Jump to content
Dogomania

Powiesił psa - moja wies!!!


malagos

Recommended Posts

Tu artykuł z Tygodnika Ostrołęckiego

[url]http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101018/MAKOW/767698505[/url]

jak rozmawiam z ludźmi, to raczej są poruszeni, tylko jeden powiedział "Jakby mnie pies ugryzł, też bym go powiesił"......

Link to comment
Share on other sites

u mnie na tej samej ulicy też facet psa powiesił, na drzewie. nie wiem czemu. była straż miejska, ale nic mu nie zrobili z tego co wiem.
innym razem idę sobie ulicą i widzę jak jedna pani(również sąsiadka, z tej samej ulicy) wydłubuje swojemu rottwailerowi oko kijem od szczotki, nie wiem czy specjalnie czy przez przypadek, w każdym razie pies nie chciał jej przejść z drogi to mu oko wydłubała.
zadzwoniłam do TOZ-u, nikt nie odbierał. wysłałam im maila, nikt nie odpisał.
trudno, jak oni mają to w dupie to ja już nic nie poradzę na to.
nie będę walczyć z psychopatami na własną rękę, tym bardziej że ci ludzie są z mojej ulicy, a ja tak się składa mam kilkanaście psów i prowadzę hodowlę, nie chę żeby coś im się stało.

Link to comment
Share on other sites

Szczera prawda ale jak tego dokonać skoro ci co się przyjaciółmi zwierząt zowią, chyba nie robią nic poza pasieniem swoich brzuchów w sejmowej karczmie, a jest ich wszystkich ponad 50 sztuk. Przez 2 lata spotkali się 6 razy, głównie planując i wybierając zarząd. Takie są ich dokonania.
[URL]http://zespoldlazwierzat.pl/?page_id=19[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

lepiej działać na własna renkę jesli bym widział ze sasiadka psu cos robi bym zaragował nie stał patrzył jak zwierze cierpi bo bym nie spał chcecie zeby zwierzetom sie nie działo wezscie pare ludzi rubcie samosady bo tak zwalczycie przemoc wobec zwierzat nalepiej spamujac tylko na forum nic nie dziłacie toz strzeze mowiac gowno robi policja tez ,sady tez nie zagranica zagranicy by koles dostał wjeb grzywne i wyrok przemocy dochodzi najwiecej na wsiach na zwierzetach bo sołtys liczy kabze polcija niechce przyjedzac maja to dupie za przeproszeniem kiedys prawo polskie czasie siegajac sredniowiecza było bardziej surowe ktos zabił jelenia odrazu dostał kare smierci nie 2 lata wtedy ludzie wogole szanowali zwierzeta zyli znimi zgodzie teraz przykład rzeczywistoci eskimosi za psa odali by zycie jak by widzieli co polsce sie dzieje poprostu by sie za głowe chwycili najbardziej odnotowne znecenie sie nad zwierzetami bezkaralnosc jest polsce ,rosji ,chinach , panstwa ktore maja najwiecej do czyniena zwierzecymi przemocami brutalnych okrucienstwach wini sa tylko ludzie ,politycy ludizie co patrza nie dzialaja niechca sie narazac puzniej napis na forum co mam zrobic jest jedna rada prawdziwa na włsna renke działac takich gnoi tepic krencic filmy troturowania takich wtedy politykom ludziom otwora sie oczy prawo zwierzecia bendzie wiecej znaczyc tez otwora sie oczka co trotuja zwierzeta bo benda wiedziec co ich czeka

Link to comment
Share on other sites

Człowieku, to przyjedź i wlej facetowi, jak jesteś taki chojrak - jak ludzie zaczną robić samosądy, to sami będą mieli problemy, a bydlak dalej będzie bezkarny, ze o pięknej kolejnej opinii dla zielonych świrów nie wspomnę. Nie każdy ma ochotę iść siedzieć za takie bydlę bez sumienia jak za człowieka.
I zacznij pisać po polsku, bo któryś już post twój czytam i ten bełkot ciężko zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

