Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

muszę spróbować ;)

na koncie Samiego jest wpłata deklaracji od moniki55 dziękuję :loveu:
wszystko w
[FONT=palatino linotype][B][I][SIZE=4][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego[/B][/URL][/B][/SIZE][/I][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

i ja witam :)
miałam dwa zakręcone dni , Piotrek zostawił nam Batmana na prawie całe dnie .... i wiecie co ? trudno się pobawić z trzema psami jednocześnie trzema piłeczkami ;)
nie ma trzech rąk do głaskania , głos trochę nadwyrężony od ciągłego mówienia ,
Batman stawia trochę na głowie ustalony rytm dnia , ale bardzo się cieszę jak go zostawiają , to takie moje maleństwo :0
przez to że ma tyle blizn na sobie wzbudza we mnie współczucie .... blizna na główce nad okiem , pod paszką 4 szwy , na pupie ślad szczęk ... dużo musiało przejśc w życiu to biedactwo
i mamy sukcesy ... Fiśka i Batman pięknie się witają , razem śpią i leżą , szczególnie komicznie wygląda to na fotelu , gdzie Batman leży prawie na Fiśce , bo przecież muszą na jednym , i do tego trzeba przykryć kocem , bo bez przykrycia to nie spanie :)
Kredka bardziej futrzasta , olewa kocyki , kołdry , przykrycia :)
wczoraj i dzisiaj nie wiem kto kogo namówił ale bawili się w trójkę , tzn była to szaleńcza gonitwa z podgryzaniem :)
tak że idziemy do przodu :)

brak odpowiedzi na maila z moim pytaniem czy Sami nie mógł by być w domu i czy jeśli w budzie to na łańcuchu ..... więc odpuszczamy chyba podiławską miejscowość ....

Link to comment
Share on other sites

To dobrze, że odpuszczamy, ufff.

Zobacz w jak krótkim czasie zmienił się Wam dom :) tętni radością. Brunatna to jak Orlen nie potrzebuje nakrycia, a gołodupce to tylko pod koc.
Lilku, zaczynam czyścić szafy to zrobimy bazarek na dług Samiego. teraz odłożyłam parę rzeczy na bazar na dług pooperacyjny Kamy od Anuli, obiecałam, że wspomogę Anulę w tych kosztach. Po majówce zabiorę się do odkładania rzeczy dla Samiego.

Link to comment
Share on other sites

no tak , radością , ruchem :) Kredka to taki czpiot że w głowie się nie mieści :) muszę przyznać że nie miałam jeszcze takiej małej wariatki , jakoś trafiałam na bardziej spokojne psy :)
ale jest bardzo pojętna , obserwujemy jak pieknie reaguje na to co przekazują jej i Fiska i Batman , nie muszą się odzywać , wystarczy postawa i już małą wie, że np przecholowała :)

bazarek bardzo się przyda , na allegro sprzedane chyba 44 dyplomiki ( to nie "cegiełki" bo z konta prywatnego , tylko organizacje mają prawo do wystawiania cegiełek...... muszę wysłać ponad 10 szt pocztą , a reszta na maila)

jeszcze nie mam wszystkich wpłat i obawiam się że będzie tak jak zwykle że nie wszyscy wpłacą ...

Link to comment
Share on other sites

no taki Pan Cerowany trochę :)

są wpłaty od [B]Aleksandry_B , zdrojki , i Kamili.K[/B] :loveu:

wszystko w
[FONT=palatino linotype][B][I][SIZE=4][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego[/B][/URL][/B][/SIZE][/I][/B][/FONT]

proszę zaglądać do arkusza :)

kto ma jakiś może bardziej bezpośredni kontakt jak pw z Leylą i Agatą.Sonią ?
dzisiaj w nocybędę miała czas to rozliczę allegro ....

Link to comment
Share on other sites

jest wpłata od UBOCZE na pięć miesięcy
dziękuję bardzo :loveu:

i dla przypomnienia ;)

[QUOTE]wszystko w
[FONT=palatino linotype][B][I][SIZE=4][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego[/B][/URL][/B][/SIZE][/I][/B][/FONT]

proszę zaglądać do arkusza :smile:[/QUOTE]

wpisałam też Ato dwie deklaracje od Ciebie na marzec i kwiecień
tym samym dług zmniejszył się o 20 zł
wynosi teraz 415 zł

Link to comment
Share on other sites

cześć Sami ... Kredka miała na sobie kleszcza , choć była zakrapiana przeciwkleszczowo , Fisia była dzisiaj na szczepieniu p/wściekliźnie .... najlepszy dzień miał Batman , pojechali z nim nad wodę ... pies pływał . nurkował po kamienie i aportował patyka z wody .... eh to pieskie życie .....

Link to comment
Share on other sites

szczepienie Fisi tym razem bezproblemowe?
Prawdziwe życie Batman teraz zaczął. Podziękuje Wam serdecznie za to.
Kleszcze na Dosi w zasadzie zawsze przebywają ale tylko wędrują po sierści, natomiast w Orlena non stop wkręcają się w skórę, pomimo zabezpieczeń. Dosia nosi obrożę p/kleszczową, a Orlen jest zakrapiany, a kleszcze swoje robią. dzisiaj przed szkołą ponownie go zakropiłam.

