Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

[quote name='agaciaaa']Ale to tak fajnie brzmi :loveu: Syyylwuś :evil_lol:

Świetne fotki, fajne macie miejsca na spacerki :loveu:
[URL]http://i7.tinypic.com/4zumdc2.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]Juz wolę zwrot "Syla" :evil_lol: ewentualnie FiGa, wszyscy tak do mnie mówią :eviltong:
No i pozostaje jeszcze "Sylverus", bo tak ochrzciła mnie Ilona i moje kuzynki to podchwyciły, ale wolę to jak 'Sylwunia' :wallbash:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']To nie lubisz jak się do Ciebie zwraca - Sylwuś, Sylwinko, Sylwek? :cool3:

Dobrze Sylwuś :evil_lol:[/quote]
Justyniu Ty chyba chcesz mieć problem :diabloti::mad:



Wszystkim pozostałym CZEŚĆ :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name=':: FiGa ::']Ćżeśc Oliwiusiu :mad:
Nie chlapniesz sobie? :( Kto jak kto... ale [SIZE=5]TY[/SIZE]?! :placz:[/quote]
O nieeee Prosze nieeee:placz: Sylwia juz nie bede:diabloti:

A ty to co?:mad: Ja tam za Lalusia mogę ale z tobą:evil_lol: Żeby póxniej tylko na mnie nie było:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sznaucerka-Balbina']O nieeee Prosze nieeee:placz: Sylwia juz nie bede:diabloti:

A ty to co?:mad: Ja tam za Lalusia mogę ale z tobą:evil_lol: Żeby póxniej tylko na mnie nie było:eviltong:[/quote]:roflt: Jak to mój kolega dziś na jezyku polskim powiedział "[U]Oko za oko, ząb za ząb...[/U] [SIZE=1]tylko d**a za pieniądze[/SIZE]"


Ano ze mną, bo i z kim? To co? Za 15 min pod domem Martyny? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Juz wolę zwrot "Syla" :evil_lol: ewentualnie FiGa, wszyscy tak do mnie mówią :eviltong:
No i pozostaje jeszcze "Sylverus", bo tak ochrzciła mnie Ilona i moje kuzynki to podchwyciły, ale wolę to jak 'Sylwunia' :wallbash:[/quote]

Cześć Syla :razz: Figa to jest Twój pies i mi sie mieszka jak obie was tak nazywam :eviltong: 'Sylwuś' mi się strasznie podoba :loveu: no ale jak nie to nie... :razz:

[quote name=':: FiGa ::']AGACIU! NIC NIE MÓW! :evil_lol:[/quote]

Nie no kochana... z takiej okazji to wręcz wskazane, masz moje błogosławieństwo ;) i oczywiście ciesze sie strasznie i... :beerchug: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...