Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

witajcie
przez parę dni miałam internet tylko w telefonie a niestety nie umiem poruszać się po dogomanii za pomocą telefonu (fb jakoś ogarniam )
6 września zapłaciłam za sierpień 600 zł
stan finansowy kiepski , parę osób zalega z deklaracjami a ja nie mam już cierpliwości by przypominać
pomyślę o jakimś allegro , może uda się zebrać dodatkowe fundusze
saldo z tego roku jest ujemne , wypadało by zebrać około 490 zł żeby to wyrównać

[FONT=Georgia][I][SIZE=3][COLOR=red]rozliczenia finansowe Samiego w[/COLOR][/SIZE][/I][I][B][U][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][SIZE=5][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego -klik![/B][/SIZE][/URL][/I][/FONT]

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra_B']Postaram się wpłacić nieco więcej pieniędzy we wrześniu ale będzie to kropla w morzu. Do kiedy planowo Zap zostaje u Magdy?[/QUOTE]

myślę że powinien już u Magdy zostać aż do adopcji , postaram się wystawić na aukcji kolejne obrazy dla Zapa , tylko tak mogę pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']Ja też przepraszam za zwłokę, w przeciągu kilku dni uzupełnię zaległości...[/QUOTE]Takie zaległości to żadne zaległości Ma6da to ma zaległości , docha ma zaległości , Agata.Sonia ma
Wasze zaległości to żadne zaległości ;)

Link to comment
Share on other sites

Odnowiłam Zapowi ogłoszenia na morusku i przygarnij zwierzaka dopisując, że jest w typie psa pasterskiego, owczarka.
Wydaje mi się, że warto kilka takich "typów" dopisać, bo ludzie często nawet szukając kundelków podają jakieś podobieństwo w wyszukiwarce.
Nie bardzo wiem, co więcej można Zapowi przypisać?

Cieszę się ogromnie z wpłaty Layli :)!!!

(Pojutrze wyjeżdżam).

Link to comment
Share on other sites

dzięki Jola_li :) dla mnie Zap to po prostu żółty mieszaniec , jakoś nie widzę w nim żadnej rasy to nie podpowiem ... po prostu pies :) dużo takich psów widać np w filmach przyrodniczych z afryki .. może trochę mniejsze są ... wydaje mi się że to mieszanka z dziada pradziada i już żadnej rasy dopatrzeć się nie można :)

Link to comment
Share on other sites

Ja uwielbiam kundelki i też na siłę nie dopatruje się jakichś ras, ale ----
1. kiedyś Nutusia napisała, że w ogłoszeniu, że piesek "nie będzie większy od yorka" i ludzie którzy szukali pieska w typie yorka (i tak wpisali w wyszukiwarce) trafili na niego i go adoptowali, choć z yorkiem nie miał nic wspólnego ;).
2. kiedyś moja córka znalazła psa, dla którego ogłoszenia robiłam ja (pisząc o nim jako o kundelku) i Ellig - pisząc: "w typie border collie. Na moje ogłoszenie zgłosiła się 1 osoba, na ogłoszenie Ellig dwie, z których jedna go adoptowała ;).

Myślę, że ten "typ" jest czasem wpisywany po to, by zasygnalizować preferencje odnośnie wielkości czy rodzaju sierści.

Aha, wykreśliłam zdanie o pracy z behawiorystą, bo to może sugerować jakieś nierozwiązane problemy (zwykle nikt nie korzysta z pomocy behawiorysty bez poważnej przyczyny). Zapkowa sytuacja jest szczególna, ale to z takiego zapisu nie wynikało i dla osób nie znających sprawy, mogłoby być być mylące (skoro ciągle wymaga profesjonalnej pomocy :)).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...