Jump to content
Dogomania

Uli & Bee


psyja

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jaga.']no jasne że jestem! wysyłaj wysyłaj :cool3:


najlepsze w Warszawie ;) no cóż stacili klienta

to widzę że Wy mieliście niezły miks na szkoleniu, jak dla mnie to super, niesamowita okazja żeby pies się zapoznał z różnymi rasami.

my sobie coś tam dziergamy z Tesinką, przyuczamy, zauczamy, oduczamy. np Tesi aportuje całkiem nieźle ale już waruj nie zrobi za nic. pewnie jakbym z nią poćwiczyła to by się nauczyła ale po co? umie siad, stój, zostań, do mnie... jakoś bez tego waruj przeżyjemy ;)

dziś zmierzyłam mojego giganta. 20 cm w kłębie. nic dziwnego że nas nie chcieli na szkoleniu :D[/QUOTE]

taaak mix był super:) też mi się to bardzo podobało

Uli w sumie wszystkie komendy lubi a raczej tfu tfu odpukać jeszcze nic takiego nie poznał żeby nie chciał wykonać;) ogólnie jestem baaaaardzo zadowolona z tego jak pracuje i z jakimi efektami

haha Jaga to giganta wychodowałaś:eviltong:


[quote name='mychaaaaa']Aniu, a tą kwotę można sobie jakoś "na raty" rozłożyć? :cool3: coraz bardziej mnie to interesuje :)[/QUOTE]

jeśli się nie ma kasy to można ugadać z Aliną i na 3x200zł zapłacić:)
mycha, jak najbardziej warto! a później z nami na agility jeszcze:cool3: grzywki są do tego super!



Ulisek w niedziele bawiąc się z Basią coś z wilczym pazurem zrobił, nic poważnego, tylko troche krewki poleciało. przed chwilą wróciłam do domu z zajęć, szalałam z nim a nagle on wskakuje do mnie na kanape i pazur wykręcony kompletnie i noga we krwi.... nie mam pojęcia co robić, weci już nie pracują. napewno go boli bardzo bo jest cierpliwym chłopcem a teraz biega po domu od pokoju do pokoju przerażony, wszędzie siada i próbuje lizać a jak wzięłam łapke i chciałam obejrzeć to zaczął piszczeć.. co robić?! toć ja mu tego nie wyrwe do końca! a ból znam, w ubiegłe lato kolega mi zerwał ponad pół paznokcia:shake:

za to apropo Gafla bardziej pozytywne wieści! mama zadzwoniła ostatecznie do wetki powiedzieć, że Gafel już się kompletnie kończy. wymiotuje (dziennie dostaje z 10 tabletek - antybiotyki, rozkurczowe, przeciwbólowe), sika pod siebie (samą krwią i skrzepami), ciągle z niego cieknie, wykrwawia się (ma już białe śluzówki), ma spowolnione reakcje, gnije od środka. p Marysia powiedziała że może mu jeszcze zmienić antybiotyk, ale to i tak nie pomoże, trzeba cudu. postanowiliśmy zaryzykować, ojciec pojechał do niej i przed chwilą wrócili z Guciem. teraz mamy 3 dni próby na innym antybiotyku, jeśli po tym jego stan się nie poprawi to .... . okazało się jeszcze po gruntownym badaniu że być może to bardzo ostre zapalenie pęcherza - ale prawdopodobieństwo tego wynosi mniej niż 5%:shake:

Link to comment
Share on other sites

mamy takiego, ale niestety mamy numer tylko do lecznicy albo do męża wetki - który jest w trasie bo mama do niego próbowała się dzisiaj dodzwonić.

przeczyściłyśmy wodą utlenioną i okazało się że pazur jest wyrwany prawie do końca, wisi na 'włosku'. jedziemy do jakiejś lecznicy czynnej 24h na dobe, nigdy tam nie byliśmy ale taka sytuacja...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Kisses dzięki:)
już wróciliśmy! w pół godziny wszystko załatwione. taksówka była błyskawicznie, pani w lecznicy też bardzo fajna i rzeczowa. mój dzielny chłopiec nawet nie pisnął przy wyrwaniu;)
łapke ma zawiniętą w grrrrubą warstwe bandaża i plastrów, ale najważniejsze że wszystko jest okej.

urwanie głowy dzisiaj z tymi chłopakami

też uważam że wilcze pazury powinno się usuwać maleństwom i to jest najlepsza opcja, niestety nie wszyscy hodowcy są do tego przekonani czy to robią:shake: wrrr

Link to comment
Share on other sites

to nic strasznego z tym pazurem, maluch od wczoraj biega i skacze:) uffff! wczoraj był przekomiczny, pierwszy dzień z opatrunkiem na łapce chodził i pokazywał wszystkim kuke:D rano przybiegł do mamy i... położył 'chorą' łapke na poduszce. później za chłopakiem siostry chodził z biedną łapką w górze i czekał aż się nim i jego łapką zainteresują. do ojca to samo, też tak pokazywał! mihihih strrrasznie fajnie to wyglądało

od jakiegoś czasu wrzucam na yt filmiki dla Malwi z Uliskiem podczas nauki, a co, wstawię je też tutaj:eviltong:

trening stania
[video=youtube;YUZzOW0y07g]http://www.youtube.com/watch?v=YUZzOW0y07g[/video]

równaj
[video=youtube;0KtLKgoAmHw]http://www.youtube.com/watch?v=0KtLKgoAmHw[/video]

touch
[video=youtube;gmM1azp0PUQ]http://www.youtube.com/watch?v=gmM1azp0PUQ[/video]

nauka aportu
[video=youtube;24NFwlNsi7Q]http://www.youtube.com/watch?v=24NFwlNsi7Q[/video]

