Jump to content
Dogomania

XI ZIMOWĄ WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH - Nowa Ruda Słupiec 3-5.12.2010 r.


husky_strzegom

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wystawiam w niedzielę, 5 grudnia
moja niunia ma jakie 75 cm w kłebie a ja wzrostu mam 1,5 m;)
doświadczenia zero, jedynie oczytana jestem, fakt, że sunie szkolę od małego, ale to jeszcze z nią rożnie bywa:) stać generalnie ładnie mi stoi, ale boję się, że jak np sędzia podejdzie bedzie chciała się pieścić:D no, żeby wiedzieć co jeszcze trzeba popracować to muszę ten debiut zaliczyć:) planuję więcej wystaw:) ale dziękuję za chęci:) pewnie specjalista błędów sporo by u nas znalazł:)
a skąd jesteś?

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jeszcze na razie jeszcze nie mam prawka i raczej na bliskich mnie
myślę o głogowie jeszcze , na pewno jelenia, moj odzdział;)
generalnie najgorsze jest to, że po prostu nie mam z kim ćwiczyć, wiadomo, żę pies do domowników inaczej:) to samo z ząbkami, nie ugryzie ale nieraz łeb chce odwrócić:) młoda jeszce rok ma, ale charakterna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1990']Betka-sp mogłabyś mi przesłać liste z 2 grupy jak będzie? na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
ewentualnie tu wstawić? bo mi pliki tekstowe nie otwierają się z neta:/[/QUOTE]

OKi ;) sama czatujewięc jak tylko będzie stawka to wkleję;)

ja sie tylko modlę, zeby do tej pory snieg nie zasypał dróg....bo jazda na NR jest masakryczna....trzeba przez Kłodzko wtedy jechac żeby po tych skarpach gdzieś sie nie stoczyć...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daria1990']Dzięki, nie strasz kochana:/ tym śniegiem:( bo ja i tam musze sobie transport jeszcze znaleść, bo tato zrobił niespodziankę wziąl urlop i zarezerwował hotel w Turcji i rodzice jadą:/ więc jeszcze szukam[/QUOTE]

niestety..nie po drodzę mam bo bym cie zabrała;) a z ta droga to serio....ci co jeżdzili juz na NR wiedzą, że przez Wałbrzych tam sie nawet latem fatalnie jedzie....ciągłe serpentyny....mało hamulców nie spalilismy jak zjezdzaliśmy w góry ;) więc po sliskim i nie daj boze sniegu w wogóle tej trasy nie widzę .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']niestety..nie po drodzę mam bo bym cie zabrała;) a z ta droga to serio....ci co jeżdzili juz na NR wiedzą, że przez Wałbrzych tam sie nawet latem fatalnie jedzie....ciągłe serpentyny....mało hamulców nie spalilismy jak zjezdzaliśmy w góry ;) więc po sliskim i nie daj boze sniegu w wogóle tej trasy nie widzę .....[/QUOTE]
wystawcy z okolic Wrocławia to tylko polecam trasę na Kłodzko...jest dogodna obwodnica więc do centrum nie wjeżdża się a to 15-20 minut drogi od Kłodzka ...nawet przy śnieżnej pogodzie droga jest do przejechania (nie ma serpentyn )

Link to comment
Share on other sites

A jak wygląda to czasowo - opcja Wrocław-Kłodzkoa-Słupiec ? W sensie ile tam tak mniej-więcej jedzie pociąg ? I może ktoś ma jakieś fajne godziny odjazdu tego pociągu z PKP Głównego bo na PKP mają mega bajzel i nie wszystkie podane przez nich pociągi jeżdżą... (Ach ta nasza cuuudna kolej)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...