Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Ola164']
[B]Merenwen [/B]- wszystkie trzy z kundlami jedziemy z Katowic ;)[/QUOTE]
Ostatecznie to jakieś pocieszenie :D. A wiecie może, ile ten pociąg jedzie do tego Olsztyna? Chyba trochę krócej niż autokarem, bo nie ma krążenia po różnych miastach... Oby!

Link to comment
Share on other sites

Siemka !!
Od niedawna jestem właścicielem sznaucera miniaturki ( ma dopiero 2,5 miesiąca) Jest to mój pierwszy pies bardzo jest mądry w dwa dni nauczyłem go siad . Ale do żeczy
Czy tak młody pies ( wtedy będize miał 3,5 miesiąca) może jechać na taki obóz ??
Czy nauczy sie tam czegoś ??
Czy na tym obozie są same dziewczyny ?:diabloti: Bo jednemu chłopakowi to głupio będzie ( Mówie o sobie nie o psie XD)
Czy jest tam duzo wysłku fizycznego dla właściciela ?? jestem po bardzo skomplikowanej operacji stopy i za bardzo szybko biegać nie moge :(
Czy mozecie mi streścić jak na tym obozie jest bo czytać ~290 stron to mi się nie chce

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Czy tak młody pies ( wtedy będize miał 3,5 miesiąca) może jechać na taki obóz ?? [/QUOTE]nie polecam ;)
[QUOTE]Czy nauczy sie tam czegoś ??[/QUOTE]To obóz wypoczynkowy więc na dużo nie licz. Zwłaszcza, że pod koniec jest egzamin z [prawie] PT i jest tam do zdania dużo komend, których musiał byś nauczyć małego w krótkim czasie :)
[QUOTE]Czy na tym obozie są same dziewczyny ?[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] Bo jednemu chłopakowi to głupio będzie ( Mówie o sobie nie o psie XD) [/QUOTE]U mnie na poprzednim było dwóch chłopaków, ale nie martw się dziewczyny też są fajne :diabloti:
[QUOTE]Czy jest tam duzo wysłku fizycznego dla właściciela ?? jestem po bardzo skomplikowanej operacji stopy i za bardzo szybko biegać nie moge [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] [/QUOTE]
Nieeee. Nie licząc biegów terenowych czy nocnych.
[QUOTE]Czy mozecie mi streścić jak na tym obozie jest bo czytać ~290 stron to mi się nie chce [/QUOTE]
chyba strony ~140 są właśnie z wakacji'09 więc sobie poczytaj.

Też będę mieć pieska w podobnym wieku i jadę za rok :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednym słowem niema sensu z nim jechać ?? Wiesz i tak ja nie płace zależy mi tylko i wyłącznie aby nauczył sie chodzić na smyczy i podstawowych komend . Bo sam jako początkujący sobie nie dam rady :( Tylko czy on nie będzie tam za bardzo zestresowany ??

Czyli nie dopuszczą go do obozu ze względu na wiek ??

Link to comment
Share on other sites

A ja bym wzięła psiaka :loveu:
skoro zależy mu na podstawowych komendach , to czemu nie . Odpocznie sie z psem a sam się czegoś nauczy :)
A kto mu będzie kazał biegać po torze ? Nie musi . no chyba że tak jak vini napisała. tylko strefowe i hopki z polożonymi drążkami :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Ostatecznie to jakieś pocieszenie :D. A wiecie może, ile ten pociąg jedzie do tego Olsztyna? Chyba trochę krócej niż autokarem, bo nie ma krążenia po różnych miastach... Oby![/QUOTE]
podejrzewam, że to ten pociąg; [URL]http://rozklad-pkp.pl/traininfo.php/pn/367632/344703/449520/102216/4095/?q=pl/node/146&ld=pkp&seqnr=3&ident=fa.01112529.1276061803[/URL]&
czyli troszkę ponad 11 godzin xd
on odjeżdża z Katowic o 5 rano, trzeba zobaczyć kiedy jest zbiórka w Katowicach.
[URL="http://rozklad-pkp.pl/stboard.php/pn?q=pl/node/146&seqnr=3&ident=fa.01112529.1276061803&time=12:15&input=5100002&boardType=dep&"]Białystok[/URL] przyjazd: 11:36 odjazd: 12:15
Wow trochę sobie czeka na tej stacji w Białymstoku. ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Klaudia, jedź na 1 ;) Proooszę! :P Na piątym lipa będzie ;pp Ja to wiem! xD Hehe, zartuje.[/QUOTE]

