Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

[quote name='Kocurek']a ja proszę o potwierdzenie czy moja lipcowa deklaracja wplynela?Dziewczyny macie trochę bałagan w finansach....[/QUOTE]

Przejrzałam raz jeszcze strony od stycznia. Faktycznie pominęłam Twoje wpłaty, nie wiem czemu... przepraszam.

Za lipiec deklaracja jeszcze nie wpłynęła... Astaroth sprawdź prosze raz jeszcze czy nie ma przelewu od Kocurek.

Bardzo prosze na bieżąco mnie kontrolować... mam za dużo na głowie i niestety wkradają sie błędy, za które przepraszam.
A może ktoś chciałby przejąc ode mnie uzupełnianie rozliczeń?

Link to comment
Share on other sites

Obraczus87 !!! prowadzisz wszystko świetnie ( zwłaszcza ,ze masz duzo na głowie) naprawde jestem pełna podziwu :)
Tusia na ogłoszenie na stronie Vivy ale Viva nie przekazuje dochodu z akcji "narkam psiaka" . dochód dla Tusi byłby jakby ktos objał ją wirtualna adopcja a takiej osoby chyba nie ma ?
Jest taka Fundacja na Rzecz Zwierząt " Przytul Psa " ma ona ogromna czytalność internetową czy można jakos dogadac sie z ta fundacja i umieścic na jej stronie ogłoszenie Tusi.
Wy dziewczynki jestescie psie profesjonalistki i wszystko wiecie a mnie o tej stronie poinformowały kolezanki z pracy.
Sciskam Was wszystkich !!! wszystkim na dogo życze cierpliwości i nieustajacej miłości do psiaków .
ja mam jamniczkę i przyznam sie szczerze ,ze nie wiedziałam ,że az mozna kochać !!!!

Link to comment
Share on other sites

Asiuniab próbuje uratować dziadziusia przed wywózką do Radys, zajrzyjcie choć proszę:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245537-Ludzie-chyba-nie-powiecie-%C5%BCe-jestem-najbrzydszy-na-%C5%9Awiecie-Queck-Step-potrzebuje-dt?p=21104572#post21104572"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245537-Ludzie-chyba-nie-powiecie-%C5%BCe-jestem-najbrzydszy-na-%C5%9Awiecie-Queck-Step-potrzebuje-dt?p=21104572#post21104572[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]BARDZO DZIĘKUJĘ ZA NOWE WPŁATY![/B]

Kochani, jutro wyjeżdżam. Rozliczenie uzupełniłam, kolejna aktualizacja po moim powrocie.

Jesli chodzi o umieszczanie ogłoszeń na stronach fundacyjnych to.. już kiedyś próbowałam umieścić swojego podopiecznego na kilku stronach fundacyjnych i niestety sie nie udało.

Wyróżniłam Tusi ogłoszenie na tablica.pl [url]http://tablica.pl/oferta/juz-tak-dlugo-czekam-na-swoja-szanse-suczka-idealna-szuka-domu-ID2Vctt.html[/url] na 30 dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']hmm w schronisku jest to samo.
Jak pies jest czarny to na prawdę trudno jest mu znaleźć dom!
Dlaczego? bo jest pospolity- nie przykuwa tak uwagi.[/QUOTE]

No chyba tak...ja się teraz zajmuję w schronisku czarną sunią, która jak dla mnie z charakteru jest mega adopcyjna, ale jest czarna...

Link to comment
Share on other sites

znalazłam ogłoszenia trzech osób ,które poszukują psiaka i zaproponowałam im TUSIę , a nóż widelec !!! może się odezwą
Tusieńko trzymaj kciuki tym bardziej ,że nie jeteś do końca taka czarna ,łapki masz brązowe !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']znalazłam ogłoszenia trzech osób ,które poszukują psiaka i zaproponowałam im TUSIę , a nóż widelec !!! może się odezwą
Tusieńko trzymaj kciuki tym bardziej ,że nie jeteś do końca taka czarna ,łapki masz brązowe !!![/QUOTE]
Ja trzymam kciuki!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']witam
odezwała się jedna z osób do których wysłałam maila z propozycją adopcji Tusi ale niestety już Państwo adoptowali psiaka , no cóz trudno - mam nadzieję ,że się kiedyś uda :)[/QUOTE]
To dobry znak,ze Państwo odpowiedzieli:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...