Jump to content
Dogomania

VII Walentynkowa WPR Bydgoszcz, 12-13.02.2011


sachma

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kaya z tego co patrzyłam najlepiej znaleźć pociąg, który się zatrzymuje (bo nie wiem czy wszystkie??) na stacji "Bydgoszcz Leśna"..stamtąd naprawdę kawałeczek na piechotę i jesteś;)

z gdyni jest taki pociąg, że jakos na 9ta jestes w bydgo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']Kaya z tego co patrzyłam najlepiej znaleźć pociąg, który się zatrzymuje (bo nie wiem czy wszystkie??) na stacji "Bydgoszcz Leśna"..stamtąd naprawdę kawałeczek na piechotę i jesteś;)

z gdyni jest taki pociąg, że jakos na 9ta jestes w bydgo.[/QUOTE]

Właśnie wypatrzyłam sobie ten pociąg i chyba nim pojadę :) Dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za OFF, ale pilnie poszukujemy kogoś, kto mógłby przewieźć wyciągniętą ze schronu sunie (pudelek miniaturka, przygotowana jak do wystawy :) ) w sobotę z Bydgoszczy do Torunia.
Sunia będzie na terenie wystawy.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201845-Dudzia-10-letnia-pudelka-Gdynia-szukamy-transportu-Bydgoszcz-gt-Toruń-już-jutro!!!!!/page3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Przepraszam za OFF, ale pilnie poszukujemy kogoś, kto mógłby przewieźć wyciągniętą ze schronu sunie (pudelek miniaturka, przygotowana jak do wystawy :) ) w sobotę z Bydgoszczy do Torunia.
Sunia będzie na terenie wystawy.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201845-Dudzia-10-letnia-pudelka-Gdynia-szukamy-transportu-Bydgoszcz-gt-Toruń-już-jutro!!!!!/page3[/URL][/QUOTE]

Przepraszam ale sytuacja podbramkowa...a dalas na transportowy ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']Przepraszam ale sytuacja podbramkowa...a dalas na transportowy ?[/QUOTE]
sorry że się wtrące, ale jesli podbramkowa syt to proponowałabym wejśc na listę wystawców, wyszukać tych z torunia albo jadących przez toruń (wwa?) (i ich @ w necie) i powysyłać grzeczne maile z pyt czy by nie zabrali w drodze powrotnej suczki. jesli ona jest ok w transporcie to powinni pomóc;)

[SIZE=1]boże nie wiem czemu sobie wbiłam do głowy, że to grudziądz nie toruń..juz poprawione, sorry.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...