bazyliah, laura1108, kinia1984, shirrrapeira

Poza tym w Warszawie jeszcze: mru, sleepingbyday, Negri_2008, koosiek (chyba prawobrzeżna Warszawa właśnie), morisowa, Madallena, Ewa i flatki, Erazm, abrakadabra3000, teapot, magdyska25, Ziutabenia

[quote]Fabio - Pani wypełnia ankietę /zapomniałm ulice - dopisze/
[B]
POTRZEBNA mi pomoc
1. ustalenie osób na przedadopcyjne
2. TRANSPORT[/B] do Warszawy - im szybciej tym lepiej.../piątek to optymalny dzień kiedy psy powinny dojechac do DS/ zeby nie było tak jak z TosiąI - nie było transportu - sunia czekała - dom zabrał psa z ulicy co wałęsał sie w okolicy, a TOSIA za TM[/quote]
jakby nie było śniegu, to ja mogłabym jechać, ale albo szczeniaki będą w kontenerkach albo ktoś jeszcze ze mną pojedzie.

[B][quote]szczerze - to może ktos mógł by pomoc - bo to są ostatnie szczeniaki jakie wydaje z radomia - MAM DOSC!!!!! po prostu mam DOSC[/quote]
[/B]nie łam się ciotka :)

Link to comment
Share on other sites

[B]jutro jedzie szczyl do Ząbe[/B]k - Pani sama po niego pojedzie /[B]moze zabrac jednego w okolice Promenady[/B] - zabierze/ dom do spr na poadopcyjną

czyli jadą dwa szczyle z seri białasków w typie JTR...
[I]
Selenga - nie łamie się - już się złamałam :)[/I]

wiem jedno - hurtowo szczyli JUZ NIGDY NIE WYDAJE

najbardziej mi zależy na PA dla Toski II na ul. Kamiennej - potrzebna osoba zrównowazona:)))) Abra wie dlaczego - poczekam na Ciebie ABRA...
dorosła, zrównowazona :)

Selenga - czy ty mówisz na serio z tym transportem ??? Abra tez jedzie Radom/Wawa po weekendzie...szkoda mi tylko Toski II bo posiedzi jeszcze w schronie:/
oby nie padła jak Toska I

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']
Selenga - czy ty mówisz na serio z tym transportem ??? Abra tez jedzie Radom/Wawa po weekendzie...szkoda mi tylko Toski II bo posiedzi jeszcze w schronie:/
oby nie padła jak Toska I[/QUOTE]
Gdyby to była wiosna czy lato to bym ci odpisała, że tak, serio, w każdej chwili mogę jechać. Ale w zimie tak się nie da - jak spadnie śnieg to ja nie dolezę przez nieodśnieżony parking do samochodu... A niestety zapowiadają powrót zimy :(

A co do osób zrównoważonych na PA to na tej liście, która podałam są właściwie same takie, inspektorzy TOZ też :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']
[COLOR="#ff00ff"]Warszawa
ToskaII - Praga/ul. Kamienna[/COLOR] - wizytę zrobi Abrakadabra
szczylek biały-laciaty-jak JTR - okolice Promenady /ul.Rechniewskeigo
[COLOR="#ff00ff"]szczylek sunia - łaciata-jak JTR - ZĄBKI[/COLOR] - zrobione
[/COLOR]
Fabio - Pani wypełnia ankietę /zapomniałm ulice - dopisze/

[/QUOTE]

czyli popiszę do ludzi w sprawie ul. Rechniewskiego

Link to comment
Share on other sites

Dopiero tu zajrzałam, a tu taka burza...

W wizytach nie pomogę z powodu braku czasu. U mnie najbliższe wolner wieczory zaczynają się w drugim tygodniu marca. :(

Widzę jednak, że trochę ludzi się zdecydowało. Wczoraj dzwonili i dzwonili, niemalże masowo. Dobrze, że ktoś sie zdecydował.

Trzymam kciuki za akcję!

Anita, nie łam się, wszystko się jakoś ułoży. MUSI się ułożyć!
A co do szczyli, to które jeszcze zostały (i jaka płeć) to powymieniam na allegro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...