Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Właśnie wróciłam do domciu :D

Ogólnie tak: początek obozu chujowy, potem zajebisty :multi:

Ale muszę się publicznie przywalić do kilku rzeczy:
1. Uważajcie na to, co piszecie na forum, bo przez to ja i Ryśka miałyśmy problemy z kadrą :/ nie prawdą jest, że każdy przyjeżdża z "czystą kartą". Mają potem wąty i tyle.

2. *******we żarcie. Takie syfu to kurcze dawno nie jadłam. Owszem, zdarza się cos dobrego (naleśniki), ale błagam Was, to jedzenie wygląda jak przeżute przez krowe :/ ochyda...za taką kasę co płacimy, powinno być 100 razy lepsze. Ja cały obóz chodziłam głodna...masakra. Do tego opryskliwa obsługa na stołówce :roll:

3. Domki. Wiem, że jechałam tam znając warunki, ale te warunki nie zmieniają się od 4 lat...duchota na maxa, a jak się kopnie w ścianę to się domek rozlatuje.

4. Nie chę nikogo urazić, ale na tym turnusie była lamusowa atmosfera...chodzi o dzieciarnie, która np. maluje psom pazurki lakierem do paznokci :-o bez komentarza... normalnych było tylko kilka osób (i tu pozdro dla Rysia, Marty, Natalii i Agi)

5. Głupie jest to, że jest ciągła walka o ten puchar. Psuje się atmosfera, bo wszyscy gonią za punktami i jest tylko kto od kogo jest lepszy. Wyścig szczurów...a przecież mamy się dobrze bawić, a nie zabijać o pierwsze miejsce.

6. Brak organizacji. Agility w południe o 30stopniowym upale, zamiast np. rano czy wieczorem. No i były sytuacje, że kadra była złośliwa dla nas, np. nie pozwalała siedzieć dłużej w domku bez podania jakiegokolwiek powodu.

No to to są główne wady. Piszę je po raz kolejny, bo może wreszcie ktoś by to zmienił. Chociaż to chyba i tak nigdy nie przynosi skutku :roll:

Jeszcze raz całuuuusy dla Fanów Justina Biebera, bo bez Was ten obóz był by bez sensu : *******

Link to comment
Share on other sites

Żeby nie było, że niby Oli to nie pasuje. Napisała całkowitą prawdę. Na początku naprawdę była lipa i z kadrą i z uczestnikami... Potem już kadra się poprawiła, uczestnicy... przemilczmy ;) Jedzenie naprawdę fuuuj. Dzisiaj zjadłam 2 kotlety to od razu jak nowo narodzona ;) I w ogóle kocham WAS! : ******

Link to comment
Share on other sites

Oluś ; *
wiesz jak tesknie za wami ?:placz::placz::placz:
wymiziaj Rafę i ucałuj ogona !:evil_lol:
własnie , jak nie jesteście wegetarianami to sie nie przenoście na wegetariańskie , 4 dni z rzędu mielismy pieczarki ....
Jedzenie było FUUU !
Ale schudłam ! xD
Ola pamietaj ! UBIERZ SIĘ ! a ja się muszę OARNĄĆ ! : ]
I <3 my DJ

Link to comment
Share on other sites

Oto zdjęcie wandrusowskiej, zapleśniałej, zgniłej parówki z serem która mieliśmy na obiad. Podpowiem, że tak wygląda większość posiłków...

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff8fb55e294612e5.html][IMG]http://images35.fotosik.pl/169/ff8fb55e294612e5m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote]chodzi o dzieciarnie, która np. maluje psom pazurki lakierem do paznokci[/quote]

W zeszłym roku na przebieranie psów też mojemu pomalowałam, ojejq, jestem dziecinadą.

Podstawowe pytanie: torek już ogordzony? *zwątpienie*

[quote]Brak organizacji. Agility w południe o 30stopniowym upale, zamiast np. rano czy wieczorem. No i były sytuacje, że kadra była złośliwa dla nas, np. nie pozwalała siedzieć dłużej w domku bez podania jakiegokolwiek powodu.[/quote]

Tak, kochajmy kadrę, która na forum pisze "przecież wszystko jest do załatwienia wystarczyło porozmawiać" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rafola']Oto zdjęcie wandrusowskiej, zapleśniałej, zgniłej parówki z serem która mieliśmy na obiad. Podpowiem, że tak wygląda większość posiłków...

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ff8fb55e294612e5.html][IMG]http://images35.fotosik.pl/169/ff8fb55e294612e5m.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

A takie pytanie ode mnie. Gdzie tu jest parówka hahahhaha xd?

