Jump to content
Dogomania

VII Walentynkowa WPR Bydgoszcz, 12-13.02.2011


sachma

Recommended Posts

  • Replies 233
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='netheter']KaRa_ ja jade z Poznania, ale nie moim samochodem, dowozi mnie matka właścicielki psa, jak byś była chętna na podroż, to mogę się popytać czy byliby w stanie cię zabrać? Tylko jakie masz psy? I ile?
Bo jeśli coś większego i w większej ilości to ona na pewno na nie - ma jeepa z białymi skórami..[/QUOTE]
Kompaktowa suczka owczarka australijskiego ;) Która bardzo grzecznie jeździ samochodem bo już tysiące km przejechała ;) oczywiście dołożyłabym się do kosztów paliwa jeśli byłaby możliwość transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Kompaktowa suczka owczarka australijskiego ;) Która bardzo grzecznie jeździ samochodem bo już tysiące km przejechała ;) oczywiście dołożyłabym się do kosztów paliwa jeśli byłaby możliwość transportu.[/QUOTE]


Ok, juz zadzwonilam do kumpeli i ona się bedzie pytać matki swojej :smile:
Bedę pisać na PW, chyba, ze wolisz smsa?

Link to comment
Share on other sites

pewnie, że wpuszczą-to nie jest impreza zamknięta dla samych wystawców, ale i dla ludzi "spoza";) na miejscu przy wejściu na teren wystawy sprzedają bilety, cena ok 10-15zł.

bo rozumiem, że nie zamierzasz z psem wchodzić, tylko sama, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila i Fado']Jedziemy na sobotę :)[/QUOTE]

Dzięki za info, niestety ja potrzebuje na niedzielke+nocną;) [B]Może ktoś z Olsztyna (ostródy/olsztynka..) albo Trójmiasta będzie jechał i by nas przygarnął:> Dorzucamy się do paliwa.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

JA się wybieram jeśli egzaminy pozwolą.
[quote name='maciek_axa']Nas sędziuje pani Elvira Romanenkova z Rosji i Pani [B]Wanda Kotik[/B] - zapowiada się ciekawa wystawa :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]
Ale fajnie:lol: Nas też pani Romanenkowa sędziuje.


[quote name='FLY'][B]Może ktoś z Olsztyna (ostródy/olsztynka..) albo Trójmiasta będzie jechał i by nas przygarnął:> Dorzucamy się do paliwa.
[/B][/QUOTE]
Fly, co porabiasz w Olsztynie, gdzie mieszkasz?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...