Jump to content
Dogomania

Nowy Sącz, 23 lipca 2006r.


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

[quote name='efra-husky']z tymi oznaczeniami to bywa różnie,a przeważnie jest tak, że lepiej jest wcześniej zapoznać się z drogą bo można pobłądzić.

A ty czym jedziesz?[/QUOTE]

Przeglądnieęcie mapy nigdy nie zaszkodzi ;)

Jeszcze nie mam pojęcia:confused: , pewno PKs-em, bo pociągów nielubię:cool1: :p

Link to comment
Share on other sites

Dobcia polecam Transfrej, jechałam wielokrotnie i nie ma żadnego problemu żeby jechać z psem. Nie jest drogo bo bilet kosztuje w jedną stronę bodajże 13 złotych, autobus jest luksusowy i jedzie się dosyć szybko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobcia, u nas to trzeba się modlić, żeby wogóle jakieś połączenie było, a nie z jakiej firmy :p[/QUOTE]

Właśnie:cool3: Potem jak się ma kilka wariantów, to się pogubić można...:roll: :p

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam wczoraj do oddziału... zamiesznie nieprawdopodobne, a Pani mysli chyba o pięciu rzeczach naraz więc nie załatwiłam tego co chciałam. Rozumiem, że jest to niewielki oddział, ale ktoś mógłby jej pomóc, bo wizja pakowania potwierdzeń do kopert w nocy nie jest zbytnio interesująca...
Szególnie, że zawsze to się robi na ostatnią chwilę...
W każdym razie też z utęsknieniem czekam na katalog (bo o to już nawet nie chciałam się pytać...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Troszkę zdziwił mnie ton pani odbierającej telefon, bo zabrzmiało to tak jak by siedziała tam za karę :shake: [/quote]

:evil_lol: w końcu chyba oddział musi zorganizować chociaż jedną wystawę w sezonie... jak to jest?

W takim razie proponuję zadzwonic na komórkę np. dziś wieczorem - numer podany jest na stronie oddziału. (Z tego co się zorientowałam to jest to numer służbowy, a Pani i tak cały czas siedziała w papierach)
Powodzenia,

Link to comment
Share on other sites

Ja dzwoniłam w zeszłym tygodniu na komórkę i odniosłam wrażenie, że osoba, która odebrała robi to za karę. :roll: Wczoraj zadzwoniłam na numer stacjonarny, odebrała milsza pani, wiedziała nawet w jakiej sprawie dzwonię i powiedziała, że poprzednio rozmawiałam z jej dzieckiem. :cool3: Więc już wszystko jest wiadome, córka jej pomaga i nie jest tym faktem zachwycona. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfa147']I czego [B]moth[/B] się dowiedziałaś, wiesz coś o katalogu przedwystawowym ?:siara:[/quote]

Ja dzwonilam, aby się upewnić, że moja suka zostala wycofana. O katalog nie pytalam. Ale z tego co pamiętam z poprzednich lat, to katalogu nigdy nie bylo. :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...