Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

niestety mam nadzieję, że tylko do połowy czerwca nie będę miała zbyt wiele czasu , ale postaram się bywać jak najczęściej , nocą najprawdopodobniej ,
stan konta sprawdzany będzie codziennie i arkusz również aktualizowany, więc nawet gdyby nie było wpisu o wpłacie deklaracji to w arkuszu jest zawsze wszystko na bieżąco , więc zaglądajcie do arkusza :)

[B]Docha [/B], Twoja deklaracja za maj jest już na koncie :) dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dotarła następne deklaracje ... dziękujemy pięknie :loveu:

[FONT=Georgia][I][SIZE=3][COLOR=red]rozliczenia finansowe Samiego w[/COLOR][/SIZE][/I][I][B][U][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [SIZE=3][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym -klik[/B][/URL][/SIZE][/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']dotarły następne deklaracje ... dziękujemy pięknie :loveu:

[FONT=Georgia][I][SIZE=3][COLOR=red]rozliczenia finansowe Samiego w[/COLOR][/SIZE][/I][I][B][U][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [SIZE=3][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym -klik[/B][/URL][/SIZE][/I][/FONT][/QUOTE] proszę zajrzeć do arkusza

[SIZE=1]z pozwolenia mamy ....Kasia :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']zajrzałam do arkusza i.....? nad czym powinnam się skupić? Coś nie załapałam szyfru ;)[/QUOTE]
nad deklaracjami oczywiście :)(żadnego szyfru nie ma)
myślałam, że tu dzisiaj nie dotrę , więc poprosiłam Kasię o wpis , dotarły nowe deklaracje od [B]Aleksandry_B, eloonii
[/B]i comiesięczna wpłata od [B]Kamili.K
[/B]dziękuję serdecznie w imieniu Samiego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

jest deklaracja od [B]zdrojki[/B] na czerwiec dziękujemy pięknie :loveu:


[FONT=Georgia][I][SIZE=3][COLOR=red]rozliczenia finansowe Samiego w[/COLOR][/SIZE][/I][I][B][U][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [SIZE=3][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym -klik[/B][/URL][/SIZE][/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']o!!!ależ się uśmiałam :)[/QUOTE]no tak , jest ciekawie , Kredka zakropiona na kleszcze łapie jednego za drugim , co ciekawe , chodzą z Fisią zawsze razem , na spacery ,na podwórku.... Fiśka , choć nie jest w żaden sposób zabezpieczona przeciw kleszczom nie ma nigdy ani jednego . a mała co parę dni ma jakiegoś pasażera

dotarła wpłata od [B]moniki55[/B] :loveu: wszystko w arkuszu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Filmik rewelacyjny :-)!
Rozumiem, że chcesz wybudować schron, a psy to darmowa siła robocza ;-)?[/QUOTE]
schron jak schron , ale podkop do ogródka , jakby furtka była zamknięta ;) mąż oczywiście to wyrównał ... wczoraj , mówię po co ... odkopią przecież spowrotem ... długo nie trzeba było czekać dzisiaj Fiśka w parę sekund wykopała taki sam dół ... aż furczało :cool3:
no ale ona nie bawi się jak batman , jak ma kopać to kopie :D

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][I][SIZE=3][COLOR=red]rozliczenia finansowe Samiego[B] ---uzupełnione dzisiaj --- [/B] w[/COLOR][/SIZE][/I][I][B][U][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/U][/B] [SIZE=3][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym -klik[/B][/URL][/SIZE][/I][/FONT]





kaśka

Link to comment
Share on other sites

[I][SIZE=3][COLOR=red][/COLOR]Witajcie :)[COLOR=red]
rozliczenia finansowe Samiego[B] ---uzupełnione dzisiaj --- [/B]w[/COLOR][/SIZE][I][B][U][SIZE=5][COLOR=red]
[/COLOR][/SIZE][/U][/B][SIZE=3][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym -klik[/B][/URL]

dotarła wpłata od Karoliny spoza dogomanii i od Bjuty ... d[/SIZE][/I][/I][I][I][SIZE=3]ziekuję pieknie w imieniu Samiego [/SIZE][/I][/I]:loveu:
[I][I][SIZE=3]
trzeba zastanowic się nad nowymi ogłoszeniami dla Samiego , znaleźć może jakąś inną forme ogłaszania go , inne miejsce , psi portal , srony adopcyjne ... cokolwiek ....

przelałam pieniądze za maj do Jamora -465 zł
stan konta Samiego 299 zł

[/SIZE][/I][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a'][I][I][SIZE=3][/SIZE][/I][/I][I][I][SIZE=3]trzeba zastanowic się nad nowymi ogłoszeniami dla Samiego , znaleźć może jakąś inną forme ogłaszania go , inne miejsce , psi portal , srony adopcyjne ... cokolwiek ....
przelałam pieniądze za maj do Jamora -465 zł [/SIZE][/I][/I][/QUOTE]
Ja się ciągle zastanawiam nad zmianą hoteliku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...