Link to comment
Share on other sites

Ooo jak świetnie :) mam nadzieję, że i u nas kliker się sprawdzi. Kurczę, chyba wybierzemy się na szkolenie. Tylko najpierw musimy podjąć decyzję czy zostajemy w tym mieszkaniu, czy przeprowadzka, bo jeśli przeprowadzka, to będą dodatkowe koszta.
Buziaczek dla Uliska :loveu: ślicznie ćwiczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']ale super mały targetuje :)
a na 1 filmiku ogonek robi za szlaban ;)

hahaha ale się uśmiałam z tego kuku, niezły spryciarz z niego[/QUOTE]

hihi rzeczywiście cwaniak i kombinator z niego


[quote name='dianusia921']łaa jaki on cudny jest! jak ślicznie ćwiczy! :loveu::loveu:
ja też chcę żeby Basia tak ochoczo pracowała...
będziecie w sobote już na zajęciach agility?[/QUOTE]

dzięki:loveu: Basia też już coraz śliczniej pracuje! bardzo dzielna jest.
tak, od jutra zaczynamy agility:)

[quote name='mychaaaaa']Ooo jak świetnie :) mam nadzieję, że i u nas kliker się sprawdzi. Kurczę, chyba wybierzemy się na szkolenie. Tylko najpierw musimy podjąć decyzję czy zostajemy w tym mieszkaniu, czy przeprowadzka, bo jeśli przeprowadzka, to będą dodatkowe koszta.
Buziaczek dla Uliska :loveu: ślicznie ćwiczy :)[/QUOTE]

dzięki:loveu: napewno Wam sie kliker sprawdzi! a szkolenie tak jak pisałam, zdecydowanie warto. te 600zł można sobie rozłożyć na raty i nie jest tak źle, a efekt cudny! Uli stał się zupełnie innym psem, tak teraz pięknie ćwiczy że aż się ciągle chce z nim coś robić.
dodatkowo możesz zawsze na pomoc w każdej kwestii i zwracać się z każdym pytaniem do treserki

[quote name='Feigned']aleeeeeeeee ładnie chodzi przy nodze :loveu: mały zdolniacha :)
zdrówka chłopakom![/QUOTE]

dzięki dzięki:D a Was ostatnio nie widać,nie słychać na dogo i o planach wystawowych też nic nie wiem gdzie planujecie sie pojawić! :<

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']dzięki:loveu: napewno Wam sie kliker sprawdzi! a szkolenie tak jak pisałam, zdecydowanie warto. te 600zł można sobie rozłożyć na raty i nie jest tak źle, a efekt cudny! Uli stał się zupełnie innym psem, tak teraz pięknie ćwiczy że aż się ciągle chce z nim coś robić[/QUOTE]

Hahahah Alina powinna płacić Ci za reklamę :grin:

Link to comment
Share on other sites

hahaha sama już doszłam jakiś czas temu do tego wniosku:D:D oprócz tego że zachwalam to i jedną klientke jej sprowadziłam już! (dianusie)

ale co ja poradze że jestem taaaaaaaaaaaaka zadowolona ze szkolenia:diabloti: mhihihih może dopytam o jakieś darmowe miesiące treningów w zamian za reklamowanie

Link to comment
Share on other sites

zaległy filmik z zabawy Uliska i jelonka
[video=youtube;Azf0BSVWLrs]http://www.youtube.com/watch?v=Azf0BSVWLrs[/video]

Paulina znalazłam jeszcze jeden powód dla którego robie reklame Alpi: może po szkoleniu zdecydujecie sie na agility i będziemy razem biegać mhihihii

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']Paulina znalazłam jeszcze jeden powód dla którego robie reklame Alpi: może po szkoleniu zdecydujecie sie na agility i będziemy razem biegać mhihihii[/QUOTE]

hahaha jaki chytrus :diabloti: a ja nie wiem z którym psem powinnam iść na szkolenie :grin: niby Honey'owi bardziej to potrzebne teraz, a z drugiej strony Laila ma gorszy charakter :grin:
I nie wiem, które z moich dzieci nadaje się na agility ;) chyba jednak Laila, albo Honey nie pokazał jeszcze na co go stać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']:diabloti:
haha no to masz trudny wybór! musiałabyś popróbować z jednym i z drugim agility, a na posłuszeństwo wybierać się z Lailą, Hanim i Michałem:D mhihihi ale byłoby cudnie i wesoło!!![/QUOTE]

hahahah szkolenie to faktycznie najbardziej przydałoby się Michałowi :evil_lol: my ostatnio z Izą rozprawiałyśmy o tym, że z Michała dobry pies wystawowy by był :grin: hahahah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...