Jump to content
Dogomania

"Wyobraź sobie- jesteś kotem" Prokurator kochajacy zwierzęta


ulvhedinn

Recommended Posts

Super postawa pana prokuratora :) Choć prawda jest taka, że takie zachowanie powinno być standardem u kazdego innego prokuratora, strażaka, policjanta, ratownika medycznego i kazdego innego człowieka.
Zawsze jak wybieram się w dalszą drogę z Filipem tak się zastanawiam - czy gdyby coś mi się stało (jakiś wypadek, odpukać) ktoś z ratujących mnie osób pomyślałby o Filipie. Naprawdę byłabym znacznie spokojniejsza, gdyby miała gwarancję, ze w razie czego Filip bedzie bezpieczny i szybko przekazany rodzinie. Wydaje mi się, ze dobrym sposobem jest włożenie karteczki do naszych dokumentów z informacją co nalezy w razie wypadku zrobić z naszym psem.

Link to comment
Share on other sites

Pan prokurator jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Zawsze pomocny, zawsze wesprze jakby była potrzeba, przy tym to bardzo specyficzny człowiek, którego albo się baaaaaardzo lubi, albo nie (no ale "zwierzęcych" oszołomów zwykle mało kto lubi niestety...). Trafiło nam się w mieście po prostu świetnie :). Do tej pory było sporo artykułów o jego działalności w gazetach lokalnych, a teraz wreszcie zasłużony moim zdaniem artykuł w GW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wavix']Pan prokurator jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Zawsze pomocny, zawsze wesprze jakby była potrzeba, przy tym to bardzo specyficzny człowiek, którego albo się baaaaaardzo lubi, albo nie (no ale "zwierzęcych" oszołomów zwykle mało kto lubi niestety...). Trafiło nam się w mieście po prostu świetnie :). Do tej pory było sporo artykułów o jego działalności w gazetach lokalnych, a teraz wreszcie zasłużony moim zdaniem artykuł w GW.[/QUOTE]

Pozdrów serdecznie pana prokuratora jak go spotkasz na ulicy:P
i powiedz że Koszmaria z Krakowa go lubi:D

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...