Jump to content
Dogomania

Piaseczno k/Warszawy - Zmarł opiekun, a co z psami?


gabat

Recommended Posts

Słuchajcie.... Reksiem się nikt nie interesuje i właścicielka ma w dupie czy on żyje. Czy odkąd zaczęła się akcja z karmieniem chociaz raz się nimi zainteresowała? Nie.

Jeśli chodzi o Azora - podobno ona się zrzekła praw do niego. Trzeba się dopytać Jacka, on zna szczegóły. Ja tylko byłam w Andzie go odwiedzić i upewnić się, że to on. W zasadzie to dziedziczy to chyba córka i syn tego Pana co zmarł więc oni oboje powinni się zainteresować. Ale nie robią tego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nalozylam duzo jedzenia gdybys nie byla.kot czarno- bialy jest do zlapania i adopcji-moze wstawic go goscinnie na str.augustowa i fb proszac Marzene-planuje docelowo znalezc dobry schron dla reksia gdyby nie mogl zostac tam dluzej ,nie bardzo mnie kreci perspektywa karmienia nastepnych 4 lat

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzenuś']Postaram sie wpaść tam z aparatem na zdjęcia o ile koty przyjdą do mnie. Reksio ma kilka dobrych fot, ogłoszenia były i nic. Ja nie wiem czy on w schronie wyżyje. Nie pozwala nikomu do siebie podejść, dla niego to jak wyrok.

Zgubiłam klucz.[/QUOTE]


idę dziś - wezmę aparat coś się postaram zrobić pogoda ładna - jeden kot jest spoko dałoby radę go oswoić te inne pewnie też ale trzebaby złapać i potrzymać w domu a ja nie mam jak ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...