Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Merenwen']No się zobaczy jeszcze :D. Ja tam lubię pociągi, a raczej rzadko mam okazję jeździć nimi, także kto wie, kto wie. Tylko dobrze by było, żeby się poznały jeszcze przed spotkaniem w pociągu, bo Chapsiowate się łatwo irytuje w takich sytuacjach i potem będą problemy, żeby się dogadały ;).
A, a wiesz może gdzie się ten pociąg już na Mazurach się zatrzymuje i jak się potem dostać do tego ośrodka? Bo ja nie bardzo...
Za to mnie jakaś dziewczyna przede mną wzięła pewnie za kogoś niespełna rozumu. Słyszała moje gadanie, ale psa nie widziała i potem była zdziwiona, że jednak nie gadam sama do siebie ;D...[/QUOTE]
Na Mazurach zatrzymuje sie w Olsztynie i jak jedziesz na OZP2 to moge Cie z tam tąd podwiesc na osrodek.

Link to comment
Share on other sites

Przypomniała mi się cała sytuacja xd Wtedy na dworzu siedziałyśmy a oni zaczeli sie podniecać i gadać co oni nie myśleli na mój temat, tak xd?

Pani Agnieszka (o ile sie nie myle), pani Gosia, pan Piotr, pani Mirka i chyba pan Marek tez piszą w tym temacie gdyby się tak cofnąć te parenaście stron. Wiec nie pisac nic glupiego ludzie xd

Link to comment
Share on other sites

A mi te filmy co oglądaliśmy. (Huguś chciał shreka-pamiętam! xd) no i to co tak walnęło że aż sie domki zatrzęsły. I bieg terenowy xd "-Raaaazem ze mną kundel bury! " Pierwsza grupa już spała jak my skończyliśmy hahahahha :lol:

Link to comment
Share on other sites

A no tak xD
Zapomniałam odpisać . To ty jestes pełnoletnia już ? ;D
Pamietam jak Jasiu mi o Tobie opowiadał ! xDDD
My poza tym że baaardzo bałaganimy , jestesmy lekko nieogarnięte i zwariowane to wszystko z nami w porządku xD
To się jeszcze wszystko zobaczy , najpierw musimy wybrać turnus ; ]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
@ Marta jeśli chodzi o twoje pytanie o bieg terenowy, to w zeszłym roku nie był on organizowany. W tym roku na moich turnusach będzie. Jest to wyścig w terenie (pole, las) ok 3km, w którym biorą udział uczestnicy wraz z psami. Nie biegniecie wszyscy razem, tylko w odstępach kilkuminutowych. Dla najlepszych są przewidziane nagrody. Będą też, tak jak w zeszłym roku, alarmy nocne.
@ Widziałam pytania o jedzenie wegetariańskie. Sama jestem wegetarianką i nie jadłam na obozach mięsa. Jedzenie było dobre i często nawet lepsze niż mięsne.
@ Jeśli chodzi o treningi to każdy ma swój sposób nauczania. Zajęcia nie są obowiązkowe, więc jeśli komuś nie odpowiadają moje metody, nikogo nie będę zmuszać
@ Dni Rynu z tego co się orientuje przypadają na OZP2 (chyba 17,18 lipca) i jeśli wyrazicie taką chęć, pójdziemy..
@ Puchary przyznawane są za zawody/egzamin organizowane ostatniego dnia obozu (Agility, posłuszeństwo, egzamin teoretyczny z wykładów, prezentacja psa, wszelkie prace/zawody organizowane podczas obozu).
@ Odnośnie dzieci zakochanych w swoich pieskach : Tak naprawdę każdy z was jest takim dzieckiem, tylko jedni zdają sobie z tego sprawę, a inni nie chcą dopuścić takiej myśli.. NIE MA W TYM NIC ZŁEGO! Psiaki są po to, by je kochać!!
@ Agility poza treningami : Ja nie pozwalałam na korzystanie ze sprzętu, chyba że ja przy tym byłam. Na obozie zawsze wyznaczam godzinę, kiedy jeśli ktoś chce coś indywidualnie poćwiczyć, może do mnie przyjść.. UWAGA: ja jestem jedna, was ok. 20, więc proszę o wyrozumiałość.
@ Przypominam, iż OZP jest obozem przede wszystkim wypoczynkowym, na którym macie spędzić miło czas ze swoimi pupilami, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Obóz nie jest w stanie przygotować was do zawodów Agility, taki trening wymaga czasu. Jednak obóz ten skłonił wiele ludzi to rozpoczęcia treningu w klubach i późniejszego startu w zawodach.
@ Zaznaczam, że nie każdy pies kocha Agility.. To, że wam się to spodoba, nie oznacza, że spodoba się to waszemu psu. Poza tym każdy pies potrzebuje odpoczynku..
@ Ola od Rafy: O rozmieszczeniu w domkach i pokojach decyduje kadra, jednak będziemy brali pod uwagę sugestie uczestników (w miarę możliwości).
@ Nie pozostaje nam nic innego niż wiara w [U]dobrą[/U] pogodę!

Do zobaczenia na OZP 1 i OZP 2!
Pozdrawiam,
Karolina Kowalska

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...