Jump to content
Dogomania

CACIB Głogów 28-30.01.2011


macsow1

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ze strony oddziału:

[quote]Organizatorzy wystawy informują, iż podczas wystawy obowiązuje całkowity zakaz rozstawiania przy ringach: klatek, namiotów, stołów trymerskich itp. [/quote]

Na moje pytanie, jak np. jedna osoba z 3 amstaffami ma sobie poradzić bez klatki przy ringu, w odpowiedzi dostałam, że spokojnie pobiegnę sobie na trybuny z psem z klasy championów po sukę w klasie baby. Nie uznali to za niestosowne informować o tym wystawców wcześniej, niż na 2 dni przed wystawą...
Ja rozumiem, żeby namiotów w hali przy ringu nie rozkładać, ale klatka...

Nie dostałam też odpowiedzi na temat parkingu - czy jest, a jak tak to jaki koszt. Ten temat owiany jest chyba tajemnicą :-/

Link to comment
Share on other sites

Hymmm a może w ogóle nie powinniśmy tam jechać w końcu zapłaciliśmy i już . Normalnie szok !!! Już nie długo na wystawy będzie zakaz wchodzenia ze zgłoszonymi psami.... hiii.
A może jak odział nie ma hali odpowiedniej na organizowanie wystawy CACIBOWEJ to może lepiej niech sobie da spokój !!! To naprawdę wstyd przed naszymi zagranicznymi gośćmi. I już wcale się nie dziwie że mało kto z zagranicy chce do nas przyjeżdżać;( a szkoda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']
A może jak odział nie ma hali odpowiedniej na organizowanie wystawy CACIBOWEJ to może lepiej niech sobie da spokój !!! To naprawdę wstyd przed naszymi zagranicznymi gośćmi. I już wcale się nie dziwie że mało kto z zagranicy chce do nas przyjeżdżać;( a szkoda![/QUOTE]


Nie przesadzasz ??? Na wsyatwach Polskich jest duzo psów zza granicy!

A co do tych klastek to nie wpadajcie w panikę :) Jest napisane że nie przy ringach i tylko dlatego bo nie ma tam miejsc nawet jak przejśc do ringu bo wszędzie klatki stoły etc. Klatki będą mogły byc w korytarzasz tam jest pusto a korytarze szerokie...

Link to comment
Share on other sites

hymm może i przesadzam ale jak widze w jakich warunkach robione sa Polskie wystawy to troche mi przykro !!!!

A co do korytarzy to sorrryyy ale moje psy sa dla mnie jak dzieci i jakoś nie wyobrażam sobie zostawic je zdala od siebie no chyba ze będzie ochrona i będzie ktoś pilnował psy ( znam odpowiedz wiec niech nikt nie odpisuje ) a co do miejsca przy ringu ... to sorrry chyba czas najwyższy organizować wystawy w takich miejscach gdzie i wystawca i zwiedzający spokojnie przejdzie i stanie i nawet posiedzi.A nie robimy ringi 5x5 i radocha !!! a co tam moze sie jeszcze ktos upcha !!!!wiecej ringów wiecej psów !!!
Dlaczego nasi zagraniczni sąsiedzi nie mają takich problemów..???
Jest dużo miejsca wokół ringów , przestrzenie pomiędzy sa na tyle duże że każdy znajdzie miejsce dla siebie ..

Po prostu serce się kraja jak widać coraz gorsze warunki za coraz wyższe ceny. Różnice cenowe pomiędzy wystawami zagranica a w Polsce sa coraz mniejsze a warunki ... niech każdy kto troche jeżdzi po świecie sam sobie na to odpowie
Pozdrawiam i miłej wystawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astara']Na stronie jest napisane że jest darmowy :)[/QUOTE]

Tak, dopisali po moim kolejnym mailu.

