Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 11 months later...

u Zapa wszystko w najlepszym porządku ma nowych przyjaciół Cesara, owczarka niemieckiego Batrek adoptował niedawno , zaraz po Cezarze pojawiła się również adoptowana jamnikowata sunia , cała trójka ma się dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
4 minuty temu, lilk_a napisał:

nie wiem jak często tu będę ale musze to napisać , Zap ma  może trzy miesiące żeby znaleźć nowy dom
 Jak utworzymy wydarzenie na fb wstawię  link
tu nieczęsto bywam

no nie wierzę !!! Co się stało ?

Link to comment
Share on other sites

mamy dla Zapa miejsce u Magdy, tam gdzie był przed adopcją
600 zł plus karma
jest jeszcze trochę czasu , podobno do trzech miesięcy
napisze , chodzi o eksmisję z zajmowanego domu , a tam gdzie przeprowadza się właściciel  psy są nie do przyjęcia
bo są jeszcze dwa psy ... adoptowany Cesar i mała ruda sunia
 

Link to comment
Share on other sites

Ojej, jaka smutna ta wiadomość. Człowiek już się cieszy, że pies ma dom, mijają lata, a tu po raz kolejny życie pisze jakiś niefajny scenariusz... Mam nadzieję, że dla Zapa nie będzie to jaka trauma. Magda (o ile to ta o której myślę) jest bardzo fajna, więc na pewno Zap będzie miał u niej dobrze. Tylko te opłaty takie wysokie :-(

Link to comment
Share on other sites

cena kosmiczna. Trudno zebrać deklaracje na 200,- a tu 600 + karma - nierealne.

Niestety jestem chyba jakaś nie z tego świata bo ja bym w życiu nie oddała swoich zwierzaków a szukałabym miejsca gdzie psy są mile widziane. No ale to tylko moje zdanie.

Tylko zwierząt żal :( 

Ile Zap ma teraz lat ? Bo chyba to już starszy pies ?

 

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, mdk8 napisał:

cena kosmiczna. Trudno zebrać deklaracje na 200,- a tu 600 + karma - nierealne.

Niestety jestem chyba jakaś nie z tego świata bo ja bym w życiu nie oddała swoich zwierzaków a szukałabym miejsca gdzie psy są mile widziane. No ale to tylko moje zdanie.

Tylko zwierząt żal :( 

Ile Zap ma teraz lat ? Bo chyba to już starszy pies ?

 

Zap ma teraz około 9 lat
co do faktu oddania zwierząt nie będę się wypowiadać bo musiałabym zacząć używać wulgaryzmów , mnie to się w głowie nie chce pomieścić
zrobię wszystko co w mojej mocy żeby udało się go umieścić w bezpiecznym miejscu, jeśli się nie uda , trudno , Zap trafi do schroniska
nie wiem czy właściciel  Zapa coś robi w tym kierunku żeby poszukać nowego domu swoim psom , informację o tym że Zap znowu  będzie bezdomny otrzymałam od  Anety, na razie tego nie ogarniam

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, lilk_a napisał:

zrobię wszystko co w mojej mocy żeby udało się go umieścić w bezpiecznym miejscu, jeśli się nie uda , trudno , Zap trafi do schroniska

Nie damy mu trafić do schroniska .

Dobrze by było wiedzieć jak u niego z psychiką . Jak zachowanie do nowo poznawanych osób i psów. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, mdk8 napisał:

Nie damy mu trafić do schroniska .

Dobrze by było wiedzieć jak u niego z psychiką . Jak zachowanie do nowo poznawanych osób i psów. 

tego nie wiem , nawet nie wiem czy naprawdę był w domu czy na zewnątrz , nic nie wiem , kontakt z właścicielem od pewnego czasu żaden , bardziej Aneta miała z nim kontakt

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, lilk_a napisał:

tego nie wiem , nawet nie wiem czy naprawdę był w domu czy na zewnątrz , nic nie wiem , kontakt z właścicielem od pewnego czasu żaden , bardziej Aneta miała z nim kontakt

a dasz radę się dowiedzieć ? Łatwiej będzie szukać dla niego odpowiedniego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...