Link to comment
Share on other sites

wiadomości od jamora ....[quote name='"jamor"'][quote name='"lilka"']a co u Samiego ?[/quote]
Zdrów, dobrej kondycji. nawet jakby dostał skrzydeł to by latał jak ten gołąb i by wracał do gołebnika. Super pogoda i psy maja tez radoche. wiosna wiosna.....[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[TABLE="width: 318"]
[TR]
[TD="class: xl35, width: 154"]licytacja[/TD]
[TD="class: xl36, width: 87"][/TD]
[TD="class: xl37, width: 36, align: right"]45szt[/TD]
[TD="class: xl38, width: 146"] 225,00 zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl31"]zapłacone za[/TD]
[TD="class: xl32"][/TD]
[TD="class: xl33, align: right"]39szt[/TD]
[TD="class: xl34"] 195,00 zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl27, colspan: 2"]prowizja i koszty allegro[/TD]
[TD="class: xl29"][/TD]
[TD="class: xl30"]- 20,50 zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl27, colspan: 2"]druk 13 dyplomów do wysyłki[/TD]
[TD="class: xl29"][/TD]
[TD="class: xl30"]- 20,80 zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl39"]suma[/TD]
[TD="class: xl25"][/TD]
[TD="class: xl26"][/TD]
[TD="class: xl40"] 153,70 zł[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl41"][/TD]
[TD="class: xl41"][/TD]
[TD="class: xl41"][/TD]
[TD="class: xl41"][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl42, colspan: 2"][B][COLOR=#008000]w zaokrągleniu
[/COLOR][/B][/TD]
[TD="class: xl42"][B][COLOR=#008000]
[/COLOR][/B][/TD]
[TD="class: xl43"][B][COLOR=#008000] 154,00 zł[/COLOR][/B][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: xl24"][/TD]
[TD="class: xl24"][/TD]
[TD="class: xl24"][/TD]
[TD="class: xl24"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[B]powyżej rozliczenie allegro [/B]

stan konta Samiego 679 zł
po odliczeniu wpłat na następne miesiące i opłaty za hotel za kwiecień (plus fiprex) zostaje 109 zł
i o tyle na tą chwilę możemy zmniejszyć dług u aty ....

[quote name='docha']no i dobrze, że u nich wszystko wiosennie.

Lila, pamiętam o bazarku na dług dla aty, po majówce przysiądę do fotografowania. Jak wyjdziemy z długu to damy radę pokryć wszystko na bieżąco deklaracjami?[/QUOTE]
suma deklaracji to 455 zł
opłata za hotel to 15zł /dzień
czyli co drugi miesiąc 450/465zł luty mniej
teraz , z wpłatą za kwiecień wpłacę na preparat antykleszczowy i we wrześniu szczepienia
to wydatki na Samiego ....

i dla przypomnienia ;-)

wszystko w
[FONT=palatino linotype][B][I][SIZE=4][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego[/B][/URL][/B][/SIZE][/I][/B][/FONT]

proszę zaglądać do arkusza :smile:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][I][FONT=georgia]doszły nowe wpłaty od Ghanimy , Awit i kogoś jeszcze ale zapomniałam , a w tym momencie nie mam dostępu do banku ,
ale wszystko wpisałam już wcześniej w arkusz więc sprawdźcie

[B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego[/URL]

[/B][B]już wiem , jeszcze jola_li do sierpnia , Bjuta , i Karolina spoza dogomanii


[COLOR=#808080][SIZE=2]Batman .... nurkuje jak foka i jak foka przy tym wygląda , pod wodą puszcza bańki nosem a mała go naśladuje , Fiska jest ponad to ;)[/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/I][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']I ode mnie poszedł dzisiaj przelew hurtowy za maj i czerwiec :)[/QUOTE]
jest już na koncie :) dziekuję bardzo , jest również przelew od [B]madziaszy[/B] i [B]Dark[/B] spoza dogomanii dziekujemy pięknie :)

[quote name='ata']Witam :) przypadkowo na moim koncie pojawiła się deklaracja od Leyla za 3 miesiące, jutro odeslę je w odpowiednie miejsce i dorzucę swoje zaległe wpłaty.

Pozdrawiam serdecznie :)[/QUOTE]
[B]ato[/B] , nie odsyłaj deklaracje od Ciebie już pozwoliłam sobie odliczyć od długu ( za marzec i kwiecień ) a wpłatę od Leyli rozliczę w długu ( pisałam ostatnio z nią , widocznie pomyliła konta ) ;)

i wszystko w

[B][SIZE=3][I][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego[/URL][/B][/I][/SIZE][/B] ;)

czekamy jeszcze na deklarację od Agata.Sonia i anna10025 za kwiecień

wpłaciłam również na konto Artura za kwietniowy hotel Samiego i za preparat antykleszczowy razem 470 zł

Link to comment
Share on other sites

na koncie Samiego jest wpłata deklaracji od [B]Nikusa[/B] i [B]kosu32[/B].... dziękuję :loveu:
wszystko w
[FONT=palatino linotype][B][I][SIZE=4][B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego[/B][/URL][/B][/SIZE][/I][/B][/FONT]

stan długu u [B]aty[/B] 265 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...