Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Guptasek']bosz . jak wy tu nadajecie :loveu:
Czlowiek nawet spokojnie do kina nie może wyjść :shake::shake::shake:
A może ja bym znowu pojechała na 2 turnusy ? :evil_lol::evil_lol:
Wtedy bym była na OZP1 i OZP4 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale jeszcze porozmawiam z mamą . ; ][/QUOTE]

no to wbijaj też na OZP4 ! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Rudawa, wybierasz się na warszawską? Gdzie mieszkasz w ogóle?;)[/QUOTE]
Mieszkam w Olsztynie i do Wa-wy pewnie tak ( na 60% zależy od szaty Colo ( jaką będzie wtedy miał)) z Colo i Ryżą. Masz zdjęcia, na GG Ci wysłałam ;).

Link to comment
Share on other sites

Ja ostrzegam, że w pokoju to raczej z nikim nie będę (moja sunia nie toleruje :P ). A jadę z chłopakiem, i rezerwujemy tą boczną dwójkę. A w domku proszę uprzejmie :D Ja chcę 13, albo 17! :P sama robiłam napis na tych drzwiach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Zaawansowany. Tak jak rok temu, ale być może znowu pan Marek połączy w jedną grupę[/QUOTE]
ja początkujący bo na tym zaaw. ma być jakies tropienie i jakies inne rzeczy :P + własnie ma być pan Marek więc pewnie nie będzie podziału. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CaneSs']ja początkujący bo na tym zaaw. ma być jakies tropienie i jakies inne rzeczy :P + własnie ma być pan Marek więc pewnie nie będzie podziału. ;-)[/QUOTE]

Tropienie rzecz b. fajowa naprawdę! Każdy, nawet największy kanapowiec może ruszyć po ludzkim śladzie, bez większego przygotowania ;}

Link to comment
Share on other sites

[quote name='slami']Tropienie rzecz b. fajowa naprawdę! Każdy, nawet największy kanapowiec może ruszyć po ludzkim śladzie, bez większego przygotowania ;}[/QUOTE]
no niby tak ale mój pies to jest leniuch na potęgę :D jak mu sie chce to coś robi a jak nie to nie i nie ma szans.
więc wole pojechac na początkujący i tam doszlifować do perfektu podstawowe komendy a w wolnym czasie sztuczki. <3 + jade na pocz. dlatego, że Biut z Shakirą może tylko na pocz. a chcę być z nimi :D :D :D
poza tym ja głównie jade na ten obóz się dobrze bawić i spędzić miło czas, bo nauczyć to i tak się tam nic nie nauczę bo metody niektóre są po prostu...dziwne xD

Link to comment
Share on other sites

My z Chapsiowatą liznęłyśmy trochę tropienia, bo jak nam się nudzi, to robimy wszystko, co się da :evil_lol:. Jedyne, czego się boję, to znowu złych skojarzeń z nowymi rzeczami. Na obozie zaczęłyśmy ćwiczyć agility, bo u nas w pobliżu nie ma żadnego. Z wbieganiem na przeszkody typu ściana i przeskakiwaniem czegokolwiek problemu nie ma, bo to już umiała, z tunelami też nic się nie stało nadzwyczajnego (nauczyła się i jej zostało do dzisiaj), ale za to jak już zrobiłam swój tor, to musiałam ją odwrażliwiać na slalom, bo bunt totalny był o.O... Ona nie lubi, nie chce i tyle! I potem był problem... Ale zobaczymy, najwyżej będziemy pracować własnymi metodami :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']My z Chapsiowatą liznęłyśmy trochę tropienia, bo jak nam się nudzi, to robimy wszystko, co się da :evil_lol:. Jedyne, czego się boję, to znowu złych skojarzeń z nowymi rzeczami. Na obozie zaczęłyśmy ćwiczyć agility, bo u nas w pobliżu nie ma żadnego. Z wbieganiem na przeszkody typu ściana i przeskakiwaniem czegokolwiek problemu nie ma, bo to już umiała, z tunelami też nic się nie stało nadzwyczajnego (nauczyła się i jej zostało do dzisiaj), ale za to jak już zrobiłam swój tor, to musiałam ją odwrażliwiać na slalom, bo bunt totalny był o.O... Ona nie lubi, nie chce i tyle! I potem był problem... Ale zobaczymy, najwyżej będziemy pracować własnymi metodami :diabloti:[/QUOTE]

no tak, własne metody są o wiele lepsze. ;-) Bo te na obozie są takie se...
my też nie mieliśmy z niczym problemu, ale raz jak Capri już se usiadł to jak se siedział od początku zajęć tak i do końca xD nie zorbił mi maluch przyjemności i nie pobiegł bo mu się nie chciało O.o
Macie już kogoś do pokoju? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']To skoro Haszczakowe i malamutowe jadą na OZP2
To my mozemy sie wybrać na OZP1 :lol:
I możemy być Z Rafolą w domku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
My jedziemy 4 raz :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE]

Ze mną w domku? A czemuż to? Ja robie dużo hałasu i mam agresywnego psa :P mówiąc serio, moja suczka nie toleruje innych psów w pokoju, więc musimy mieć domek gdzie się drzwi zamykają xD ja bym siebie nie polecała na mieszkanie w domku. Zwłaszcza, że jade z chłopakiem na ten obóz, więc będą rozmowy do rana, więc mając mnie za ścianą raczej się nie wyśpisz :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elliothooded358']Rudawa w tamtym roku poszliśmy z panią kto chciał ; ) Tylko wtedy była pani Gosia. Nie wiem jak z panią Karoliną. Ale myślę że się zgodzi ; )
[/QUOTE]

Ale w tym roku też będzie pani Gosia, na trzech pierwszych turnusach :evil_lol: więc i na waszym :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...