Jump to content
Dogomania
lilk_a

Zap .... niedługo znowu bezdomny , prosimy o pomoc

Recommended Posts

[quote name='lilk_a'][I][B]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]odpowiedź czy jedzie czy nie mam dać najszybciej jak to możliwe (choćby dzisiaj) więc czekam na Wasze zdanie[/COLOR][/SIZE]
[/B][/I][/QUOTE]

Chyba nie muszę pisać, że jestem na TAK TAK TAK? :)
Ile nam deklaracji brakuje jeszcze?

[quote name='eloonia']Chyba nie muszę pisać, że jestem na TAK TAK TAK? :)
Ile nam deklaracji brakuje jeszcze?[/QUOTE]
deklaracji mamy teoretycznie 450 zł , ale pewnych tylko 410 ,-
anna10025 zawiesiła deklarację
ma6da ma późnienie 2 mce
będzie brakować 20 zł
i na transport , ale mamy bazarki jeszcze nierozliczone więc może się uzbiera nadwyżka

od layly mam zgodę na przeniesienie Samiego
czekamy na resztę :)
do Aty dzwoniłam , pewnie oddzwoni do mnie , poczekamy :)
porozsyłałam trochę pw
na fb mam kontakt z dziewczynami, które wpłacają deklaracje spoza dogomanii , mam nadziję że też coś napiszą :)

Ja już od dawna byłam za zmianą hotelu, na taki, w którym kontakt psa z człowiekiem jest większy.
Mam wrażenie, że codzienny rytuał u Jamora nie rozwija Samsunga, nie oswaja jego lęków. I nadal jestem za zmianą :).

[quote name='Ellig']Gdzie Samsug teoretycznie moglby pojechac do jakiego Hotelu?[/QUOTE] do psanatorium [URL="https://www.facebook.com/groups/136460573139118/#%21/Psanatorium?fref=ts"]https://www.facebook.com/groups/136460573139118/#!/Psanatorium?fref=ts[/URL]

Mam się wypowiedzieć w sprawie zmiany hotelu.
Nie znam za bardzo jamora, ale widzę, podczytując wątki, że psy siedzą u niego miesiącami, żeby nie powiedzieć latami.
Może ta zmiana pozwoli wydobyć Samiego na światło dzienne.
A więc jestem za ! I podtrzymuję swoją deklarację :)

[quote name='Mazowszanka']Mam się wypowiedzieć w sprawie zmiany hotelu.
Nie znam za bardzo jamora, ale widzę, podczytując wątki, że psy siedzą u niego miesiącami, żeby nie powiedzieć latami.
Może ta zmiana pozwoli wydobyć Samiego na światło dzienne.
A więc jestem za ! I podtrzymuję swoją deklarację :)[/QUOTE] :)to czekamy na resztę :) Edited by lilk_a

[quote name='Bjuta']Ja tu tak rzadko bywam, że nie mam nic do gadania. Moja deklaracja oczywiście jest aktualna.[/QUOTE]

W sumie to ja też nie mam nic do gadania, bo bywam chyba jeszcze rzadziej i gdyby nie subskrybcja to nie wiedziałabym co się u Samiego dzieje.

Też w sumie nie mam nic do gadania. Deklarację podtrzymuję. Tylko tak chciałam się utwierdzić i zaspokoić ciekawość bo w sumie z wypowiedzi nie wynika to, tam w Psanatorium Sami będzie miał większy kontakt z człowiekiem? Ktoś będzie z nim pracował?

dobrze , czyli jeśli na razie zgadzają się wszyscy to zarezerwuję to miejsce dla Samiego
napiszę jeszcze do Agaty.Sonii i Aty

ma6da obiecała uzupełnić deklaracje

mam już na koncie wpłaty z bazarków , jutro wysyłam obrazki
[COLOR=#FF0000]
stan konta Samiego na tą chwilę [B]475 zł[/B][/COLOR]

Obejrzalam zdjecia pomieszczen dla psow, takie warunki psy powinny miec w schroniskach,ale warunki to jedno,ale to co najwazniejsze jest ,nie ograniczanie sie opiekunow do odwiedzin tylko 2x dziennie w celu podania karmy ,ale wielogodzinny kontakt psa z czlowiekiem.Samsung nie bedzie niszczyl jak dostanie zajecie i bedzie zmeczony.Bo czy bedzie mial w pomieszczeniu kumpla czy nie ,to nie wiem czy ochroni przed zapedami do niszczenia.Poza tym tabu sa psy ktore przybywaja ze swoimi towarzyszami we futerku,bo jeden piesek z pchelkami a zrobi sie w tych kanapach pelna wylegarnia.
Oby wreszcie ktos go przygotowal wlasciwie psa do adopcji,moze tam dokonaja cudu?

[quote name='Awit']Przepraszam, ale mało bywam u Samiego.
Dlaczego zmienia hotel?[/QUOTE]
Jola napisała to o co chodzi w pigułce
[quote name='jola_li']Ja już od dawna byłam za zmianą hotelu, na taki, w którym kontakt psa z człowiekiem jest większy.
Mam wrażenie, że codzienny rytuał u Jamora nie rozwija Samsunga, nie oswaja jego lęków. I nadal jestem za zmianą :).[/QUOTE]

zarezerwowałam miejsce , skontaktuję się jeszcze z jamorem , i trzeba pomału organizować transport

Myślę, że zakładając hotel nikt nie trzymałby psów, żeby pachniały w klatkach.
Towarzystwo może na niego dobrze wpłynąć- przynajmniej na początku w relacjach- pies-człowiek, w końcu psy od siebie również się uczą i nabywają pewności siebie.
Nie chodziło mi o to, że sobie będą plotkować przy herbatce.
Uważam również, że hotel dba o swoich rezydentów i nikt nie pozwoli, żeby był zapchlony psiak.
Oczywiście zgadzam się w 1000%, że schroniska tak powinny wyglądać ale nasza polska "cudowna" rzeczywistość jest jaka jest.
Zamiast 20 psów w schroniskach jest w jednym prawie 2 tys!
Co do pracy to da się wyczytać z wątku hotelu, że np. Maciek kończy kurs związany z behawiorystyką (jak coś pomieszałam to mnie poprawcie), oprócz tego mają blisko innego behawiorystę w razie potrzeby.

wątek psanatorium na dogomanii [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca[/URL]

[FONT=arial][SIZE=2]i aktualne [I][COLOR=red]rozliczenia finansowe Samiego w[/COLOR][B][U][COLOR=red]
[/COLOR][/U][/B] [URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego -klik![/B][/URL][/I][/SIZE][/FONT] Edited by lilk_a