Jump to content
Dogomania

Uli & Bee


psyja

Recommended Posts

[quote name='mychaaaaa']Ania, kolor to nie wszystko! Jak Haniska wzięłam "życzliwi" pisali nam, że zrobiliśmy błąd, że Honey ma zły kolor, że będzie miał obniżane oceny na wystawach. I co? I sędziowie chwalą jego kolor, że ma piękną pigmentację i szatę :roll:[/QUOTE]
jakbym ja się miała wszystkim przejmować co mówią o moich psach to bym sobie musiała w łeb strzelić a je utopić, a uwierz mi nasłuchałam się...
także nie warto sobie głowy zawracać tylko robić swoje :evil_lol:

[quote name='psyja']zawsze większą uwage na siebie zwróci na wystawie np czekoladowy pies czy tak jak Ulinek łaciaty niż taki ni to szary ni to brązowy ni to beżowy[/QUOTE]
zawsze możesz go ufarbować :diabloti::diabloti::diabloti:

[quote name='mychaaaaa']aa tam, Doki zwróci uwagę pięknym ruchem, piękną budową i gracją hihihi ;-)[/QUOTE]
i wzrostem :diabloti:

jakie bombastyczne foty Księciunia :loveu:
[url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/foto.jpg[/url] łiii jaki Księciasty :loveu: dobry jest, normalnie maczo z krwi i kości latynos :diabloti::loveu: złotego łancucha tylko mu brak
[url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/foto7.jpg[/url] :loveu:
[url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/ee.jpg[/url] hahahhaa padłam :D no Księciunio wypiękniał, widać jak sobie porównuję jak super o niego dbasz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kalyna']Moim skromnym zdaniem to Uli wydaje się być ładniejszy :)
i fotka z mamusią wymiata :lol:[/QUOTE]

ooo kolejna zatwardziała fanka Ulinka hihihi:loveu:
dzięki:)

[quote name='mychaaaaa']No, nasz też jest zgodny ze wzorcem :eviltong: aa tam, Doki zwróci uwagę pięknym ruchem, piękną budową i gracją hihihi ;)[/QUOTE]

mam nadzieję:eviltong: i na to liczę hihi

[quote name='Jaga.']
zawsze możesz go ufarbować :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

przemyślę...:diabloti:

[quote name='Jaga.'] i wzrostem :diabloti: [/QUOTE]

haha no niby tak chociaż w Polsce jest tyle dużych psów (tzn. wzrostu Dokiego a czasem i wyższych) że nie jestem tego taka pewna:eviltong: prędzej gdzieś za granicą by się tym wzrostem wyróżniał a u nas.. chyba trzeba będzie farbować:diabloti:

[quote name='Jaga.']jakie bombastyczne foty Księciunia :loveu:
[url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/foto.jpg[/url] łiii jaki Księciasty :loveu: dobry jest, normalnie maczo z krwi i kości latynos :diabloti::loveu: złotego łancucha tylko mu brak
[url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/foto7.jpg[/url] :loveu:
[url]http://i1212.photobucket.com/albums/cc449/psyja/ee.jpg[/url] hahahhaa padłam :D no Księciunio wypiękniał, widać jak sobie porównuję jak super o niego dbasz :loveu:[/QUOTE]

buhahhaha bo Ulinek to jest mój maczo:loveu::loveu: on się taki ważny czuje wszędzie.. hihi
a no wypiękniał, widzę też że nauczyłam się jednak trochę jak pięlęgnować pp. haha on taki śmieszny na tej focie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']chyba trzeba będzie farbować:diabloti:[/QUOTE]
farbuj :diabloti:

[quote name='psyja']buhahhaha bo Ulinek to jest mój maczo:loveu::loveu: on się taki ważny czuje wszędzie.. hihi[/QUOTE]
mamy takiego znajomego, ma ksywę Maczo, bo jego żona zawsze mówi o nim "to mój maczo" a gość ma 160cm wzrostu...
dlatego ja się tak z tego maczo zawsze śmieję - mały a ważny :diabloti:

