Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Ogonek Marcelka jest wszędzie  :loveu: Generalnie to dawno już go powinien stracić i jestem pełna podziwu dla Figowej, ze jeszcze mu go nie odgryzła  :evil_lol: Bidula ma pysk na wysokości jego zadka i gdy Marcel się cieszy ona dostaje srogie baty po pysku....  :watpliwy: Zastanawia mnie czy wiekszosc wlascicieli dwoch (lub wiecej) psow musi takie obrazki ogladac? :mad: 

 

 

Piękny Marcelasty <3

I widoczek też niczego sobie  :)

 

http://s1255.photobucket.com/user/csylwiac/media/10754930_997069883652485_1610868121_n_zps4601f04d.jpg.html  :loveu:

Tylko fotka z ogonkiem ładna? :placz: Chyba musimy zrobić sesje ogonka :evil_lol: 

Link to comment
Share on other sites

Jest 5:36, Tomek już dawno padł, a ja nie zmrużyłam oka. Już zapomniałam jak to fajnie zarwać noc na przeglądanie starych zdjęć :loveu:

 

I znów. W pewnym momencie polały się łzy, normalnie chyba mięknę z wiekiem coraz bardziej :P

 

Pamiętacie Wezyra vel Kostka, który przyjechał do mnie ze schroniska w Kędzierzynie Koźlu? <watek> 

Takiego go widziałam po raz ostatni

 

24eak1u.jpg

 

A tu mam album ze zdjęciami z nowego domu.... 200 zdjęć wywołujących emocje których nie potrafię opisać. Wez tu nie uroń łzy człowieku... :loveu: :placz:

http://www.pixum.de/meine-fotos/album/4734973/image/359531421

MkBpbmZvX3BpeHVtODMwNzUwQDM1OTUzMTQyMUAy

Link to comment
Share on other sites

 

Zastanawia mnie czy wiekszosc wlascicieli dwoch (lub wiecej) psow musi takie obrazki ogladac? :mad:

 

Było trzeba brać PONa bez ogona :P

 

Jest 5:36, Tomek już dawno padł, a ja nie zmrużyłam oka. Już zapomniałam jak to fajnie zarwać noc na przeglądanie starych zdjęć :loveu:

 

I znów. W pewnym momencie polały się łzy, normalnie chyba mięknę z wiekiem coraz bardziej :P

 

Pamiętacie Wezyra vel Kostka, który przyjechał do mnie ze schroniska w Kędzierzynie Koźlu? <watek> 

Takiego go widziałam po raz ostatni

 

A tu mam album ze zdjęciami z nowego domu.... 200 zdjęć wywołujących emocje których nie potrafię opisać. Wez tu nie uroń łzy człowieku... :loveu: :placz:

http://www.pixum.de/meine-fotos/album/4734973/image/359531421
 

No ja chyba Cię wtedy jeszcze nie znałam... :c

Matko, ale był chudy, biedny. Ale na kolejnych zdjęciach ładnie nabrał masy.

Lubię takie metamorfozy :D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Skopiuję linka do dziewczyny z Warszawy ;)

A ja mogę tylko trzymać kciuki, że się znajdzie ;)

Madzia OGROMNE dzieki. Kazda dodatkowa osobka z Wawy to wieksze szanse - :calus:

 

Suka zapadla sie pod ziemie, podejrzewamy ze ktos ja zlapal i trzyma w domu. Trzeba miec oczy dookola glowy i zwracac uwage na inne psiaki na spacerach 

Link to comment
Share on other sites

Greta sie odnalazla:) Przy takiej liczbie zaangazowanych osob nie moglo sie skonczyc inaczej - dzieki wszystkim, ktorzy w jakis sposob dodali swoja cegielke :loveu: Z informacja o Grecie zadzwonila osoba obca, ktora nawet odmowila przyjecia oferowanej nagrody :loveu: Przywracacie mi wiare w ludzi :cool3: Mam ochote dopisac nie spierdolcie tego :diabloti:

A Sylwus po swojemu :grins: Wstaje o 5:30 (DESKA DESKA DESKAAAAAAAAAA   :sweetCyb: ), ale uparcie nie mogę zasnąć...

Jutro może być ciężko, ale bez bólu nie będzie  progresu, prawda?  :diabloti:

 

 

Dziś takie male porównanie, i o. 

 

12.

10675762_1001556783203795_61940878703722

 

3.

 

1932457_1001557999870340_236036368656841

 

 

To naprawdę ten sam pies :evil_lol: Zgredzio moje :loveu:

 

 

Jak ja mam zasnąć, jutro znowu tam będziemy... :loveu:

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/1909398_1001968189829321_1760874379501551414_o.jpg

 

 

Idę liczyć barany...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...