Jump to content
Dogomania

Plany wystawowe na 2011 r.


ann1gorszapolowa

Recommended Posts

W ramach "walki" z panującym na forum hawańczyków matriarchatem :diabloti: postanowiłem po raz pierwszy sam założyć jakiś wątek :lol:

A zatem, jakie macie plany wystawowe na 2011 r. Mowa zarówno o wystawach w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Te drugie interesują mnie bardziej, choćby ze względu na fakt, że z Lepsząpołową nie bylismy dotychczas na żadnej zagranicznej wystawie (mnie interesuje czy będę denerwował się bardziej, czy też mniej niż w Polsce :angryy:).

Pobieżny przegląd wystaw w Polsce, skłania mnie do stwierdzenia, iż w Naszych planach znajdą się poniższe wystawy krajowe i międzynarodowe:

Luty - Rzeszów;
Marzec - Katowice;
Maj - Łódź, Radom, Płock;
Lipiec - Warszawa;
Sierpień - Białystok;
Wrzesień - Radom, Warszawa, Łódź;
Październik - Legionowo;
Listopad - Kielce.

Życie, a w szczególności Lepszapołowa z pewnością zweryfikują te plany, ale co tam pomarzyć można ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Oczywiście że zweryfikuję :diabloti: , przede wszystkim Opole i wystawa klubowa.[/QUOTE]
OK :evil_lol: Ale tak generalnie, przy tej ilości wystaw w kraju i pewnikiem zagranicznych też, to chyba już od jutra z tłuczkiem do mięsa na gościńcu stanąć muszę, by podróżnych z dudków zacząć łupić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1']Oczywiście że zweryfikuję :diabloti: , przede wszystkim Opole i wystawa klubowa.[/QUOTE]
Popieram!!
Ja byłam Opolu i byłam Bardzo zadowolona i jak mi sie uda tez bym chiała pokazac sie jeszcze tam :
a pozatym w Planach mam
-Gdańsk
- Bydgoszcz(???)
-Opole(???)
-Słupsk
-Szczecin
-Gdynia (???)
-Koszalin
A reszte jeszcze musze przemysleć i zobaczyc jak to z Transportem sie ułoży :)

Link to comment
Share on other sites

A my najprawdopodobniej ograniczymy się w tym roku do międzynarodowych wystawa w Polsce + klubowa w Opolu. Natomiast nastawiać będziemy się na zagraniczne wystawy:Litwa, Ukraina, może kraje Skandynawskie (Finlandia, Szwecja, Dania, Norwegia), Estonia, Łotwa, Rosja oraz światowa w Paryżu. Ale to tylko plany zależy od kosztów i czasu. Może jeszcze Rumunia, Chorwacja.

Link to comment
Share on other sites

Na punkcie wystaw to każdy jest zwariowany. Tylko nie zawsze możliwości są.
My na pewno Opole, Białystok, Warszawa. Reszta będzie na bieżąco ustalana. Chyba też bardziej nastawiamy się na wystawy zagraniczne. Ale my raczej Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja.
Jeżeli ktoś też planuje te rejony to proszę o info, zawsze raźniej w grupie.

Link to comment
Share on other sites

Ale to dopiero w przyszłym roku wszystko się ułoży. Ale Paryż to już mam zaplanowany, bardzo bym chciała tam wsytąpić, jednak przeraża mnie wizja samej tam na ringu bez żadnej znajomej twarzy. A jesli chodzi o wystawy zagraniczne to będę sie dostosowywać do osób, które się tam będą wybierać. Poznałam takie dwie osoby na dogo, z jedną juz teraz się wybieram na Litwe, a druga dziewczyna zalicza wsóch i południe i zawsze znajduje tanie hotele i jest obcykana w wystawach zagranicznych. A na Skandynawie to będę musiała sama się wybrać, bo mało osób z dogo tam jeździ, ze względu na rygor przy granicy w czasie wwożenia psów.

Link to comment
Share on other sites

Monia ale Ty masz całą Skandynawię dość dostępną. Jedziesz do Gdyni czy tam Gdańska (bo nie orientuję się za bardzo) na lotnisko i za kilkadziesiąt minut jesteś na miejscu. Jesteś w komfortowej sytuacji.
To, że będziesz raczej sama to bardzo prawdopodobne bo z tego, co się orientowałam to naprawdę niewiele osób udaje się w tamte rejony.
Ale jestem pewna, że pójdzie Wam świetnie. Tak wspaniale przygotowujesz Arabellę do wystaw, że jestem pełna podziwu. Z kimkolwiek nie rozmawiam każdy bardzo chwali, że sunia pięknie zaprezentowana. A sędziowie bardzo zwracają na to uwagę.
Patrz moja Donna - bardzo fajna suczka ale to co wyrabia na ringach ... jesteśy skazani na wystawowe porażki z tego powodu.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

My jedziemy 26-28 sierpnia na 3XCACIC do Macedonii. Dziś wpłaciłam kasę i dostałam potwierdzenie. Potem 11 września mamy krajówkę tu w Salonikach a potem 30.9-2.10 jedziemy na 3XCACIB do Bułgarii (Bansko)
Potem to już 2012: 6 maja w Atenach kwalifikacje na Crufts 2013 i 24 czerwca MEDITERRANEAN WINNER SHOW 2012 w Atenach.
Może ktoś z Was planuje którąś z tych wystaw - chętnie byśmy się zapoznali w realu :)

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem jeszcze, zastanawiamy się. Chcę zobaczyć jak będzie oceniana w tym roku już jako dorosła, bo sukces w wieku szczenięcym nie jest tak miarodajny.
Do stycznia jeszcze trochę czasu. Jeśli będzie jej dobrze szło to może się wybierzemy, chociaż to dość duży wydatek (cena pokoju za 2 noce to ok. 200 euro) a ja już pół roku jestem bezrobotna :(
Kusi mnie to trochę bo stawka na pewno będzie duża, no ale zobaczymy.
A wy się wybieracie?

Link to comment
Share on other sites

Tak, my jedziemy z trzema pluszakami. Zarezerwowałam już pensjonat, ale za 1/4 ceny którą podałaś.
Nie wiem czy są jeszcze miejsca w tańszych hotelach i pensjonatach. Ja rezerwowałam w czerwcu.
Warto się wybrać na taką wystawę, nie myślę tu o odniesieniu sukcesów, ale przeglądzie wzorca hawańczyka na świecie.
To jedyne miejsce, w którym mam możliwość zobaczyć taką ilość przedstawicieli tej rasy i poznania osobiście hodowców z Europy. I to jest dla mnie najważniejsze.
Życzę szybkiego znalezienia dobrej pracy , choć wiem , że w Grecji to teraz niełatwe.
A zatem , może zobaczymy się w Salzburgu, to podobno piękne miasto. Będziemy tam 5 dni z przyjaciółmi i ich hawanami.

Link to comment
Share on other sites

Ja ze swojej strony polecam wyjazd na światową wystawę. Byłam w Paryżu i nie żałuję. Poznałam wileu hodowców, wymieniłam się kontaktami i te kontakty nadal utrzymujemy. Atmosfera jest naprawdę gorąca, kto wygra, kogo sędzia wybierze i jaki ma typ (w tym roku królowały jasne psy ;D-ciekawe co za rok). Ja nie żałuję, żadnej złotówki, ani euro wydanego na ten wyjazd, bo prócz bardzo dobrej oceny jaką Bella uzyskała i zajęła czwartą lokatę, zdobyłam bardzo cenne doświadczenie i wiele wskazówek od hodowców z wieloletnim doświadczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...