[quote name='psyja']
a no wypiękniał, widzę też że nauczyłam się jednak trochę jak pięlęgnować pp. haha on taki śmieszny na tej focie[/QUOTE]
widać widać bardzo ładnie, aż się zawstydziłam bo chyba podobny czas mamy pp a mój zawsze jakiś taki niedorobiony, a Uli jak książątko
muszę się wziąć za siebie :mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Z doswiadczenia powiem Ci że u naszych Polskich sędziów duże psy nie maja za specjalnie, Tobi kończył Chapionaty u sedziów zagranicznych tych co lubią duże psy a moje jeszcze takie duże nie sa bo Kolo z Tobim maja po 35cm Kay ma 33cm. Z tego co widze na fotach Diki jest ładny ale to typ Tobiaszkowy. Nie bedzie lekki i skoczny tylko taki z gracją ale cieżki. Będzie miał piękny ruch i postawę. Musisz madrze wybierać gdzie pojechac na wystawę aby nie wydawac nie potrzebnnie pieniedzy. Łysy duży pies nie jest tak pastrzegany jak owłosiony duży pies który ma ajeszcze sporo włosa co nadaje mu jeszcze objetości. Życzę wam powodzenia na wystawach a jak bedziesz chciała sedziów którzy lubią duże pieski to na PW Ci chętnie wypiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']
mamy takiego znajomego, ma ksywę Maczo, bo jego żona zawsze mówi o nim "to mój maczo" a gość ma 160cm wzrostu...
dlatego ja się tak z tego maczo zawsze śmieję - mały a ważny :diabloti:[/QUOTE]

oooo tak.... doskonały opis Ulego. dzisiaj mnie w ogóle rozwalił, mama pojechała po mnie do studia (tanecznego) i wzięła Ulinka. weszła na górę siedzi, czeka a chłopca spuściła luzem. ja byłam w szatni i słyszę dzikie wrzaski - myślałam że to studiowa sunia Tabaka się z kimś bawi. nagle wchodzą dziewczyny do szatni i co słysze? 'ale masz śmiesznego psa, chciał nas zamordować':diabloti: wychodze, chłopiec mnie zobaczył wita się i okazało się że co robił? za każdym kto przechodził obok szedł, patrzył w oczy i szczekał dopóki ta osoba się do niego nie odwróciła:D tłum był nie mały jak zawsze zresztą o tej godzinie, na minutę przechodziło obok nas około 15 osób noooo więc możecie sobie wyobrazić co się działo:diabloti::diabloti:

[quote name='Jaga.']widać widać bardzo ładnie, aż się zawstydziłam bo chyba podobny czas mamy pp a mój zawsze jakiś taki niedorobiony, a Uli jak książątko
muszę się wziąć za siebie :mad::diabloti:[/QUOTE]

ja Ulinka wzięłam pod sam koniec sierpnia - 28;) chłopiec ma w sumie nie bardzo problemowy włos, tyle co go wykąpie, wrzuce w odżywke i chodzi tak cały tydzień. raz na jakiś czas nakładam olej:) cieszę się że się podoba:)
hihi bierz się za siebie:D jak Ci pięknie dzieciaki futrem obrosły i są dobrze nawilżone to rzadziej nakładaj olej, będą bardziej książęco wyglądać - jak każdy nienaolejony i nie skołtuniony puff