Link to comment
Share on other sites

torek ogrodzony , raczej odgrodzony taśmą xD
pewna KOCHANA , Super osoba mi powiedziała : Gdy Ci mówią że będzie ogrodzony musisz wziąć pod uwagę wszystkie opcje , przecież jest ogrodzony, co z tego że to ogrodzenie nic nie daje , ogrodzony w końcu jest . ; *

Shetanka - Ola naprawde nie przesadza jedna dziewczyna (z naszego obozu) zabrała krótkofalówkę od naszej kadry (je mają wszystkie kadry i to słychać ) i się darła kupa asfalt , kupa asfalt . ;/
późiej sie dziwią że nas inne obozy nie lubią -.-

Obóz fanów J. Biebera i smerfów xD

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Witam wszystkich. Ode mnie kilka słów w odpowiedzi - na niebiesko:[/COLOR]

[quote name='Rafola']Właśnie wróciłam do domciu :D

Ogólnie tak: początek obozu chujowy, potem zajebisty :multi:

Ale muszę się publicznie przywalić do kilku rzeczy:
1. Uważajcie na to, co piszecie na forum, bo przez to ja i Ryśka miałyśmy problemy z kadrą :/ nie prawdą jest, że każdy przyjeżdża z "czystą kartą". Mają potem wąty i tyle.
[COLOR=Blue]Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać... Tak, kadra ma wąty do osób, które przyjeżdżają pełne pretensji, o wszystko się czepiają i nie potrafią się zachować...
O co kadra się czepia? Przykłady do Oli - np. przychodzenie w bieliźnie (stanik) na obiad do stołówki. A po zwróceniu uwagi przychodzenie dalej w super kusej bluzce. Widocznie niektórzy nie wiedzą jak się zachować.
jej koleżanka - na pierwszym spotkaniu obozowym wypowiedź typu (każdy uczestnik opowiada o swoim psie) "mój pies ma h...a w głowie i gwałci wszystko, co się rusza".
Czy to dziwne, że osoby które tak mówią i się tak zachowują, są narażone na uwagi kadry?

Poza tym ja mam osobiście "wąty" do osób, które całą jesień jak Ola usilnie zniechęcają innych do obozu a potem ich rodzice i oni sami dzwonią że jednak koniecznie jadą na ten obóz bo jest super. Więc zdecydujcie się albo albo. Skoro jest tak źle, to po prostu nie jedźcie.[/COLOR]



2. *******we żarcie. Takie syfu to kurcze dawno nie jadłam. Owszem, zdarza się cos dobrego (naleśniki), ale błagam Was, to jedzenie wygląda jak przeżute przez krowe :/ ochyda...za taką kasę co płacimy, powinno być 100 razy lepsze. Ja cały obóz chodziłam głodna...masakra. Do tego opryskliwa obsługa na stołówce :roll:
[COLOR=Blue]Bzdury i kłamstwa. Ja jem codziennie posiłki i w tym te pokazane na zdjęciach niby "zgniłe" parówki. Nie wszystko mi smakuje w stołówce ale takie pisanie to po prostu przesada i to wielka. Na obozie była grupa kilku osób, które przeskakiwały się w zniechęcaniu do wszystkiego, w tym do jedzenia, na takiej zasadzie że cokolwiek by nie było do jedzenia było witane okrzykami "kto to zje" itp.[/COLOR]

3. Domki. Wiem, że jechałam tam znając warunki, ale te warunki nie zmieniają się od 4 lat...duchota na maxa, a jak się kopnie w ścianę to się domek rozlatuje.
[COLOR=Blue]Znasz warunki jak sama piszesz więc po co te uwagi? Nie zmieni się nic i za pięć lat, domki będą takie jakie są.[/COLOR]

4. Nie chę nikogo urazić, ale na tym turnusie była lamusowa atmosfera...chodzi o dzieciarnie, która np. maluje psom pazurki lakierem do paznokci :-o bez komentarza... normalnych było tylko kilka osób (i tu pozdro dla Rysia, Marty, Natalii i Agi)
[COLOR=Blue]Ta "dzieciarnia" to są też osoby piszące na tym forum i tego typu uwagi pokazują wyraźnie Twoje podejście... Największy problem na obozie to osoby, które uważają że tylko one są najfajniejsze i mają zawsze rację a pozostali uczestnicy którzy im nie pasują w zasadzie powinni z obozu wyjechać.[/COLOR]

6. No i były sytuacje, że kadra była złośliwa dla nas, np. nie pozwalała siedzieć dłużej w domku bez podania jakiegokolwiek powodu.
[COLOR=Blue]A ja myślę że przyczyny pewnie były.
[/COLOR]
No to to są główne wady. Piszę je po raz kolejny, bo może wreszcie ktoś by to zmienił. Chociaż to chyba i tak nigdy nie przynosi skutku :roll:

Jeszcze raz całuuuusy dla Fanów Justina Biebera, bo bez Was ten obóz był by bez sensu : *******[/QUOTE]

Pozdrowienia, Piotr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...