Jump to content
Dogomania

Spis Zadluzonych Psow I Zbiorek Na Operacje/hotele


Kostek

Recommended Posts

[B][U]STRESZCZENIE HISTORII WIKI[/U][/B]

[B]Szukamy domu ( lub wsparcia finansowego) dla WIKI, która rodząc się już była bezdomna....[/B]
[B]Płeć: suczka[/B]
[B]rasa: mieszaniec[/B]
[B]wiek: ur. grudzień 2010[/B]
[B]odrobaczenie: tak[/B]
[B]szczepienia: nie[/B]
[B]chip: -[/B]
[B]płodność: niesterylizowana[/B]
[B]miejsce pobytu: okolice Krakowa[/B]

[B]Wika to młodziutka sunia, jedna z pięciorga szczeniąt suczki o imieniu Luka, którą ciężarną porzucił właściciel.[/B]
[B]Wika jest bardzo nieufna, lękliwa i panicznie boi się dotyku... niestety nie wiemy dokładnie co złego musiał jej zrobić człowiek, by tak na niego reagowała. A o to co wiemy…[/B]
[B]Szczeniak urodził się w grudniu, najgorsze mrozy spędzał uwięziony w nieocieplonej, zaciemnionej komórce przy otwartych drzwiach...Nie miał dostępu do wody, jadł tylko to co przynosiła mu jego matka. Był strasznie wychudzony, a przez brak normalnego kontaktu z człowiekiem-zdziczał.[/B]
[B]Została zabrana od swojego „właściciela” gdy ten miał zamiar porzucić ją w lesie lub przy drodze… a to oznaczało by dla niej pewną śmierć. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, jednak od września straci swoją bezpieczną przystań… Nie pozwólmy by znów stała się bezdomna, by zaznała co to głód, strach i ból. Sunia próbuje zaufać znowu człowiekowi ale przychodzi jej to z niezwykłym trudem, potrzebuje czasu i profesjonalnej opieki. Dlatego szukamy dla niej najchętniej domu stałego lub tymczasowego, rozważamy hotel… ale brakuje nam na niego funduszy. Dlatego prosimy o pomoc.[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205324-Za-miesi%C4%85c-stan%C4%99-si%C4%99-bezdomna-pom%C3%B3%C5%BC-mi...-Wice-brakuje-ponad-150-z%C5%82.-deklaracji"][B]http://www.dogomania.pl/threads/205324-Za-miesi%C4%85c-stan%C4%99-si%C4%99-bezdomna-pom%C3%B3%C5%BC-mi...-Wice-brakuje-ponad-150-z%C5%82.-deklaracji[/B][/URL][B].[/B]
[B]Osoba kontaktowa:[/B]
[B]Klaudia Miodońska[/B]
[B]tel.kom. 604-592-593[/B]
[B]gadu-gadu 9501638[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='koosiek']Trochę odświeżę wątek...
14 psów, z czego większość ma po kilkaset złotych długów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208536[/URL] :-(

Psy są zgarnięte z ulic, ew. szczeniaki zabrane z przytuliska, które rozdaje psy na wiejskiej giełdzie... W większości mało urodziwe, zwykłe kundelki, których nikt nie chce :( W tej chwili zadłużenie sięga ok. 2 tys złotych, a lada dzień trzeba opłacić psom kolejny miesiąc w hotelach...[/QUOTE]


Dawno mnie nie było...
Co nie znaczy, że nic nie robię... Ale to nie istotne obecnie.
Bardzo pilnie pomocy finansowej i w adopcjach potrzebuje Fundacja "Maja".
Dla Osób skłonnych do pomocy kontakt ze mną : 609 776 794
Powiem w czym rzecz.
I krótkie wyjaśnienie na początek - W tym roku były problemy z określeniem uprawnionych do wpłaty 1%... Ta Fundacja wszystkie warunki spełniła,ale biurokracja dopuściła ją po ponownym przekazaniu dokumentacji - wcześniejsza trafiła nie tam, gdzie należy... (były zmiany ewidencjonowania). No i efektem były znacznie mniejsze wpływy środków... Kto wie jak to funkcjonuje, to rozumie co mam, na myśli.
Każde wątpliwości wyjaśnię.

Oprócz tego osobiście bardzo proszę o pomoc - mam do wyadoptowania kilka kocinek. No i niestety... Trzy ON-ki... Jeden z nich nie bardzo lubi inne psy... I tu potrzebny rozsądny dom... Ja finansowo już dogorywam... Nie jestem w stanie nadal utrzymać takiej ilości zwierząt. Kto mnie zna, wie, że to nie naciąganie... Każda forma pomocy jest dla mnie wybawieniem... Karma, opłacenie szczepień, kastracji (sterylki)...
No i co ja mogę więcej napisać...
Może tylko tyle, że jeśli sobie radzę raczej się z problemami nikomu nie narzucam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...