Jump to content
Dogomania

Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!


agusiazet

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zadra']Deklaruję 20,- pln opłaty stałej dla Ivy.Przedwczotaj w schronie zachowywała się super.[/QUOTE]

Kochana, strasznie mnie podbudowałaś tym wpisem!!! Bardzo się cieszę, że Iwa okazała się fajnym wielkoludem, któremu mamy szansę pomóc! Serdecznie dziękuję za deklaracje:):):)

Funiu, w Tobie nadzieja, że przez kogoś wyciągniesz Iwę do hotelu! Bardzo mocno trzymam kciuki za powodzenie akcji!!!

Link to comment
Share on other sites

byłam wczoraj w schronisku wyciągając Gejsze, oczywiście obeszłam cały schron i widziałam również Iwe. Szukałam tej posępnej suni siedzącej gdzies na srodku wybiegu bez ruchu...nie mogłam jej znaleźć aż w końcu patrze a ona stoi przy siatce i merda ogonem:-) myślałam że padne:-) ona chyba czuje że coś się święci:-)
jak odeszłyśmy od siatki to wróciła do swojej normalnej pozycji czy klap dupsko na podłoge i sieeeeeedze.....

tutaj poglądowa fota, w tle w drugim boksie siedzi sobie na środeczku Iwa:-) zdecydowaniei wyląda wizualnie kilogramowo najlepiej z całego towarzystwa ale jak stoi wcale nie wygląda na za grubą tylko siedząc to cielsko jej sie rozlewa hihi

[IMG]http://i51.tinypic.com/zu57xw.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Iva ,vel Janka jest juz u mnie o godz 11.10 była juz po za boksem .
Janka to jej imie ,które nadal jej Pan który oddał ja do schronu kedy zagryzła wszystkie swoje szczenieta :roll:
Nie bez obawy pakowaliśmy ją do auta .Jest ogromna i ma duzo siły ,pracownik który ja wyprowadzał miał problem z utrzymaniem jej na smyczy .
Przez calą droge do mnie wyła i skamlała głosno .Na miejscu została wypuszczona na wybeg i skwapliwie z tego skorzystała .Wszystkikie psy zaostały zamkniete bo boje sie jednak jej reaakcji ..... Niestety na razie bardzo agresywnie reaguje na psy podchodzące do niej ( pod boks),az strach bierze ....Wszystkie ,które podeszły do niej uciekały z piskiem . Jej reakcje i ewentalny kontakt z innymi psami to na razie chyba odległy temat. Zrobia bardzo brzydka i śmierdząca kupę .
To na razie tyle .Pózniej wstawie zdjęcia mam ich kilka .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...