[quote name='Joanna Karasiewicz']Z doswiadczenia powiem Ci że u naszych Polskich sędziów duże psy nie maja za specjalnie, Tobi kończył Chapionaty u sedziów zagranicznych tych co lubią duże psy a moje jeszcze takie duże nie sa bo Kolo z Tobim maja po 35cm Kay ma 33cm. Z tego co widze na fotach Diki jest ładny ale to typ Tobiaszkowy. Nie bedzie lekki i skoczny tylko taki z gracją ale cieżki. Będzie miał piękny ruch i postawę. Musisz madrze wybierać gdzie pojechac na wystawę aby nie wydawac nie potrzebnnie pieniedzy. Łysy duży pies nie jest tak pastrzegany jak owłosiony duży pies który ma ajeszcze sporo włosa co nadaje mu jeszcze objetości. Życzę wam powodzenia na wystawach a jak bedziesz chciała sedziów którzy lubią duże pieski to na PW Ci chętnie wypiszę.[/QUOTE]

tak jak napisałam w PW:
też mam takie wrażenie że Doki jest bardziej w typie Tobiego, taki spokojny i zrównoważony, nie żaden krejzol - tak mi przynajmniej wygląda z fot. ciekawa jestem bardzo jaki jest na żywo:)
no a wzrostem jest widać taki jak Kolo i Tobi więc poproszę jeszcze raz o ten spis sędziów gdzie warto się wybrać:) na najbliższy czas planowałam Radom i Lublin. w Radomi jest Grzegorz Robak, na Lublin jeszcze nie podali

Link to comment
Share on other sites

to kiedy go odbierasz?
ale mama się zdenerwowała bo pokazałam rudzika jej :) i nawet nie chciała patrzeć, bo stwierdziła że taki obrośnięty.. już się kończą wymówki, bo najpierw mówiła, że żadnego gołodupca :lol:
no bo Uli jest niepowtarzany :) może nie długo go w gazecie opiszą :)
ee bo wy Białystok to tylu tam tancerzy macie :) teraz skojarzyłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='immortal']Uli śliczny, podoba mi się chłopak :) Doki tak samo i rzeczywiście ma piękną głowę! Niezły kontrast będzie pomiędzy nimi wzrostem :cool3:[/QUOTE]

witamy w galerii;) cieszę się że się chłopcy podobają no a kontrast rzeczywiście będzie, Ulinek będzie przy nim jak sunia wyglądał:D

[quote name='kalyna']to kiedy go odbierasz?
ale mama się zdenerwowała bo pokazałam rudzika jej :) i nawet nie chciała patrzeć, bo stwierdziła że taki obrośnięty.. już się kończą wymówki, bo najpierw mówiła, że żadnego gołodupca :lol:
no bo Uli jest niepowtarzany :) może nie długo go w gazecie opiszą :)
ee bo wy Białystok to tylu tam tancerzy macie :) teraz skojarzyłam...[/QUOTE]

6 maja:)
hihi to może i u Was się jakieś zagrzywione zwierzątko niedługo pojawi:D a kto to wie może i do gazety kiedyś trafi, nadawałby się do tematu 'największy zgredek w historii';)
ano tak ostatnim czasem Białystok z tego zasłynął hahaha, dla mnie to troche śmieszne i żenujące te 'gwiazdki' wszystkie bo w ycd były. Ulinek chyba myślał tak samo bo miał dzisiaj ochotę zagryźć Roofiego haha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']no a kontrast rzeczywiście będzie, Ulinek będzie przy nim jak sunia wyglądał:D[/QUOTE]
żebyś się nie zdziwiła :diabloti: u nas etatową suką (omg jak to brzmi...) jest Johnny, natomiast Goldie robi za faceta. zawsze!! jeszcze nikt nigdy nie powiedział o niej o jaka ładna sunia, zawsze mówią o jaki ładny chłopczyk ale w kitce chodzi hahaha :mad: a różnica wzrostu jest między nimi duża no i Johnny jest mocniejszy, samczy a Goldie to drobinka, jeszcze szczenek

[quote name='psyja']nagle wchodzą dziewczyny do szatni i co słysze? 'ale masz śmiesznego psa, chciał nas zamordować':diabloti:[/QUOTE]
ale się ubawiłam [IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Uli debeściak [IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]

