Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

edit: Świat jest jednak piękny :*. Ognisia może ze mną jechać!!! Mama zgodziła się na zabranie Myszki!!! Ola możesz zmienić na liście: Rudawa ( 15 lat ) - aussie, corgi
Tak jak na początku było ;) Bardzo się z tego cieszę !!!!!

Link to comment
Share on other sites

jak na ozp4 i 5 będą upały to bardzo mi się podoba pomysł wczesnych i wieczornych treningów. Chociaż czasami mogłabym się nie zjawiac na rannych treningach, bo ja musze długo spać ^^ ale ja na ten obóz jadę z postanowieniem, że przede wszystkim luz, zabawa i wypoczynek. Trening przy okazji.

Link to comment
Share on other sites

No dobra, zaświadczenie zdrowia psiny już mam, w połowie jestem już spakowana, pies umyty. :cool1:
Jeszcze tylko jutro dokończę pakowanie i mogę jechać do Sary :loveu: a potem w środę razem na obozik :loveu:
Będzie super, musi być super :cool3:

A swoją drogą przed dziewczynami z OZP1 ostatnia noc już została. Ciekawe jak im tam było, jak egzaminy końcowe im poszły. Pewnie rozdanie nagród już było i siedzą sobie teraz przy ognisku albo jakoś inaczej świętują tę ostatnią noc :p

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze zaświadczenia od weta nie mam ale dzisiaj załatwię ( czyt. zbadam ) psa i się spakuję ;). Zauważyłam, że tak to się chciałam pakować nawet tydzień przed obozem a jak przychodzi co do czego i jutro wyjazd to wszystko "w proszku" =]. Tak szybko te kilka dni ( ich obozu ) minęło, że się nawet nie czuje, że to już.

Co do tych treningów to Olcia dobrze zauważyła, że Kadra to też ludzie i Oni też na tych treningach musieli by siedzieć więc powinni iść na ugodę.

Link to comment
Share on other sites

No dokładnie. Mój nie dał rady iść na spacerze, wkurzył sie, podbiegł i walnął sie na trawie . Musiałyśmy go z kol wachlażować liśćmi XDD Żadna woda tu nie pomoże, chodź potem chodził cały mokry .. xD
Jeszcze 14 dni do naszego <3

Link to comment
Share on other sites

Przypominam o wstążkach jeśli chcecie robić rozety. Jeśli znacie kogoś kto jedzie z nami na obóz a nie jest na dogo to przekażcie jej bo ja mam tylko wstążki dla 10 osób, ale tylko tych, których nie ma na dogo. Bo jeśli ktoś z dogo nie przywiezie rzeczy to uznaję że nie chce tego robić. A i potrzebne są tylko dwa kolory, bo nie wszyscy będą potrafić z trzech więc to nie ma sensu. Jeśli ktoś nie wie co wziąć to zapraszam do strony 385 :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym nawet chciała zrobić tę rozetę, ale kompletnie o tym zapomniałam :shake:. Za godzinę jadę już do Sary, a w pobliżu nie mam pasmanterii. Więc w sumie sama się z tego wykluczyłam, no trudno.
Ale i tak na naszym turnusie będzie musiało być fajnie ;), do zobaczenia już jutro wszyscy z OZP2

Link to comment
Share on other sites

Taki mały odpał .
Powiem wam tak chyba przesadziłam mówiąc że na początku jest chu..
przez ostatni tydzień było zajebiście !
grupa nam sie trafiła mało zgrana i wiek niski ... nikogo starszego poza olą i wiktorem nie było .
ale na szczęście była biszkoptowa ! no i mój DJ < 3
płakałam przez pół drogi !!!!! :(
Pragnę zaznaczyć że Wafel Dawid jest MÓJ i zadźgam jak mi go ktoś tknie ! :)
"Bo dni są tylko po to , by do Ciebie wracać każdą nocą złotą " <33
I w tym miejscu chce pozdrowić :
Natalię & Biszkopta
Olę & Rafę & Wiktora
Agę & Lorę
Goopią karde ! ;]
Wszystkich Wafli <3
Martę & Daisy
Moją ukochaną PANIĄ Agnieszkę <3
I oczywiście Bartka ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...