Jump to content
Dogomania

TUSIA z Korabiewic...ZOSTAŁA SAMA! dług za hotel wynosi 1500zł. Wizja schroniska!


Recommended Posts

[quote name='mala_czarna']Z bazarku dla Tusi wpłynęło do mnie 76,80 zł. Natalia, zrobiłam już przelew, jak dojdą pieniądze to potwierdź na wątku, dobrze? :)

[COLOR=#ff0000][B]Tutaj link do bazarku:[/B][/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243729-Mozart-super-filmy-gazety-z-dodatkami-plecaczki-torby-i-drobiazgi-do-5-06-do-21[/URL][/QUOTE]

[quote name='Aldrumka']prosze o podanie na pw nr konta do wpłaty z bazarku[/QUOTE]

Dziekuję za bazarki, to ogromna pomoc dla Tusi.

[quote name='stepelkaa']zrobiłam bazarek, proszę o zaglądanie i pomoc w podrzucaniu, rozsyłaniu :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244489-DOMOWE-KOSMETYKI-30-receptur!!!-♥-Cegiełkowy-Do-1-07-godz-20-00?p=20979471#post20979471[/URL][/QUOTE]

Dziekuję za bazarek, Kochani proszę zajrzyjcie chociaż....


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spadek po Brutusie pozwolił nam na opłacenie hotelu za maj i czerwiec.
Bazarki pozwoliły nam już zamknąć kwestię długu po Punisherze. Dzięki Wam udało sie spłacić kwotę 1928zł!!!

Tusia ma na koncie 260zł. Pozwoli to nam na opłacenie lipca.
Myślę, że przy następnej wpłacie na konto, część pieniążków będzie można przeznaczyć na wyróżnienie Tusi ogłoszenia na tablicy.pl.

Bardzo Wam dziękuję za obecność na wątku oraz za pomoc. Nie wiem co bym bez Was zrobiła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']Witam
wpłacam 100 zł na hotel dla Tusi za lipiec 2013 r.
pozdrawiam serdecznie i zawsze z nadzieją zaglądam do Tusi ale jak widać brak dobrych wiadomości o domku dla suni :([/QUOTE]

Eossi, mam nadzieję, że w końcu nadejdzie taki dzień, w którym zajrzysz i będziesz skakać z radości przed komputerek :(

Link to comment
Share on other sites

eossi, nie denerwuj się ;) Rzeczywiście często jest tak, że jak pies jest zdrowy, nic mu nie dolega, to i grono zainteresowanych się zmniejsza. Smutne, ale taka jest rzeczywistość. Pewnie i Natalia też nie ma co pisać, no bo co można bez przerwy o Tusi pisać nowego? Widziałam ją kilkakrotnie, podobnie jak Obraczus, i jedyne co mogę napisać to tyle, że to przekochana psina, uwielbia strasznie ludzi, lubi jak się ją przytula, głaszcze, jest mega łagodna. Teraz tym bardziej telefony nie dzwonią bo ludzie na urlopy wyjechali, to już w ogóle zastój straszny z adopcjami jest :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']dlaczego nikt nawet nie zagląda do Tusi ?? bo nie ma tu dramatu ??? bo nie ma tu sensacji ?? JEST TYLKO CZEKANIE !!! ale sama Tusia nic nie może zrobić czy do końca życia będzie tak czekać ???[/QUOTE]

No ja zaglądam do Tusi, tylko nic nie piszę.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęło 100zł od Eossi - pięknie dziękuję.

Zapłaciliśmy już za hotel w lipcu. Trzeba teraz szukać pieniążków na opłacenie sierpnia :(

Jak będę miała wolniejszą chwilę to wyróżnię Tusi ogłoszenie na tablica.pl i gumtree.

Tusia jak to Tusia. Wyleguje sie na fotelach i na kanapie. :)

Natalia mi mówiła, że jedna Pani myślała o adopcji Tusi... ale Pani bardzo dużo podrózuje, a Tusia nie lubi jeździć autem :(

Link to comment
Share on other sites

przepraszam ale mam watpliwości
w czerwcu na + były kwoty 500+100+10+76,80+69,36=756,16 - (wydatki) 248 - 240= 268,16
lipiec
= 268,16+100=368,18-248=120,16
dług phingera na koniec czerwca wyniósł 0,00

czy dobrze policzyłam ? może sie mylę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eossi']dlaczego nikt nawet nie zagląda do Tusi ?? bo nie ma tu dramatu ??? bo nie ma tu sensacji ?? JEST TYLKO CZEKANIE !!! ale sama Tusia nic nie może zrobić czy do końca życia będzie tak czekać ???[/QUOTE]
Eossi, niestety ale tak bywa, ze jak sie ma pod opieka kilka a nawet kilkadziesiat psow i kotow nie tylko tu na Dogomani to trudno jest codziennie cos napisac, czesciej czytam niz pisze, nie ogarniam czasowo takiej ilosci zwierzakow, ktore potrzebuja pomocy.
Tusia, nie wiem jakie zrobila postępy, nie wiem czego sie nauczyla,( info z pracy z Tusią) tak trudno jest wyadoptowac psiaki, ktore nie sprawiaja zadnych problemow, nie wiem juz co jeszcze mozna zrobic, ciagle oglaszac, po za Dogomanią.

Edited by Ellig
literówka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Eossi - policzyłam 3 razy wszystkie wpłaty i wydatki od stycznia i mnie się wszystko zgadza, ale może mam zepsuty kalkulator...
Czy mógłby ktoś policzyć wszystkie wpłaty i wydatki od stycznia??[/QUOTE]

przepraszam ale to mój Excel coś źle zapamiętał ale wszystko jest OK - bardzo bardzo przepraszam


[TABLE="width: 320"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]WPŁYWY[/TD]
[TD]WYDATKI[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]STYCZEŃ[/TD]
[TD="align: right"]282,08[/TD]
[TD="align: right"]248,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]LUTY[/TD]
[TD="align: right"]347,38[/TD]
[TD="align: right"]224,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]MARZEC[/TD]
[TD="align: right"]122,00[/TD]
[TD="align: right"]263,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]KWIECIEŃ[/TD]
[TD="align: right"]122,29[/TD]
[TD="align: right"]240,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]MAJ[/TD]
[TD="align: right"]100,00[/TD]
[TD="align: right"]248,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]CZERWIEC[/TD]
[TD="align: right"]756,16[/TD]
[TD="align: right"]240,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]LIPIEC[/TD]
[TD="align: right"]100,00[/TD]
[TD="align: right"]248,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]1 829,91[/TD]
[TD="align: right"]1 711,00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD="align: right"]118,91[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Eossi - dzięki, że trzymasz rękę na pulsie :)

SBD- info z grudnia jest aktualne, oprócz tego, że dług w wysokości 1928 został spłacony. Nie był to nasz dług, ale cieszę się, że udało się go spłacić.
Tusia przebywa u Astaroth 2,5roku, deklaracji jest bardzo mało... Tusia ciągle szuka domu, ale niestety nie ma odzewu z ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']uf, dobrze że dług spłacony. nawet nie chcę chyba wiedziec, kto był taki nie halo i doprowadził do tej sytuacji dłużniczej. był ogromny![/QUOTE]

Nie fair był Punisher, który wraz z żoną Leylą pojechali do Korabiewic, sami zabrali na siebie Tusię.. Punisher miał płacić i płacił... ale w końcu przestał i zostawił Tusiaka bez pomocy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...