Jump to content
Dogomania

Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!


kasumi

Recommended Posts

Zaczelam dodawac wasze psiaki na [URL="www.schroniak.pl"]www.schroniak.pl[/URL]
Z pierwszych pytan : w jakim wieku jest Keisi? Czy Koksa i Kole mozna podciagnac pod psiaka w jakims typie (jak dla mnie mogly by to byc psiaki w typie jamnikow szorstkowlosych, albo "dziwnych" terierow?
Koral to psiak w typie amstaffa?
A i poda mi ktos adres, maila, telefon i pelna nazwe schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']doddy TO może weźmiecie TE KOŁDRY????bo lezą i ja joby dostaje - a tematu kołder nie znam....[B]jak do jutra nic sie nie wyklaruje z transportem - 50 kołder pojedzie do Józefowa
[/B][/QUOTE]


Oooo... to teraz na nas spada temat kołder. Od początku powiedziałam, że są kołdry, można je sobie wziąć, ale nie chce się w to mieszać, bo nie dam rady! I co... standardowo zostałam wkopana :) Niech jadą do Józefowa. Na zdrowie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']Zaczelam dodawac wasze psiaki na [URL="www.schroniak.pl"]www.schroniak.pl[/URL]
Z pierwszych pytan : w jakim wieku jest Keisi? Czy Koksa i Kole mozna podciagnac pod psiaka w jakims typie (jak dla mnie mogly by to byc psiaki w typie jamnikow szorstkowlosych, albo "dziwnych" terierow?
Koral to psiak w typie amstaffa?
A i poda mi ktos adres, maila, telefon i pelna nazwe schroniska.[/QUOTE]

Keisi ma 6 lat.

Koks i Kola mogą być jakimiś terrierami :)

Koral nie jest amstaffem, raczej taki kundelek o niebanalnej urodzie ;)

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu
ul. Witosa 96
26-600 Radom

[email][email protected][/email] (nie wiem, czy mail jest poprawny, na razie można się z nim wstrzymać)

48 384 77 73

i strona: [url]www.schronisko.radom.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Oooo... to teraz na nas spada temat kołder. Od początku powiedziałam, że są kołdry, można je sobie wziąć, ale nie chce się w to mieszać, bo nie dam rady! I co... standardowo zostałam wkopana :) Niech jadą do Józefowa. Na zdrowie. :)[/QUOTE]

w tej akcji po prostu nie ma koordynatora i to jest problem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']A nie mowilam ze bede miala cale multum pytan? W jakim wieku sa : Koks i Kola, Mikado? A no i Nesia to nei jest briard, briardy to takie mini mega owlosione krowska... mam takiego w sasiedztwie i jest pol raza wiekszy niz moje ONki...[/QUOTE]

Mikado ma chyba z 3 lata...., a Kos i Kola to mają 2 lata... :)

heh, trzeba pod coś podciągać psy, żeby były atrakcyjniejsze :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Oooo... to teraz na nas spada temat kołder. Od początku powiedziałam, że są kołdry, można je sobie wziąć, ale nie chce się w to mieszać, bo nie dam rady! I co... standardowo zostałam wkopana :) Niech jadą do Józefowa. Na zdrowie. :)[/QUOTE]
sorki - w kołdry to ja zostaąłm wkopana i mi ludzie co kołdry trzymają głowe susza - ze miały byc zabrane za dwa dni..a ja oczy szeroko otwarte - ze jeszcze są u nich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']Keisi ma 6 lat.

Koks i Kola mogą być jakimiś terrierami :)

Koral nie jest amstaffem, raczej taki kundelek o niebanalnej urodzie ;)

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu
ul. Witosa 96
26-600 Radom

[email][email protected][/email] (nie wiem, czy mail jest poprawny, na razie można się z nim wstrzymać)

48 384 77 73

i strona: [url]www.schronisko.radom.pl[/url][/QUOTE]

dodaj fona KASI 507 236 447

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']No i kolejne pytanka :
W jakim wieku jest Abi?
W jakim wieku jest Pepe?
W jakim wieku sa teraz szczeniaczki nr. 36?
nr41 to te same psiaki co nr6? czyli Koks i Kola?
W typie jakiego psiaka jest Zoja i Opal?[/QUOTE]


Abi ma 5 miesięcy, ale z nią możesz się na razie wstrzymać, bo ma szanse pojechać do domu :)
Pepe to starszy psiak, może mieć z 10/12 lat....
Szczeniaki mają teraz 4 miesiące, dodałam nowe foty
41 i 6 to te same psy Koks i Kola :)
Zoja i Opal to amstaffy :)

Link to comment
Share on other sites

Super, dzieki za uzupelnienie :)

Dziewczyny wchodzcie na strone i komentujcie pod postami z waszymi psiakami. To podnosi strone w rankingach no i jesli np. macie jakies info na temat psiaka bo z nim czasem wychodzicie czy spedzacie czas w schronie to macie szanse napisac o nim cos wiecej.

Zapraszam tez (swoja droga to blagam!) o wklejania naszych banerkow w sygnaturki! Im wiecej osob zna [URL="www.schroniak.pl"]www.schroniak.pl[/URL] tym wieksza szansa, ze psiaki znajda dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ironiaaa']Super, dzieki za uzupelnienie :)

Dziewczyny wchodzcie na strone i komentujcie pod postami z waszymi psiakami. To podnosi strone w rankingach no i jesli np. macie jakies info na temat psiaka bo z nim czasem wychodzicie czy spedzacie czas w schronie to macie szanse napisac o nim cos wiecej.

Zapraszam tez (swoja droga to blagam!) o wklejania naszych banerkow w sygnaturki! Im wiecej osob zna [URL="www.schroniak.pl"]www.schroniak.pl[/URL] tym wieksza szansa, ze psiaki znajda dom![/QUOTE]

słuchaj, Lira nie jest w typie Bordera :) to taki kundelek :)

a Max już w domu :)

Link to comment
Share on other sites

nie takie małe, średnie raczej
kudłate owszem

[quote name='Ironiaaa']Super, dzieki za uzupelnienie :)

Dziewczyny wchodzcie na strone i komentujcie pod postami z waszymi psiakami. To podnosi strone w rankingach no i jesli np. macie jakies info na temat psiaka bo z nim czasem wychodzicie czy spedzacie czas w schronie to macie szanse napisac o nim cos wiecej.

Zapraszam tez (swoja droga to blagam!) o wklejania naszych banerkow w sygnaturki! Im wiecej osob zna [URL="www.schroniak.pl"]www.schroniak.pl[/URL] tym wieksza szansa, ze psiaki znajda dom![/QUOTE]

jak komentować? gdzie?

już wiem, widze


a czy Lady też tam może trafic? ona też radomianka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...