Jump to content
Dogomania

Żabka, sliczna i do kochania :) Sunia po przejściach już bezbieczna w hoteliku-Mielec


kaskadaffik

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']Czy szykuje sie jakis transport? Jesli nie, to moze poszukalabym na watkach transportowych?[/QUOTE]
Trzeba szukac gdzie sie tylko da. Nie ma gwarancji, ze sie transport wyszykuje. Ja szukam po znajomych firmach, ale na razie nikt nie jedzie. Maja mi dac znac.
Na pewno na poczatku kwietnia bedziemy miec trase Mielec-Lodz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Celinko[/B], podaj pls maila do Ciebie. Pisze wlasnie z Kasia i z Panem Przemkiem z Psich Ratownikow. Oby sie udalo wszystko zalatwic.

Koszt to 250 zl za transport. Ile mozesz Celinko z tej kwoty zaplacic? Nie wiem czy Pan Przemek wezmie w MIelcu oplate za calosc, czy nie.
[email][email protected][/email] - to mail do Pana Przemka

Ja jestem jutro od 8 do 17.30 na szkoleniu wewnetrznym bez neta i Kasiadaffik musi pilotowac transport. Nie bede miala neta ani komorki.

Link to comment
Share on other sites

Wiadomosc od Pana Przemka. Kasia pls zadzwon do Celinki i obgadaj wszystko. Trzeba Panu Przemkowi odpowiedziec, czy sie zgadzamy na taki koszt.
[QUOTE]Po kolei:
Warszawa będzie dla mnie zboczeniem z trasy - gdyż z Mielca miałem wracać na Dolny Śląsk. Ale to nie problem - przywykłem do szaleńczych przewozów. :)
Jak już nadkładam drogi tyle, to i dowiózłbym suczkę na miejsce.

Z reguły płatne z góry, ale możecie mi dać pieniążki w Mielcu przy odbiorze suczki.
[B][COLOR="#ff0000"]W Mielcu będę koło 16-17, więc w Warszawie byłbym koło 20-21.[/COLOR][/B]

Potrzebuję tylko wiedzieć, czy suczka może jechać w bagażniku, czy musi w transporterku, żebym wiedział co zabrać do auta. No i jakiej jest wielkości,
jak znosi jazdę autem i takie tam....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Znaczy się teraz mam dzwonić, ale nie wiem o co pytać???? Pani Celinka jest teraz na wątku, więc napewno zaraz napisze,a ja sie zgadzam na jutro pilotować Pana Przemka po Mielcu i do Brzyścia jak będzie trzeba :)

Teraz czekamy na Panią Celinką, jka z kosztami transportu sobie poradzimy ...

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie to jest teraz kwestia kosztow. Panu Przemkowi trzeba zaplacic w Mielcu. Czyli Ty Kasiu musialabys zalozyc 250 zl z naszych bazarkow, a Celinka oddalaby jakas czesc na Twoje konto. Ja to tak widze.

Umowe adopcyjna trzeba by wziac ze schroniska i poprosic o dane Celinke na pw. Jeden egzeplarz trzeba dac Panu Przemkowi.

Link to comment
Share on other sites

OK. To czekamy na kolejny transport. Dziekujemy Panu Przemkowi za chec pomocy.

Sabinko, pewnie CI zalezalo, zeby Frania szybciej wyciagnac ze schroniska. Musi jeszcze chwile poczekac.

Pytalam sie Celinki smsem ile moze z tej kwoty 250,- zl zaplacic. Przeciez mogla to byc polowa czyli 125 zl , tyle samo ile paliwo do Lodzi z Wawy. Sabinka byla gotowa doplacic polowe czy roznice.


Napisalam w smsie, ze trzeba zaplacic w mielcu, wiec Celinka oddalaby na konto Kasi jakas czesc. Na tyle na ile obliczala koszt adopcji. Celinka brala pod uwage paliwo i sterylizacje, a przeciez sama sterylka kosztuje sporo, wiadomo w Wawie wiecej niz w Mielcu, gdzie mamy specjalne ceny dla suczek schroniskowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']OK. To czekamy na kolejny transport. Dziekujemy Panu Przemkowi za chec pomocy.

Sabinko, pewnie CI zalezalo, zeby Frania szybciej wyciagnac ze schroniska. Musi jeszcze chwile poczekac.

Pytalam sie Celinki smsem ile moze z tej kwoty 250,- zl zaplacic. Przeciez mogla to byc polowa czyli 125 zl , tyle samo ile paliwo do Lodzi z Wawy. Sabinka byla gotowa doplacic polowe czy roznice.[/QUOTE]

Dokladnie!

Ja dorzucilabym sie ile trzeba... no i Franio juz by wyszedl... biedak... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskadaffik']Najprawdopodobniej Franio szybciej wyjdzie :) a Żabka moze jutro będzie już w domku :) Koszty tak jak Sabinka napisała :) tylko czekam aż Pan Przemek sie jeszcze odezwie do mnie, wszystko będziemy wiedzieli jutro :)[/QUOTE]

Trzymam kciuki!

Oby Pan Przemek sie odezwal... Moze dobrze by bylo zadzwonic do niego z samego rana?

Link to comment
Share on other sites

Sorki za te problemy z finansami. Akurat w tym miesiącu kiepsko stoje z gotówka, bo mam jeszcze do opłacenia dodatkowo 600zł na studiach specjalizacyjnych,a kredyt tez sam sie nie spłaci.Niesamowitych kokosów nie zarabiam.Ktoś napisal, ze jak jestem w stanie zapłacic za sterylizacje, to transport nie powinien byc problemem. No sorki, ale 50 zl to nie 250.... W tym miesiącu moge zapłacic 150 zl. Tak sobie pomyslalam, ze resztę zapłaciłabym poźniej( w ciągu 2 miesięcy) np. na konto dla jakiegos pieska, np. Frania. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Ja napisalam o transporcie i sterylizacji, ale tak dokladnie jak bylo w smsie, to byl cytat z Twojego smsa Celinko. "Rozumiem, ze paliwo + sterylizacja". Odpisalam, ze zaplacisz tyle ile sobie wczesniej zaplanowalas, ze mozesz zaplacic za adopcje psa, a Sabinka czy my /z bazarku/ doplacimy reszte. Jak dla mnie 250 zl to tez spora kwota, zeby miec naraz i to w tak szybkim tempie. Do tego jakas wyprawka mala. Chociaz pewnie Zabka przyjedzie juz w obrozy. Jest troche pospiech z Zabka, bo w schronisku jest masakra, ciasnota i psy sie bardzo gryza i chcemy kolejna bide wyciagnac. Taka akurat jedna z najslabszych :-(

Kasiu, czy udalo sie z Panem Przemkiem? W razie czego podaje mail : [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
Pls daj mi znac smsem co i jak, bo zaraz wychodze na to szkolenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...