Jump to content
Dogomania

XI ZIMOWĄ WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH - Nowa Ruda Słupiec 3-5.12.2010 r.


husky_strzegom

Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O kurcze... ale może jednak do weekendu sytuacja jakoś zostanie opanowana?? :( My jedziemy od strony Krakowa, najpier A4 a potem nie wiem lbo na Nyse- kłodzko i Nową Rude lub dojechać do wrocka i dopiero wtedy odbić na NR?? Jaka jest najlepsza trasa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meilan-ka']Nie polecam drogi przez Srebrną Górę , tą trasa strach w lecie jechać,![/QUOTE]

Jechałem tą droga w czerwcu i zgadzam się w zupełności to był koszmar ,więc o tej porze roku to powinni tą drogę zamknąć o ile się sama już nie zamknęła :)

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do osób, które mieszkają a tamtych okolicach:)Czy możecie dawać znać jak się ma sytuacja z dojazdem i stanem dróg? Nie wiem w zupełności jak jechać od strony KRK:( Jedziemy A4 czy mozecie doradzić jak najlepiej dalej się kierować? tak żeby uniknąć ew. korków i niebezpiecznych dróg??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiana']Mam prośbę do osób, które mieszkają a tamtych okolicach:)Czy możecie dawać znać jak się ma sytuacja z dojazdem i stanem dróg? Nie wiem w zupełności jak jechać od strony KRK:( Jedziemy A4 czy mozecie doradzić jak najlepiej dalej się kierować? tak żeby uniknąć ew. korków i niebezpiecznych dróg??[/QUOTE]

jak pojedziesz A4 do Wrocławia a potem na Kłodzko jest ryzyko w Bardzie jeśli warunki drogowe będą złe , jak pojedziesz z A4 na Nyse i przez kłodzko to tez jest ryzyko zablokowania przez TIRy w Złotym Sotku lub Mąkolnie bo tam najczęsciej dochodzi do korków jak jest ślisko , Na dzis u nas nie sypie a drogi są w miarę przejezdne , przez Kłodzko dzis przetaczały sie całe stada Tirów znak ,że drogi sa przejezdne . Z samego kłodzka do Słupca nie ma problemów.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że wątek nie przeznaczony do tego, ale zaryzykuję.
Czy ktoś byłby w stanie przewieźć w piątek psa (posokowiec bawarski) z Nowej Rudy do Poznania(ewentualnie sobota) za zwrot kosztów przejazdu?
Pies znalazł tam dom i tylko ten odcinek dzieli go od szczęścia!

Proszę o pilny kontakt
509-370-241

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B]Potwierdzenia zostały wysłane w piątek (26.11.2010r.)

[SIZE=5][COLOR=DarkRed]Komitet organizacyjny wystawy zaleca ostrożną i rozsądną jazdę samochodem. Warunki na drogach są jakie są i nie da się ich zmienić. Drogi które są przejezdne na dzień dzisiejszy to: Kłodzko - Nowa Ruda oraz Wałbrzych - Nowa Ruda. Prosimy wziąć[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][COLOR=DarkRed][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=DarkRed] sobie zapas czasowy, tak aby się nie spóźnić na ocenę swoich psów.[/COLOR]

[COLOR=DarkOliveGreen]Pozdrawiamy i do zobaczenia![/COLOR][/SIZE]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='husky_strzegom'][B]Witam![/B]
[B]Ja osobiście polecam drogę z Wrocławia przez Świdnicę-Wałbrzych-Nową Rudę![/B]
[B]Odcinek drogi Wrocław-Kłodzko to mnóstwo fotoradarów.[/B]

[B]Dziś odcinek Wałbrzych-Nowa Ruda pokonałem w 1h10min :razz:[/B][/QUOTE]

czyli jechać A4 do wrocławia i dopiero kierować się na wałbrzych i nową rude?? Ech..kto wie czy wogóle dojedziemy...czarno to widze:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja jade z Oławy i poradzono mi tak - dojadę w 3 godziny? ;)

[URL=http://img694.imageshack.us/i/trasai.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/770/trasai.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

powinnaś spokojnie :)
jakoś bezsens gnać do Wałbrzycha z Wrocławia :) a potem do Słupca
z radarami to nie ma co przesadzać i tak w takich warunkach się nie tnie szybko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja jade z Oławy i poradzono mi tak - dojadę w 3 godziny? ;)

[URL=http://img694.imageshack.us/i/trasai.jpg/][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/770/trasai.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

my tez ta droga jedziemy....tylko nie skus sie czasem żeby w Ząbkowicach odbić w prawo bezposrednio na NR...bo tamtędy nie dojedziesz;)

Ja tez jeszcze potwierdzenia poczta nie dostałam....ale chyba wystarczy jak wezmę potwiedzenie z e-maila + wpłata...??

Link to comment
Share on other sites

nocny raport z drogi Wrocław - Kłodzko , mimo opadów i stojących Tirów na poboczach droga do przejechania ..w nocy jechał chłopak po moją córkę bo już nie miała połączenia do domu , dotarła po 4 rano ..trzeba liczyc sobie na ta trasę tak około 2.5 godzin...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...