[QUOTE][COLOR=#1F497D]Nie zabraniamy Wystawcom wnoszenia klatek na teren wystawy ani ich rozkładania w miejscach innych niż przy ringach. Nad trybunami jest wystarczająca ilość miejsca aby klatki rozłożyć bez szkody dla przepustowości ciągu komunikacyjnego[/COLOR][/QUOTE]

To na pewno nie ułatwia sprawy, szczególnie jak ktoś jedzie sam na wystawę i wystawia psy klasa po klasie i nie ma czasu biegać tam i z powrotem, że już nie wspomnę o braku kontroli co się dzieje z rzeczami osobistymi i resztą psów pozostawionych nad trybunami. No chyba, że na ring mam wejść z torebką, aparatem fotograficznym i innymi cennymi rzeczami. Rzecz w tym, że kultura wymaga aby wcześniej o takich sprawach informować. Wystawy są przede wszystkim dla wystawców. To my opłacamy sędziów, teren wystawy, obsługę wystawy itd. Wydaje mi się, że taka informacja należy się wystawcom jak psu buda, a nie dopiero jak pieniądze wpłyną na konto i ludzie wezmą urlop w pracy. Po prostu... czuje się mały niesmak i tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astara']Nie przesadzasz ??? Na wsyatwach Polskich jest duzo psów zza granicy!

A co do tych klastek to nie wpadajcie w panikę :) Jest napisane że nie przy ringach i tylko dlatego bo nie ma tam miejsc nawet jak przejśc do ringu bo wszędzie klatki stoły etc. Klatki będą mogły byc w korytarzasz tam jest pusto a korytarze szerokie...[/QUOTE]

błagam Cię !!! gdzie Ty masz w Głogowie na hali szerokie korytarze ?! no chyba, ze mówisz o tych miejscach na górze schodów ... wtedy życzę Ci powodzenia w bieganiu "tam i z powrotem" z kilkoma psami wystawianymi w kolejnych klasach.
"zakaz" ustawiania klatek lub stołów w okolicach ringów to już przesada ... szkoda, że jednak zapłaciłem za tą wystawę, bo już nie chce mi się tam jechać.
i mam też nadzieję, że w przyszłym roku w Głogowie wystawy międzynarodowej nie będzie, bo jak widać nie są na to przygotowani, a potraktowali to tylko jako możliwość podreperowania swojego budżetu ... jak inaczej można nazwać opłatę za wystawę w wys. 120 PLN, gdzie wystawa w Poznaniu kosztuje tyle samo ... ŻAL :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astara']Nie przesadzasz ??? Na wsyatwach Polskich jest duzo psów zza granicy!
[/QUOTE]
Nie pamiętam aby można było na polskich wystawach spotkać np.Węgrów Szwedów ,Francuzów czy nawet Rumunów,Serbówna o Anglikach nie wspomnę. Dla ciebie zagranica pewnie kończy się na Czechach Słowakach , kilku "polskich Niemacach" i 3 Rosjanach?

Link to comment
Share on other sites

Witam

Dziś byliśmy na wystawie w Głogowie.
Zainteresowanych zapraszam na fotorelację z finałów wystawy dnia pierwszego

[URL="http://www.podajlape.pl/aktualnosci/234/Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Glogowie-28-01-2011-piatek-wyniki-i-zdjecia.php"]www.podajlape.pl/aktualnosci/234/Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Glogowie-28-01-2011-piatek-wyniki-i-zdjecia.php[/URL]

Pozdrawiam wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PodajLape.pl']Witam

Dziś byliśmy na wystawie w Głogowie.
Zainteresowanych zapraszam na fotorelację z finałów wystawy dnia pierwszego

[URL="http://www.podajlape.pl/aktualnosci/234/Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Glogowie-28-01-2011-piatek-wyniki-i-zdjecia.php"]www.podajlape.pl/aktualnosci/234/Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Glogowie-28-01-2011-piatek-wyniki-i-zdjecia.php[/URL]



Pozdrawiam wszystkich :)[/QUOTE]


Czy jutro też będzie można Was spotkać na wystawie??? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...