Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='docha']Moja Dosia dzisiaj w nocy dała mi niezłą jazdę ze swoimi dolegliwościami żołądkowymi. w ciągu dnia dostała zastrzyk rozkurczowy i będzie dobrze. takie dziwne dolegliwości przeważnie dopadają w nocy albo w weekend. to nie na moje nerwy.[/QUOTE]
bo z psami jak z dziećmi , chorują wtedy , kiedy jest utrudniony dostęp do lekarza , dobrze że już lepiej , to jakieś zatrucie czy coś innego ?

Link to comment
Share on other sites

a ja miałam zimą ściąć do pnia kręconą wierzbę bo jakieś robale ją oblazły w tamtym roku i pomyślałam ,że ją podetnę radykalnie i na wiosnę jeszcze czymś pień posmaruję ,żeby ją w tym roku zostawiły w spokoju i mróz był jak chciałam podciąć ,a teraz już listki niedługo będzie miała i też już za późno

Link to comment
Share on other sites

wczoraj delikatnie przycięłam graby, dzisiaj miałam walczyć z jabłonkami, ale wzięłam się za porządkowanie werandy aby wprowadzić tam kwiaty, i tak jestem wypompowana.
...a Dosia wczoraj cały dzień z kotami na ogrodzie szalała, ona dostała takiej głupawy wiosennej, pies ożył :)

Link to comment
Share on other sites

obiecuję jutro zajrzeć do Samiego:) Lilku, bardzo mało czasu mam ostatnio, wpadam tu na chwilę aby bazarki podnieść koleżance, codziennie obiecuję sobie, że odpiszę na pw wieczorową porą, ale dzisiaj jeszcze za mało czasu mam. koniec roku rozliczeniowego zbliża się- jest to ciężki czas w księgowości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Lilka, Fiśka mocno linieje/leni się ( właśnie ustaliłam, że wyrazy są odpowiednie sobie:)) ? Sami na pewno gubi mocno sierść.[/QUOTE]
Fiśka leni się zimą ;) a linieje cały rok odkąd się u nas zjawiła :) już nawet nie zwracam uwagi że choćbym nie wiem jak sprzątała , trzepała i tak mam wszystko ala wielbłądzia wełna
zimą Fisia także tyje , latem chudnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']Fiśka leni się zimą ;) a linieje cały rok odkąd się u nas zjawiła :) już nawet nie zwracam uwagi że choćbym nie wiem jak sprzątała , trzepała i tak mam wszystko ala wielbłądzia wełna
zimą Fisia także tyje , latem chudnie :)[/QUOTE]
dokładnie toczka w toczkę jak Dosia. Ha-ha sprawdzałam wczoraj ( parę wpisów na wątku Orlena mnie do tego pokierowało) leni się= linieje, obie formy są poprawne :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

u Samiego ....
[quote name='"jamor"']
a nic nowego.

[img]http://images10.fotosik.pl/1113/84246a832c8d00fagen.jpg[/img]

[img]http://images10.fotosik.pl/1113/a61d6d17174dae71gen.jpg[/img]

[img]http://images10.fotosik.pl/1113/59e3e06de50f7380gen.jpg[/img][/quote]

mamy następną wpłatę na koncie dla Samiego
[B]od atena21___15zł za marzec[/B]

dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

masz rację co do łat Fiśki :evil_lol: nie dość że kółka to jeszcze dość regularnie rozmieszczone , jak na dziecięcym obrazku ;) po prostu pies w łaty :lol:
tylko jedna przy czapraku rozlała się nieco nieregularnie ;)
faktycznie nie pomyślałam o tym, że dla Batmana to wszystko jest nowe , on wpada do nas na podwórko i biega , węszy , przekopuje nochalem ... a dla figi to już wszystko znane na wskroś , robi taki wnikliwy obchód raz dziennie i ma załatwione ... wypłoszone kosy , posprawdzane nowe ślady ... rutyna :)

Link to comment
Share on other sites

faktycznie przybyło jej , ale zawsze tak jest , choć może nie aż tak , tegoroczną zimę spędziła głównie pod kocem lub kołdrą i takie są tego skutki ,
ona wyglądała by szczuplej ale po ciąży urojonej została jej obwiśnięta skóra na brzuszku więc nie ma podcięcia
ale wszystko do zrobienia , przez ostatnie dwa tygodnie schudła 1kg , mamy jeszcze 6 przed sobą
ciepło się robi , cały czas na dworze , da radę , jak co roku;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...