Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

Witam
jestem pod wrażeniem deklaracji Panny Marple !!! wielkie dzięki i wielkie uznanie :)


poniżej treść ogłoszeń adopcyjnych które wygrały konkurs w "Pies przyjaciel "

[I]cześć! Jestem Edi. Jestem prawdziwym szczęściarzem ponieważ znaleźli mnie pod choinką dobrzy ludzie. Mieszkam teraz w domu tymczasowym ale bardzo chciałbym mieć swój własny dom. Kocham ludzi, jazdę samochodem, dzieci i długie spacery na smyczy. Boję się kotów. Jestem odrobaczony i niedługo przejdę kastrację chociaż nie wiem co to jest, pewnie jakieś zastrzyki. Może nie jestem taki młody ale nie jestem też stary. Mam 5 lat i ważę 15 kg, więc jestem nieduży. Czekam na ciebie. Słyszałem, że u ciebie jest fajnie, będziesz dbał o mnie, głaskał mnie, dawał jeść. I będziesz dla mnie całym światem. Gdzie jesteś mój przyjacielu?[/I]
[I][I]DZWOŃ[/I][/I]

[I]Cześć :) Ta uśmiechnięta mordka to ja, Amigo, roczny, ciągle radosny, niezwykle przyjacielski kundelek :) Kocham wszystkich ludzi, szczególnie dzieci i bardzo chcę zostać Twoim przyjacielem , takim na całe życie! Tylko nie zostawiaj mnie samego, bo bardzo boję się samotności... Mieszkam obecnie w hotelu dla psów, gdyż w schronisku ciągle mnie zaczepiał taki jeden ... Brrrr aż strach pomyśleć... A ja jestem bardzo delikatny i bezbronny. Jestem odrobaczony i zaszczepiony – tak powiedział mój pan doktor :) G[B][COLOR=#ff8c00]otowy, aby wrócić z Tobą do domu, najlepiej z ogrodem, żebym mógł biegać do woli...kocham biegać!!![/COLOR][/B][/I]
[I][I]Jeśli chcesz taki uśmiech widzieć codziennie na mojej mordce – zabierz mnie do domu![/I]
[I]TEN UŚMIECH JEST SPECJALNIE DLA CIEBIE :)[/I]
[I]Czekam na Twój telefon -

może będą inspiracją do napisania ogłoszenia TUSI.

Tusia ma zapewniony dach nad głowa i pełną miskę na najbliższe pół roku.

jeszcze dziękuję za opłaty za hotel - Tusieńko musi się udać :)


[/I][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']super, czyli tekst mamy, nawet dwa :)
Zdecydujcie tylko czy czekamy na nowe zdjęcia i na kogo podajemy numer kontaktowy :)
Ten w ogłoszeniach był chyba na obraczus...?[/QUOTE]


agusia

ja podałam przykłady ogłoszeń !

wcześniejsze ogłoszenia w których była opisana dzielna psia bohaterka jakoś nie działały na ludzi dlatego tez sugeruje zupełnie inny tekst i jako wzór podałam te dwa ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

może taki tekst :

[I][COLOR=black][FONT=Verdana]Cześć! Jestem Tusia. Jestem prawdziwą szczęściarą ponieważ dobrzy ludzi zabrali mnie z umieralni.Mieszkam teraz w domu tymczasowym ale bardzo chciałbym mieć swój własny dom.Kocham ludzi, jestem posłuszna, mądra i zdrowa . Może nie jestem taka młoda alenie jestem też stara. Mam 5 lat i ważę 15 kg, więc jestem [/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]nieduża[/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]. Jestem wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona, Gotowa, aby wrócić z Tobą do domu,najlepiej z ogrodem, żebym mogła biegać do woli...kocham biegać!!![/FONT][/COLOR][/I][I][COLOR=black][FONT=Verdana]
[I][FONT=&quot]Jeśli chcesz taki uśmiechwidzieć codziennie na mojej mordce – zabierz mnie do domu![/FONT][/I]
[I][FONT=&quot]TEN UŚMIECH JESTSPECJALNIE DLA CIEBIE :)
[/FONT][/I]

[/FONT][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://warszawa.lento.pl/tusia-psia-bohaterka-szuka-domu,1233533.html"]http://warszawa.lento.pl/tusia-psia-...u,1233533.html[/URL]
tu są zdjęcia Tusi
[URL]http://www.fotosik.pl/u/obraczus87/zdjecia[/URL][COLOR=#000000] tam są zdjęcia TUSI[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']melduję się na zaproszenie Agusi.

