Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

dotarły wpłaty :
[B][FONT=Georgia]27.03.Ghanima___50zł
27.03.zdrojka___20zł[/FONT][/B]
dziękujemy :loveu:

[SIZE=3][B][FONT=Georgia][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego[/B][/URL][/FONT][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dobry wieczór! dzisiaj dzień był mało produktywny, poza tym, że bratki zasadziłam w skrzynki i jest trochę wiosny.
Orlen zwiał mi poza posesję i zastanawiam się czy tak nieusłuchanego trzylatka dam radę nauczyć posłuszeństwa, czy potrzebuję do tego "takiego" Jamora, czyli policyjną duszę z wojskowymi zasadami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a'][SIZE=3][B][FONT=Georgia][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego[/B][/URL][/FONT][/B][/SIZE][/QUOTE]
Orany, po raz pierwszy zajrzałam do tego arkusz, żeby sprawdzić, czy zapłaciłam za kwiecień - Lilk_a, jesteś mistrzynią! Chapeau bas :-)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']dobry wieczór! dzisiaj dzień był mało produktywny, poza tym, że bratki zasadziłam w skrzynki i jest trochę wiosny.
Orlen zwiał mi poza posesję i zastanawiam się czy tak nieusłuchanego trzylatka dam radę nauczyć posłuszeństwa, czy potrzebuję do tego "takiego" Jamora, czyli policyjną duszę z wojskowymi zasadami.[/QUOTE]
zastanawiałam się nad tymi jego zachowaniami które opisałaś na wątku Orlena , dasz radę , tylko potrzebna konsekwencja , a szkolenie to tylko z Wami , spróbujcie kursu posłuszeństwa , podstawowych komend ... czy on robi coś na komendę ? np siad , zostań , nie wolno , podaj łapę ?

[quote name='jola_li']Orany, po raz pierwszy zajrzałam do tego arkusz, żeby sprawdzić, czy zapłaciłam za kwiecień - Lilk_a, jesteś mistrzynią! Chapeau bas :-)![/QUOTE]
warto zajrzeć ;) a najlepsze jest to, że wystarczy wpisać i samo się liczy :)
i jeszcze się pochwalę :):):)
od dzisiaj mamy w domu śliczną czekoladową Kredkę ..... taką mini, mini ,mini wyżełkę ala fousek ale naprawdę mini ;)
nie wiadomo dokładnie ile ma , ma już stałe ząbki , ale inne cechy wskazywałyby na mniej niż pół roku , weterynarz określił ją na ponad 8 mcy , zobaczymy czy jeszcze podrośnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a'](...)od dzisiaj mamy w domu śliczną czekoladową Kredkę ..... taką mini, mini ,mini wyżełkę ala fousek ale naprawdę mini ;)
nie wiadomo dokładnie ile ma , ma już stałe ząbki , ale inne cechy wskazywałyby na mniej niż pół roku , weterynarz określił ją na ponad 8 mcy , zobaczymy czy jeszcze podrośnie ;)[/QUOTE]
:crazyeye: coś więcej napisz, skąd ona jest i jak trafiła do Was? No widzisz jak my kończymy na dogomanii?? zapsione po uszy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']warto zajrzeć ;) a najlepsze jest to, że wystarczy wpisać i samo się liczy :)[/QUOTE]
No proszę, nie dość że przejrzyste i efektowne, to jeszcze ekstra funkcjonalne :-)!

[QUOTE]i jeszcze się pochwalę :):):)
od dzisiaj mamy w domu śliczną czekoladową Kredkę ..... taką mini, mini ,mini wyżełkę ala fousek ale naprawdę mini ;)
nie wiadomo dokładnie ile ma , ma już stałe ząbki , ale inne cechy wskazywałyby na mniej niż pół roku , weterynarz określił ją na ponad 8 mcy , zobaczymy czy jeszcze podrośnie ;)[/QUOTE]Gratulacje z okazji powiększenia rodziny :-)!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']:crazyeye: coś więcej napisz, skąd ona jest i jak trafiła do Was? No widzisz jak my kończymy na dogomanii?? zapsione po uszy:)[/QUOTE]

[B][URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/kredka.html"]tu[/URL][/B] link do jej zdjęć
a mała jest pocieszna jak to szczeniak , wszędzie jej pełno , niby ma w książeczce wpisane 11 mcy ale nie wiem co o tym myśleć , ma stałe zęby , to pewne , ale jeszcze "psipsiawkę " pod brzuszkiem i ze szczenięcym pędzelkiem
znaleziona została pod częstochową przy stacji benzynowej , kobieta która ją znalazła przekazała ją dziewczynom z cząstochowskiego otozu , wynalazłam ją na fb , na wyżłowej grupie , no wyzłem to ona nie jest na pewno , chyba że ma faktycznie z pół toku i jest zabiedzona , to może śmignie ale wątpię , choć widząc Fiśkę któa z ratlerka przeobraziłą się w prawie normalnego wyżła to wszystkiego można się spodziewać ;)
na zdjęciach wygląda na grubiutką ,ale jest bardzo chuda , ta grubość to szczenięca sierść



[quote name='jola_li'](...)

Gratulacje z okazji powiększenia rodziny :-)![/QUOTE]
idziemy ja burza .... w ciągu miesiąca dwa nabytki :) myślicie że to już zbieractwo ;)?

Link to comment
Share on other sites

Ładna jest Kredka, dwa zdjęcia to zupełnie portretowe. Miziaki dla Fiśki.
Jak Dosia do nas przyszła to byłam przekonana, że to mini piesek majacy dwa latka. zdziwiłam się bardzo gdy usłyszałam, że ma dwa miesiące, a ząbki wymieniła mając 6 m-cy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Lila, mala jest cudowna, widzialam ja na Fb i Twoje zdjecia:)[/QUOTE]
jest słodziutka , po oględzinach i konsultacjach zdjęciowo mailowych z nescą określiłyśmy jej wiek na najwyżej pół roku ;) zobaczymy co dzisiaj powie weterynarz ;) jak jej wiek określi .... mądrasek z niej straszny , już poznała wszystkie wejścia wyjścia z domu , z Fiśką na razie ustalanie pozycji , pozytywne , bezkrwawe :) Batman na wejściu ją ustawił więc jemu nie podskoczy , a Fisia jakby chciała się z nią pobawić tak jak ona lubi tzn , szaleńczy bieg i tarmoszenie , ale jak Kredka wchodzi na obroty i szaleje to Fiśka się wycofuje :)


widzę że zmienili edytor w odpowiedziach ,
są tabelki :) przydadzą się

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...