Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Wiem, wiem, ze czyta, ale ja lubie takie domki hmm... na odludziu od kontroli np. czystosci w domku ^^. ii ogolnie ^^.
bylam kiedys na obozie konnym[nie z Wandrusa] i bylam blisko kadry i co chwile przychodzili, ze juz jest cisza nocna i zeby isc spac ^^.
a ogolnie to ile jest tych domkow przeznaczonych dla nas? ;D

Link to comment
Share on other sites

Wszędzie jest sprawdzana czystość domków . ..
Ja w sumie to mogła bym mieć domek obok kadry ;) nie robi mi to mega różnicy . I powiem wam ze to sprawdzanie czystości ma sens . [nie bijcie xD ]
Bo na OZP5 nam nie sprawdzali i był meeeega syf !!

Link to comment
Share on other sites

To ja do tej super hiper odjazdowej kadry ;] domek fajnie by było mieć obok tych pierdółek czyli koło 12 ;p Bo mam szczeniaka a one zaproponowały pomoc w pierwszych krokach ;] po drugie jak to są domki oddalone to będzie miał spokój a tak to będzie zestresowany ;] z góry dziękuję ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek'] I powiem wam ze to sprawdzanie czystości ma sens . [nie bijcie xD ]
Bo na OZP5 nam nie sprawdzali i był meeeega syf !![/QUOTE]
noo w sumie ma sens, ale jak sie jest blizej kadry to wypada miec wiekszy porzadek ^^ przynajmniej mi sie tak wydaje ^^

Link to comment
Share on other sites

Ej, a tak wracając do sprawdzania porządków - nie wiem, jak na innych turnusach, nam tylko sprawdzano czy woda jest w michach, czy zabawki się nie walają i czy psy nie mają możliwości zrobienia sobie czymś krzywdy, na rozwalone jak Kasztanka Piłsudskiego łóżka chyba nikt nawet nie zwrócił specjalnej uwagi :cool1:.
(A to, że zamiast zamieść wszelkiej maści śmieci z tej cholernej wykładziny, zarywało się ten bajzel sobą, to na marginesie :evil_lol:.)

Link to comment
Share on other sites

z tym sprawdzaniem wody w michach itp. to bardzo dobrze ;)
bo moze sie np. trafic jakies dziecko co pierwszy raz zajmuje sie pieskiem, bo w domu to mamusia wszystko robila i ten ktos sobie zapomni, ze pieska sie karmi? ;D Nie no mysle, ze takich akcji nie bedzie ^^.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karola&gacek']Hahahahaha :D Nie no, aż TAK źle nie jest :D Ba, nawet radio jest :cool3: tylko u nas coś chyba nie działało....[/QUOTE]

bylam na kilku obozach w domkach letniskowych czy jak im tam i w wiekszosci nie bylo pradu zeby spobie krzywdy nie zrobic ^^. Taaa juz ktos by od razu palce do kontaktu wkladal ^^ xd

Link to comment
Share on other sites

Teraz nasz obóz stoi pod znakiem zapytania :-( Daisy mało co z łóżka nie spadła jak wstawała, strasznie kuleje na tylne łapkii. A nasz weterynarz chyba dziś zamknięty :placz: Mam nadzieję, że to nic poważnego i może wczoraj na grillu o coś się potknęła czy coś... Oby do obozu wszystko było ok..:sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...