Agusia prosiłam mnie o tekst dla Tusi, ale widzę, że są już 2 :loveu:[/QUOTE]
Myślę, że im więcej fajnych tekstów -tym prędzej Tusia znajdzie z nich dom. Myślę, że co miesiąc można zmieniać teksty. Napisz swój, ja myślę, że to doskonały pomysł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi'][URL="http://warszawa.lento.pl/tusia-psia-bohaterka-szuka-domu,1233533.html"]http://warszawa.lento.pl/tusia-psia-...u,1233533.html[/URL]
tu są zdjęcia Tusi
[URL]http://www.fotosik.pl/u/obraczus87/zdjecia[/URL][COLOR=#000000] tam są zdjęcia TUSI[/COLOR][/QUOTE]


Już sobie je wczoraj ściągłam, ale dzięki :loveu:
Jak chcecie mogę zrobić z tymi zdjęciami ;) To czekamy tylko na telefon kontaktowy do ogłoszeń Tusi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Myślę, że im więcej fajnych tekstów -tym prędzej Tusia znajdzie z nich dom. Myślę, że co miesiąc można zmieniać teksty. Napisz swój, ja myślę, że to doskonały pomysł :)[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Też uważam, że im więcej tekstów tym lepiej. Można je zmieniać i większa szansa na to, że ktoś ją wreszcie zauważy!
Dzięki Ciocie za przybycie:multi:[/QUOTE]


Ok, nie ma problemu, bardzo chętnie napiszę w weekend, jak na spokojnie poczytam wątek Tusi.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gabrysiu:loveu:.
Sama już nie wiem, w jakie tony uderzać w tekstach ogłoszeniowych...Może eossi ma rację i Tusia bohaterka nie zadziałała? Może trzeba inaczej? Może na wesoło? Może reklamowo? Myślę, że im więcej będzie tekstów, tym lepiej.
Napisałam pw do Astaroth z krótkim streszczeniem sytuacji;) i z prośbą, żeby zajrzała na wątek:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Dzięki Gabrysiu:loveu:.
Sama już nie wiem, w jakie tony uderzać w tekstach ogłoszeniowych...Może eossi ma rację i Tusia bohaterka nie zadziałała? Może trzeba inaczej? Może na wesoło? Może reklamowo? Myślę, że im więcej będzie tekstów, tym lepiej.
Napisałam pw do Astaroth z krótkim streszczeniem sytuacji;) i z prośbą, żeby zajrzała na wątek:lol:[/QUOTE]

Aniu, nigdy nie wiadomo, co ludzi zachęci do adopcji psiaka.

Czasem komuś wystarczą fotki, czasem kogoś wzruszy smutna historia, albo psiak przypomina poprzednika.

Tak jak napisałam w weekend napiszę tekścik dla ślicznotki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']masz rację-adopcja to ruletka...[/QUOTE]

Dokładnie!!!

[quote name='bea100']Każdy pomysł (tekst) jest dobry, jeśli doprowadzi do celu! Tym bardziej, że ludzie są różni. Na mnie Tusia- bohaterska mamusia > akurat by zadziałała najlepiej ;)[/QUOTE]

Masz racje ludzie są różni i różnymi kryteriami się kierują.

Mnie zawsze wystarczą fotki, by psiak skradł moje serce, nie ważne, czy takie ze schrony, czy z DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']na nas Ciocie wszystko działa: smutny tekst, wesoły tekst, brak tekstu...:evil_lol:[/QUOTE]

Dokładnie ;)

Dziewczyny a na jakie województwo będziemy robić ogłoszenia Tusi?
Potrzebuję jeszcze miasto i imię osoby do kontaktu :) Wolę napisać teraz, bo jak Astaroth się zgodzi, to ja nie wiem jak ma na imię;)

Link to comment
Share on other sites

Hej podczytuję wątek Tusi od czasu jak przeprowadziła wizytę przedadopcyjną z której niestety nic nie wyszło:(

Jeśli mogę wrzucić swoje 3 grosze do tekstu o Tusi:

[COLOR=#000080]Cześć! Jestem Tusia. Jestem prawdziwą szczęściarą ponieważ dobrzy ludzi zabrali mnie z umieralni zwanym schroniskiem.
Mieszkam teraz w domu tymczasowym mam ciepło i pełną miskę ale wciąz brakuje mi tego jedynego najkochańszego człowieka takiego tylko dla mnie...
Kocham ludzi, jestem posłuszna, mądra i zdrowa, zachowuję czystośc w domu, nic też Ci w nim nie zniszczę!
Szczenięce wybryki mam już za sobą a do starości daleka droga przedemną bo jestem w kwiecie wieku - mam dopiero 5 lat i ważę 15 kg, więc jestem nieduża.
Jestem wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Gotowa, aby wrócić z Tobą do domu... marzy mi się taki z ogrodem żebym mogła biegać do woli...kocham biegać!!!
Spójrz w moje wierne oczy... czy widzisz w nich moją tesknotę za oddaniem za miłością za ciepłem człowiecej ręki?
Czy pomożesz mi ją oddnaleź, czy też skarzesz na dalszą obojętność?[/COLOR]

Czy Tusia naprawde tak kocha biegać?
Myślę ze dla Tusi najlepszą grupą docelową byliby starsi stateczni ludzie
-wiec jeśli piszemy że kocha biegać sugerujemy że pies jest b. ruchliwy i żywotny - czy ona taka jest?