tu się Baryka problem lepiej siedzieć foteliku gówno robić tylko spamować na forum ja dzis cos zrobiłem uratowałem 4 psy jakos widac ze nie siedze kolesowi oklepałem miske ale kamery brak było wiec nie nakręciłem filmu :) jak mówiłem trzeba mieć do tego głowę jest jeden fakt ze np afryce kusownikami tepi sie na własna renke na wsiach załatwienia sprawy jest prosty mała aktywnosc polciji zbierasz pare kolegow wynajmujesz busa zkladasz kominiarke wjedzasz do chaty jak wspomniałes bydlaka wyciagasz pchasz do auta iz zwierzeta odjedzasz do pobliskiego lasu zaczynasz zabawe bydladkiem zgłaszajac na policje tez ryzykujesz bo oskarzony moze przeczytac twe zeznania jak go uniewinia moze cie odwiedzic nie dostaniesz ochrony do domu problemem bendziesz barykał sam juz bo policja wtedy umywa renkę polsce niema sytemu ochrona swiadka jedynie dostajesz taka ochrone jesli jestes jakies grupie przestepczej chodzi o grube tak zwane ryby

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś spamuje, to tylko Ty.
Osoba która założyła ten wątek mnóstwo psów zabrała z ulicy do domu, zajmowała się nimi za własne pieniądze i poświęcając swój czas szukała im domów. To jest pomoc psom, a nie mordobicie i chwalenie się tym na forum (o ile to w ogóle prawda). Gdzie te twoje cztery psy dzisiaj uratowane? U Ciebie w domku? Zawiezione do schroniska żeby kto inny się nimi "zajął"? Czy zostawione u człowieka z którym się rozprawiłeś, żeby mógł się na nich dalej wyżywać, czy co tam im robił? Zastanów się, czy naprawdę pomogłeś psom, czy tylko poprawiłeś sobie samopoczucie. Pisanie na forum nie wyklucza działania w realu.

Link to comment
Share on other sites

psy które trafiły dziś akcji nie pojechały do schroniska porostu 2psy poszły już do domów sprawdzonych nie do jakiś byle tępaków 2 szukam domów narazie sa u mojego wujka co ma ogród duży dom schroniska nie wieze bo domy nie sa sprawdzane jedynie zeby tylko sie pozbyc ich chowankow ze nie proszę sie władz o pomoc to cos złego ja swoim zyciu duzo pomogłem zwierzetom nie mam co sie chwalic jedynie brnąc to dalej bo co to za kara wienzie uwierz mi ze wcale nie maja złe jedynie wychodzić nie moga maja siłownie,kurewki ,komputery itp dla mnie jak areszt domowy nie jak kiedy ze więzieniu była tylko suchy chleb i woda po pierwsze nie zostawiam psów u kolesia co jak wspomniałes morde oklepuje zeby dalej sie wyzywal przed trafienie do domu innego pies po akcji jedzie najpierw do wetyrynarza gdzie jest badany dostaje zastrzyk ksiażeczke zdrowia ja napisałem ogolnie jak czytałem pare postow na forum ze widziała jak sasiadka wydłubuje oczy psom nie zaragowała wieć jak pomaga dzwoniac na policje lub do tozu po fakcie swietle prawa przykroscia oznajmiam ze zwierze jest tylko wyłacznie przedmiotem np dam przykład postu forum jak bym wzioł człowieka przyczepił linke do głowy bym jechał az sie nie urwie jechał bym dalej z glowa nie dostał bym 2 lata lecz 2 dozywocia niejmiejszym wyrokiem to 25lat niema prawa nigdy nie bendzie lpeiej samemu jak sie da radę dokonywać samosądu

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe , że ludzie i władze nic z tym nie robią. Mi już nie raz żule pod sklepem chciały wtłuc za to , że mam sunię z chorą trzustką, przez co ona chuda jest to myśleli , że zagłodzona.Męża jak był z nią na spacerze też chcieli pobić , nie zwracali uwagi na to , że jeszcze dziecko nasze płakało ze strachu a odczepili się jak pies go obronił a na dodatek ja wyskoczyłam i rozdarłam się, że policję wzywam. Potem przychodzili mi różni i mówili, że mam ją uśpić a nie trzymać w domu bo oni są tak wrażliwi, że nie mogą patrzeć na chudego psa.Ale jak psy na łańcuchach zamarzają na śniegu, rodzą małe i nie mają dla nich nawet mleka, jak chłop ma dosyć dzielenia pomyj na świnie i psa i potrafi widłami lub łopatą zarąbać własnego psa to odważnych nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...