Jump to content
Dogomania

Piaseczno k/Warszawy - Zmarł opiekun, a co z psami?


gabat

Recommended Posts

Nie, to był lek objawowy, przeciwświądowy. Prócz tego Marzenuś dostała proszek przeciwpchelny, który stosuje się na skórę, ale, że do Reksia nie można podejść wysypała nim budy.
Mam nadzieję, że to pomoże, bo nie wyobrażam sobie łapania tego dżentelmena i badania przez lekarza. Jeżeli jednak nie przejdzie to zastosujemy leczenie w kierunku grzybicy lub innej francy.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jedna z pań wieczorami przynosi mu małą porcje ciepłego posiłku przy okazji karmienia Miśka z ronda.
Ale małą porcję, bo wie że chłopak ma co jeść. Przynajmniej zjada coś ciepłego na dobry sen. Ja w zależności od zmiany jestem u niego
albo z rana albo popołudniu.

Jutro zobaczę czy zjadł, chociaż jak dotąd zjadał zawsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ktos wyrzucil plastikowe duze pojemniki na wode ktore lezaly w ogrodzie przed furtke-powiesilam na furtce bo nie wiem czy potrzebujesz je marzenka na wode- jak nie to wezme i wyrzuce do recyclingu.
nie wiem czy dobrze zrobilam ale przyczepilam zaslonke do budy reksia nad otworem wejsciowym/ tak zeby mogl wejsc/ bo ma byc mroz a biedak futro ma kiepskie

Edited by mtf zalesie
Link to comment
Share on other sites

REKSIO ma sladowe ilosci slomy w budzie-jak podpowiesz skad wziac slome to moge mu podiezc i wlozyc bo maja byc mrozy.jak przychodze to ciagle stoi i patrzy sie na ten skwer gdzie pani daja miskowi jedzenie a przedemna jak zwykle zwiewa.w poniedzialek zawsze zastaje niezjedzone suche jedzenie w misce

Link to comment
Share on other sites

wczorajsza noc rexio spedzil latajac po ulicy,byli w srode panowie -chlopiec przymykal brame a mezczyzna podchodzil i otwieral zeby pies wyszedl / relacja swiadka/-poniewaz zdarza sie to po raz ktorys , nie mam zamiaru marnowac znowu godziny i benzyny ,bo moje subaru pali jak czolg -zostawilam otwarta na osciez furtke bo moje poszukiwania psa nie przyniosly rezultatu i biedak nie majacy poszerstka ani jedzenia nie bedzie spal na takim mrozie.jesli nie dodzwonie sie do marzeny/innego tel.nie mam/ to sprawdze czy wrocil rano.nie mam zamiaru przejmowac sie wlascicelka skoro ona nie wplywa na w/w panow aby nie wypuszczali psa co przy dwoch osobach nie jest takie trudne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...