Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='lilk_a'][I][B]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]odpowiedź czy jedzie czy nie mam dać najszybciej jak to możliwe (choćby dzisiaj) więc czekam na Wasze zdanie[/COLOR][/SIZE]
[/B][/I][/QUOTE]

Chyba nie muszę pisać, że jestem na TAK TAK TAK? :)
Ile nam deklaracji brakuje jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloonia']Chyba nie muszę pisać, że jestem na TAK TAK TAK? :)
Ile nam deklaracji brakuje jeszcze?[/QUOTE]
deklaracji mamy teoretycznie 450 zł , ale pewnych tylko 410 ,-
anna10025 zawiesiła deklarację
ma6da ma późnienie 2 mce
będzie brakować 20 zł
i na transport , ale mamy bazarki jeszcze nierozliczone więc może się uzbiera nadwyżka

od layly mam zgodę na przeniesienie Samiego
czekamy na resztę :)
do Aty dzwoniłam , pewnie oddzwoni do mnie , poczekamy :)
porozsyłałam trochę pw
na fb mam kontakt z dziewczynami, które wpłacają deklaracje spoza dogomanii , mam nadziję że też coś napiszą :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Gdzie Samsug teoretycznie moglby pojechac do jakiego Hotelu?[/QUOTE] do psanatorium [URL="https://www.facebook.com/groups/136460573139118/#%21/Psanatorium?fref=ts"]https://www.facebook.com/groups/136460573139118/#!/Psanatorium?fref=ts[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mam się wypowiedzieć w sprawie zmiany hotelu.
Nie znam za bardzo jamora, ale widzę, podczytując wątki, że psy siedzą u niego miesiącami, żeby nie powiedzieć latami.
Może ta zmiana pozwoli wydobyć Samiego na światło dzienne.
A więc jestem za ! I podtrzymuję swoją deklarację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mazowszanka']Mam się wypowiedzieć w sprawie zmiany hotelu.
Nie znam za bardzo jamora, ale widzę, podczytując wątki, że psy siedzą u niego miesiącami, żeby nie powiedzieć latami.
Może ta zmiana pozwoli wydobyć Samiego na światło dzienne.
A więc jestem za ! I podtrzymuję swoją deklarację :)[/QUOTE] :)to czekamy na resztę :)

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Ja tu tak rzadko bywam, że nie mam nic do gadania. Moja deklaracja oczywiście jest aktualna.[/QUOTE]

W sumie to ja też nie mam nic do gadania, bo bywam chyba jeszcze rzadziej i gdyby nie subskrybcja to nie wiedziałabym co się u Samiego dzieje.

Link to comment
Share on other sites

dobrze , czyli jeśli na razie zgadzają się wszyscy to zarezerwuję to miejsce dla Samiego
napiszę jeszcze do Agaty.Sonii i Aty

ma6da obiecała uzupełnić deklaracje

mam już na koncie wpłaty z bazarków , jutro wysyłam obrazki
[COLOR=#FF0000]
stan konta Samiego na tą chwilę [B]475 zł[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Obejrzalam zdjecia pomieszczen dla psow, takie warunki psy powinny miec w schroniskach,ale warunki to jedno,ale to co najwazniejsze jest ,nie ograniczanie sie opiekunow do odwiedzin tylko 2x dziennie w celu podania karmy ,ale wielogodzinny kontakt psa z czlowiekiem.Samsung nie bedzie niszczyl jak dostanie zajecie i bedzie zmeczony.Bo czy bedzie mial w pomieszczeniu kumpla czy nie ,to nie wiem czy ochroni przed zapedami do niszczenia.Poza tym tabu sa psy ktore przybywaja ze swoimi towarzyszami we futerku,bo jeden piesek z pchelkami a zrobi sie w tych kanapach pelna wylegarnia.
Oby wreszcie ktos go przygotowal wlasciwie psa do adopcji,moze tam dokonaja cudu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Przepraszam, ale mało bywam u Samiego.
Dlaczego zmienia hotel?[/QUOTE]
Jola napisała to o co chodzi w pigułce
[quote name='jola_li']Ja już od dawna byłam za zmianą hotelu, na taki, w którym kontakt psa z człowiekiem jest większy.
Mam wrażenie, że codzienny rytuał u Jamora nie rozwija Samsunga, nie oswaja jego lęków. I nadal jestem za zmianą :).[/QUOTE]

zarezerwowałam miejsce , skontaktuję się jeszcze z jamorem , i trzeba pomału organizować transport

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że zakładając hotel nikt nie trzymałby psów, żeby pachniały w klatkach.
Towarzystwo może na niego dobrze wpłynąć- przynajmniej na początku w relacjach- pies-człowiek, w końcu psy od siebie również się uczą i nabywają pewności siebie.
Nie chodziło mi o to, że sobie będą plotkować przy herbatce.
Uważam również, że hotel dba o swoich rezydentów i nikt nie pozwoli, żeby był zapchlony psiak.
Oczywiście zgadzam się w 1000%, że schroniska tak powinny wyglądać ale nasza polska "cudowna" rzeczywistość jest jaka jest.
Zamiast 20 psów w schroniskach jest w jednym prawie 2 tys!
Co do pracy to da się wyczytać z wątku hotelu, że np. Maciek kończy kurs związany z behawiorystyką (jak coś pomieszałam to mnie poprawcie), oprócz tego mają blisko innego behawiorystę w razie potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

wątek psanatorium na dogomanii [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225692-PSANATORIUM-hotel-dla-zwierząt-Wolne-miejsca[/URL]

[FONT=arial][SIZE=2]i aktualne [I][COLOR=red]rozliczenia finansowe Samiego w[/COLOR][B][U][COLOR=red]
[/COLOR][/U][/B] [URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][B]Arkuszu kalkulacyjnym rozliczeń Samiego -klik![/B][/URL][/I][/SIZE][/FONT]

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...