Jump to content
Dogomania

DONA rednose-ka ... po 2 latach w końcu w swoim domu!!


Kajusza

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to mysle, że zamiast tej procedury takie coś napisać, jak wg was może być to podmieńcie w ogłoszeniach: [FONT=Times New Roman] [/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chcąc adoptować Białaska należy mieć ustabilizowaną sytuacje życiową, aby za kilka miesięcy pies ponownie nie trafił do schroniskowego boksu. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pies nie jest na sprzedaż, zastrzegam sobie możliwość wyboru najlepszej rodziny dla psa. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przed adopcją należy odbyć wizytę przedadopcyjną a potem poadopcyjną, w celu sprawdzenia warunków w jakich pies przebywa. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pies nie zostanie wydany na łańcuch i do budy. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Adoptując Białaska można skorzystać z darmowych porad behawiorysty. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman]Kontakt w sprawie adopcji z wolontariuszką nr tel. 600-741-035 [/FONT]
[FONT=Times New Roman] [/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Kto będzie odpowiedzialny za Donę i jej adopcję gdy trafi do hotelu u Canaveral?[/QUOTE]

Ja zbieram finanse dla Donki, ale najlepiej zna ją Kajusza. Kwestia chyba jeszcze do uzgodnienia, tym bardziej, że do wyjazdu Dony chyba jeszcze daleko, bo kasy wciąż mało:( Ehhh, ta kasa... Porozsyłam w weekend jeszcze pw z prośbami i proszę niech wysyła kto może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Kto będzie odpowiedzialny za Donę i jej adopcję gdy trafi do hotelu u Canaveral?[/QUOTE]
dobre pytanie, ja chciałabym, aby po zebraniu deklaracji opiekę sprawowała jakaś fundacja, bo wtedy łatwiej cokolwiek wyegzekwować w razie jakiś problemów, ale raczej to się nie uda, dlatego jakby Dona miaała jechać, to poprostu zostanie wyadoptowana czy to na mnie czy canaweral-staff (jeżeli sama by ją odbierała). Macie może jakies inne pomysły/ rozwiązania??

[quote name='Canaveral-staff']miałam jeszcze zapytać jak z tą sterylizacja ,czy Dona już jes po czy czeka na ostatnia chwilę jak bedzie wydawana ze schronu?[/QUOTE]
[quote name='phase']Donka jest PO. ;)[/QUOTE]

tak, Dona juz jest wysterylizowana, zaraz jak ustała laktacja poszła pod nóż :-D

Co do wizyt w schronisku - ja mogę przeważnie w soboty, a ostatnio wypada, że ciągle mam je pracujące. Także ja już dawno nie byłam w schronie :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]Kajusza[/B] lepiej, by Dona nie była wyadoptowana na kogoś, bo potem będą problemy, jak zabranie deklaracji i sunia będzie musiała wrócić do schroniska. Nie lepiej wydać ją do hoteliku na umowę tymczasową? Bo w razie czego, to ona nadal "należy" do schroniska. Moim zdaniem tak by było lepiej, ale nie wcinam się pomiędzy Wasze decyzje ;)

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się, że lepiej by było ale .... nasz schron nie daje psy na dt (chyba, że tak jak teraz w związku z tymi podtopieniami), jak chciałam tak jednego psa dać na dt nie uzyskałam zgody. Dlatego chciałabym uzyskać pomoc jakiegoś stowarzyszenia itp. ale w sumie narazie nikt nie jest chętny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...