Jump to content
Dogomania

Radosny worek kości z OLKUSZA_przejechał 1000km do swego miejsca na ziemi!Ma Dom!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='bico'][INDENT][B][SIZE=3][COLOR=red]FINANSE PUDZIANA[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]WPŁATY JEDNORAZOWE[/B]
[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=black]26.10.2010 - BonaJ - 200 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[/INDENT][INDENT][B][SIZE=2]04.11.2010 - Anettta - 20 zł[/SIZE][/B]

[COLOR=red][B][SIZE=2]RAZEM - 220 zł[/SIZE][/B]

[/COLOR][COLOR=royalblue][SIZE=3][B]DEKLARACJE MIESIĘCZNE[/B]
[/SIZE][/COLOR][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]26.10.2010 -[/COLOR] [COLOR=black]Aimez_moi - 15 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][/SIZE][/B][/INDENT][INDENT][B][SIZE=2]04.11.2010 - Anettta - 10 zł[/SIZE][/B]
[COLOR=red][B][SIZE=2]RAZEM - 25 zł[/SIZE][/B]
[/COLOR]

[/INDENT][/QUOTE]

Nieco poprawiłam,bo się mały chochlik wkradł...i pozamieniał stałe na jednorazowe...ale już jest OK!

Dzięki bico...jak tylko pozałatwiam Natalkę, przeklejam na początek wątku...
Dziękuję cioteczkom za pomoc...Pudzianek wart tego by mu pomóc- wesoły, słodki, tak bardzo cieszy się na widok człowieka, że nawet zapomina,by nie skakać!!!Łapserdak smarkaty!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bico'][INDENT][B][SIZE=3][COLOR=red]FINANSE PUDZIANA[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=royalblue][B]WPŁATY JEDNORAZOWE[/B]
[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=black]26.10.2010 - BonaJ - 200 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[/INDENT][INDENT][B][SIZE=2]04.11.2010 - Anettta - 20 zł[/SIZE][/B]

[COLOR=red][B][SIZE=2]RAZEM - 220 zł[/SIZE][/B]

[/COLOR][COLOR=royalblue][SIZE=3][B]DEKLARACJE MIESIĘCZNE[/B]
[/SIZE][/COLOR][B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]26.10.2010 -[/COLOR] [COLOR=black]Aimez_moi - 15 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[/INDENT][INDENT][B][SIZE=2]04.11.2010 - Anettta - 10 zł[/SIZE][/B]
[COLOR=red][B][SIZE=2]RAZEM - 25 zł[/SIZE][/B]
[/COLOR]

[/INDENT][/QUOTE]

Nieco poprawiłam,bo się mały chochlik wkradł:cool3:...i pozamieniał stałe na jednorazowe...ale już jest OK!

Dzięki bico:loveu:...jak tylko pozałatwiam Natalkę, przeklejam na początek wątku...
Dziękuję cioteczkom za pomoc:loveu:
.[B][SIZE=4]..Pudzianek wart tego by mu pomóc- wesoły, słodki, tak bardzo cieszy się na widok człowieka, że nawet zapomina,by nie skakać!!!Łapserdak smarkaty!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Prosiłabym bardzo o informacje z kim można się kontaktować w sprawie pomocy dla Pudzianka, jakiś nr. telefonu.Chciałabym go polecić i pomoc dla niego na innych portalach.[/QUOTE]

Podaję nr telefonu do zuzlika, ona najlepiej się orientuje w sprawie Pudziana - [B]506479242
[/B]

Link to comment
Share on other sites

A ja wrzucam kilka zdjęć do ogłoszeń...ach i z obserwacji jego zachowania uważam,że powinien to jednak być domek z doświadczeniem ...Pudzian jest wesołym rozbrykanym psiakiem ale pod osłoną zabaw kryje się chęć dominacji.

[IMG]http://www.hotelamok.pl/dt/piegus/1/img_9224.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.hotelamok.pl/dt/piegus/1/img_9248.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.hotelamok.pl/dt/piegus/1/img_9249.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][SIZE=3][COLOR=red]FINANSE PUDZIANA[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY JEDNORAZOWE[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=black]25.10.2010 - Aimez_moi - 15 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=black]26.10.2010 - BonaJ - 200 zł[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]04.11.2010 - Anettta - 20 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]08.11.2010 - bico - 50 zł[/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=red][B]RAZEM - 285 zł[/B]
[/COLOR]
[B][COLOR=red]DEKLARACJE MIESIĘCZNE[/COLOR][/B]
[/SIZE][/INDENT][INDENT][B][SIZE=2][COLOR=red]LISTOPAD:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]02.11.2010 -[/COLOR] [COLOR=black]Anettta - 10 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]05.11.2010 - scorpio133 - 10 zł[/SIZE][/B]
[B][SIZE=2]08.11.2010 - bico - 10 zł[/SIZE][/B]

[SIZE=3][COLOR=red][B]RAZEM - 30 zł[/B]

[/COLOR][/SIZE]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

serdecznie ZAPRASZAM - symulator prawa jazdy, plecaki, szalik, miseczki dla kotow, zel pod prysznic Mary Kay, obrus DUKA
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196064-ROZNOSCI-SYMULATOR-PRAWA-JAZDY-plecaki-szalik-obrus-DUKA-do-30.11-do-24-tej?"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1960....11-do-24-tej?[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joszka']Nie czytałam całego wątku ale chcę pomóc proszę o podanie nr konta a na pewno coś się znajdzie dla Pudzianka ;)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo:loveu:...już przesyłam konto dla Pudzianka...to konto bico.
Mam ogromną prośbę...pamiętajcie w tytule wpisać i nick i imię psiury...inaczej możemy się pogubić...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...