Myślę, że np. 26 czerwca zadzwonię do Wandrusa i się dopytam ile osób jest zpisanych na OZP5. Bo zawsze fajniej jest być na turnusie, gdzie jest więcej psów ^^.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']Myślę, że np. 26 czerwca zadzwonię do Wandrusa i się dopytam ile osób jest zpisanych na OZP5. Bo zawsze fajniej jest być na turnusie, gdzie jest więcej psów ^^.[/QUOTE]

Najwięcej osób to jest raczej na pierwszych. W tamtym roku na OZP5 chyba 4 czy 5 osób było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']
on odjeżdża z Katowic o 5 rano, trzeba zobaczyć kiedy jest zbiórka w Katowicach.
[URL="http://rozklad-pkp.pl/stboard.php/pn?q=pl/node/146&seqnr=3&ident=fa.01112529.1276061803&time=12:15&input=5100002&boardType=dep&"]Białystok[/URL] przyjazd: 11:36 odjazd: 12:15
Wow trochę sobie czeka na tej stacji w Białymstoku. ^^[/QUOTE]

Na stronie wandrusa jest napisane, że zbiórka w Katowicach o 4:15. W zeszłym roku nasz pociąg miał opóźnienie i nie było tych długich postojów jakie były przewidziane. :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Klaudia[/B] - lipiec ma być deszczowy, a sierpień gorący. Takie są prognozy, ale to tylko prognozy... Ja w tamtym roku byłam na OZP5 i było 4 uczestników + treserka z dwoma owczarkami. Jednej dziewczynie się nie podobało i pojechała wcześniej.

[B]pucek [/B]- ja myślę, że obóz może być dobrym pomysłem na socjalizację psa, ale w rozsądnych granicach. Nie wolno psu biegać non-stop, ale przez położone hopki Twój piesek chyba chętnie "poskacze" ;) Na obozie przeważają dziewczyny, ale na ozp4 zapisał się już jeden chłopak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164'][B]Klaudia[/B] - lipiec ma być deszczowy, a sierpień gorący. Takie są prognozy, ale to tylko prognozy... [/QUOTE]

A ja tam nie wierzę tym prognozą, zawsze tak pierdzielą a potem się nie sprawdza.
Przecież oni nie są w stanie już teraz przewidzieć jaka pogoda będzie w lipcu czy sierpniu, to są tylko domysły.
Pojedziemy, zobaczymy, mam nadzieje że w lipcu nie będzie za bardzo padać :p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]skoro zależy mu na podstawowych komendach , to czemu nie . Odpocznie sie z psem a sam się czegoś nauczy [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]
Dużo tam pies się nie nauczy, ale wskazówki może dostać :)
[quote name='pucek']Tylko czy on nie będzie tam za bardzo zestresowany ??[/QUOTE]
A czy jest zestresowany w dużych grupach psów?

Link to comment
Share on other sites

Niestety będe musiał zrezygnować bo jak sie dowiedizałem na ten turnus "2" Zapisanych jest 11 osób z czego 11 to dziewczyny... Nie to ze nie lubie dziewczyn wręcz przeciwnie hehe ( żeby ktoś nie pomyślał że wole chłopców XD) tylko jednemu chłopakowi na cały obóz to tak głupio nawet bardzo więc odpadam :[ chciał bym bardzo ale źle się będę tam czuł

Link to comment
Share on other sites

[B]pucek[/B] - na OZP4 jedzie chłopak. ;)

Wszyscy tu mówią, że ich psy nic się nie nauczyły. To ja jestem inna, bo mój pies po obozie pilnuje się jak nigdy! Nauczyła się w końcu warować (kładła się od razu na plecy) i zostawać na duże odległości, czego wcześniej nie mogłam sama Kory nauczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...