EDIT
Fotki Tusi są b. słabe...
Może w jakimś ubranku zróbcie i koniecznie troche w domu na kanapie...

Edited by Madzik77
Link to comment
Share on other sites

Madzik77
mój test był tylko przykładowy .......
ja tak naprawdę nic nie wiem o Tusi , dużo o niej wiedział obraczus87 ale zakończył działalność
jaka jest Tusia wie tylko Astaroth - i tylko ona może podać jakie cechy charakteru wpisać do ogłoszenia
od samego początku ( to znaczy od ok 3,5 roku ) wiadomo,ze Tusia nie lubi , nie umie chodzić na smyczy wiec dlatego potrzebuje domu z ogrodem

przez 3,5 roku ogłoszenia o psiej bohaterce nie dały żadnego wyniku dlatego proponuje jakiś inny tekst - ale bez informacji o tym jaka naprawdę jest TUSIA ciężko coś napisać - bardzo prosimy Astaroth o napisanie informacji o suni.

Link to comment
Share on other sites

Zaraz prześlę numer konta. Numer telefonu z poprzednich ogłoszeń (519...) jest do Gosi (DadaM), Gosia zna Tusię i jest koordynatorką adopcji w Vivie więc moim zdaniem nadaje się najlepiej do odbierania telefonów w jej sprawie, mail może być mój [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Tu jest album Tusi na fb: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.476331475770840.1073741828.252626274808029&type=3[/URL]

Tusia nie lubi biegać, dwa domy z tego powodu zrezygnowały z adopcji. Jak najbardziej nadaje się do domu z ogrodem i starszej osoby. Najchętniej śpi, na spacery wychodzi na chwilę, robi swoje i czeka pod drzwiami żeby ją wpuścić. Inne psy toleruje jeśli nie wchodzą jej na głowę. Nie lubi się bawić, zabawki gryzie rzadko ale czasem jej się zdarza. Bardzo lubi głaskanie i drapanie. Smycz ją przeraża, samochód też. Ogłoszenia najlepiej robić na mazowieckie, im bliżej tym lepiej bo w razie czego można interweniować.

ps. ja dzisiaj wyjeżdżam, będę dopiero w poniedziałek

Edited by Astaroth
Link to comment
Share on other sites

[URL]http://schronisko.info.pl/adopcje/daj-dom/psy/tusia-detail[/URL]
to ogłoszenie ze zdjęciami jest już 2 rok
album Tusi na fb to te same zdjęcia
wszystkie zdjęcia są z roku 2010 i 2011 i jak do tej pory te zdjęcia nie przyniosły Tusi szczęścia czy nie można spróbować zrobić nowych zdjęć , na pewno Tusia już trochę się zmieniła - jest starsza , jak wysoka jest Tusia , ile waży ? wiemy już ,że je karmę Nutra Nuggets , wg mnie trzeba Tusie zaprezentować w ogłoszeniach zupełnie od nowa bo jak ciągle krąży to samo ogłoszenie to ludzie podejrzewają,że z psem jest coś nie tak .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi'][URL]http://schronisko.info.pl/adopcje/daj-dom/psy/tusia-detail[/URL]
to ogłoszenie ze zdjęciami jest już 2 rok
album Tusi na fb to te same zdjęcia
wszystkie zdjęcia są z roku 2010 i 2011 i jak do tej pory te zdjęcia nie przyniosły Tusi szczęścia czy nie można spróbować zrobić nowych zdjęć , na pewno Tusia już trochę się zmieniła - jest starsza , jak wysoka jest Tusia , ile waży ? wiemy już ,że je karmę Nutra Nuggets , wg mnie trzeba Tusie zaprezentować w ogłoszeniach zupełnie od nowa bo jak ciągle krąży to samo ogłoszenie to ludzie podejrzewają,że z psem jest coś nie tak .[/QUOTE]

większość zdjęć (te na łóżku) jest z kwietnia 2013r.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki pomocy, sunia bez leków nie przeżyje - brak kasy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248921-Bez-lekarstw-Lusia-odchodzi-bazarek-cegie%C5%82kowy-do-15-grudnia-do-20-00-Zapraszam!?p=21572896#post21572896[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...