[quote name='psyja']ja Ulinka wzięłam pod sam koniec sierpnia - 28;-) chłopiec ma w sumie nie bardzo problemowy włos, tyle co go wykąpie, wrzuce w odżywke i chodzi tak cały tydzień. raz na jakiś czas nakładam olej:smile: cieszę się że się podoba:smile:
hihi bierz się za siebie:-D jak Ci pięknie dzieciaki futrem obrosły i są dobrze nawilżone to rzadziej nakładaj olej, będą bardziej książęco wyglądać - jak każdy nienaolejony i nie skołtuniony puff[/QUOTE]
ja Johnego 24 ;) sierpnia ;)
u nas nie ma mowy o kołtunach, bo Johnny się prawie nie kołtuni, czasem jak sobie siknie bo nodze albo przy uszach ale to naprawdę czasem. poza tym mama pilnuje kołtunków [IMG]http://1.1.1.4/bmi/www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] teraz przez lato myślę mniej je męczyć olejami, niech trochę futrem poszpanują ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']
ja Johnego 24 ;) sierpnia ;)
[/QUOTE]

no to chwilkę przede mną;)


[quote name='Joanna Karasiewicz']Sędziowie na PW wypisani, u Pana Robaka sie nie wystawialiśmy[/QUOTE]

jeszcze raz bardzo dziękuje:) my zaryzykujemy p Robaka i wtedy ja napiszę jak wrażenia i jaki ma typ

[quote name='Feigned']
Ania, trzeba się będzie umówić niedługo :razz:[/QUOTE]

KONIECZNIE! a myślałaś może gdzie się teraz wystawić? np Radom....?:) fajnie by było też na wystawie się spotkać a i tak musimy teraz już obie szukać sędziów co lubią duże haha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']no to chwilkę przede mną;)




jeszcze raz bardzo dziękuje:) my zaryzykujemy p Robaka i wtedy ja napiszę jak wrażenia i jaki ma typ



KONIECZNIE! a myślałaś może gdzie się teraz wystawić? np Radom....?:) fajnie by było też na wystawie się spotkać a i tak musimy teraz już obie szukać sędziów co lubią duże haha[/QUOTE]

Ale Morgan przecież nie jest duży tylko taki wsam raz
Pan Robak nie miał za dużo grzywek w Częstochowie wiec trudno powiedziec jaki ma typ ale życzę wam powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']ej no nie mówcie mi że Morgan jest duży bo umrę ze śmiechu :evil_lol:[/QUOTE]

No ja tak zrozumiałam z tego co napisała Ania

[quote name='KONIECZNIE! a myślałaś może gdzie się teraz wystawić? np Radom....? fajnie by było też na wystawie się spotkać a i tak musimy teraz już obie szukać sędziów co lubią duże haha[/QUOTE']

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaga.']ej no nie mówcie mi że Morgan jest duży bo umrę ze śmiechu :evil_lol:[/QUOTE]

no mały też nie jest (jeśli chodziło Ci o psa Magdy - Magnusa, tylko pomyliłaś imiona), jeśli nic nie pomyliłam to w agility biega eMki. eMki są od 35cm w kłębie ;)
czyli wychodzi na to że ma tyle co Dokis. no i ile razy widziałam chłopaka to się też nie wydawał malutki

[quote name='mychaaaaa']Aniiiaaaa, gdzie są foty z krowami? :eviltong:[/QUOTE]

hihihi postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić:D są bardzo klimatyczne, prawdziwie wiejskie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']no mały też nie jest (jeśli chodziło Ci o psa Magdy - Magnusa, tylko pomyliłaś imiona), jeśli nic nie pomyliłam to w agility biega eMki. eMki są od 35cm w kłębie ;)
czyli wychodzi na to że ma tyle co Dokis. no i ile razy widziałam chłopaka to się też nie wydawał malutki[/QUOTE]
myślałam o Mańku ;) może i jest duży, ja go widziałam w NDM to mi się wydawał mały, dałabym głowę że jest dużo mniejszy niż Johnny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...