Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Guptasek, kto Ci kazał ciągnąć?! Jej, to faktycznie przesada! Na szczęście na moim obozie nie słyszałam takich rad. Niestety jeszcze wielu behawiorystów traktuje bardzo poważnie teorię dominacji, a ja już się z tym przestałam tak do końca zgadzać (nie bezpodstawnie, rzecz jasna!), więc nie zawsze się z Trenerem w różnych kwestiach zgadzałam, ale nie było dla mnie dużym problemem na przykład przejście przed psem przez drzwi, chociaż nie widzę w tym sensu, ale to chyba już temat na osobny wątek :D. Kwestia podejścia i tyle. Jeśli Chapsia na słowo "przepraszam" staje i czeka aż ja przejdę, to nie widzę w tym nic złego, ale też nie wydaje mi się, żeby to miało jakiś skutek w życiu codziennym z psem (de facto raczej teoria dominacji nie zyskała u mnie poparcia, a Chapsia zachowywała się tak samo i na obozie, i poza obozem).
Ja różnicy nie zauważyłam aż tak dużej. Faktycznie na obozie troszkę Instruktor na psy naciskał, ale czy to już agresja...? Chyba za mocne słowo. Istnieje prawdopodobieństwo, że miałyśmy różnych trenerów :]
Rzeczywiście na pracę nie ma co liczyć :D ale chociaż psiak ma coś z wakacji i zyskuje kolejne doświadczenie (a my znajomych)

Link to comment
Share on other sites

Mi sie wydaje, ze iektorzy deko przesadzaja. Bo kiedy wracali z obozu mowili jak to bylo fajnie, a teraz opisuja oboz z najgorszej strony...
Owszem jest za drogi i powinni sposcic z ceny bo to przesada zeby tylke placic za 11 dni. Trzeba zwrocic uwage, ze w koszt nie wchodzi dojazd! Tak jak w tamtym roku mialb byc do kraakowa, a wysadzili mnie w kielcach i rodzice musieli dojechac... Nie bylo nawet zarezerwowanych wagonow i tloczlam sie z masa ludzi (w tym wredotami ktore darly sie ze pies nie ma kaganca!) I to zapewne nalezy dopracowac...
Sam oboz moim zdaniem byl swietny... Bylam juz na zagranicznych koloniach, w hotelach i mimo to lepiej wspominam OZP w rozlecianych domkach.... Moj pies bardziej sie pilnuje po obozie i to jest juz zaleta. Moge ja wszedzie sposcic bez obaw. Nadal jednak panicznie boi sie jakichkolwiek naglych ruchow czy hukow.
[B]Merenwen [/B]- cudne to Twoje malenstwo. Czy ony nie sa podobne?
[url]http://x.garnek.pl/ga1287/00e998e3f50483a7995106a3/korniszon.jpg[/url]
[url]http://www.wandrus.com.pl/sites/wandrus.com.pl/files/images/0068_66.jpg[/url]
[B]Misiu Pysiu[/B] - jak cos to kiedy sie zapisujesz? Na ostatnia chwile? [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Odnośnie ceny obozu chciałem tylko dodać, że wszyscy uczestnicy, którzy byli na naszym obozie otrzymują dodatkowe zniżki. 100 zł dla osoby która była 1 raz na obozie, 200 zł dla osoby która była 2 razy na obozie, 300 zł dla osoby która była 3 razy na obozie.

Dodatkowo, każda osoba, która choć raz była uczestnikiem naszego obozu i skieruje na niego nowego uczestnika otrzymuje rabat 100 zł (lub tą kwotę w gotówce).

Na pytania odnośnie obozu najlepiej odpowiadam telefonicznie 501 647 139
Pozdrowienia, Piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Mi sie wydaje, ze iektorzy deko przesadzaja. Bo kiedy wracali z obozu mowili jak to bylo fajnie, a teraz opisuja oboz z najgorszej strony...
Owszem jest za drogi i powinni sposcic z ceny bo to przesada zeby tylke placic za 11 dni. Trzeba zwrocic uwage, ze w koszt nie wchodzi dojazd! Tak jak w tamtym roku mialb byc do kraakowa, a wysadzili mnie w kielcach i rodzice musieli dojechac... Nie bylo nawet zarezerwowanych wagonow i tloczlam sie z masa ludzi (w tym wredotami ktore darly sie ze pies nie ma kaganca!) I to zapewne nalezy dopracowac...
Sam oboz moim zdaniem byl swietny... Bylam juz na zagranicznych koloniach, w hotelach i mimo to lepiej wspominam OZP w rozlecianych domkach.... Moj pies bardziej sie pilnuje po obozie i to jest juz zaleta. Moge ja wszedzie sposcic bez obaw. Nadal jednak panicznie boi sie jakichkolwiek naglych ruchow czy hukow.
[B]Merenwen [/B]- cudne to Twoje malenstwo. Czy ony nie sa podobne?
[url]http://x.garnek.pl/ga1287/00e998e3f50483a7995106a3/korniszon.jpg[/url]
[url]http://www.wandrus.com.pl/sites/wandrus.com.pl/files/images/0068_66.jpg[/url]
[/IMG][/QUOTE]
Prawda, podobne :D Tylko moje małe niestety już nie takie małe po zimie xD Ale cieplej się robi, zaraz się zaczną całodniowe wypady nad jezioro, to pewnie niedługo się "skurczy"
To nie jechałaś autokarem? Ja dopłacałam jakąś kwotę i wyjechałam z Katowic aż pod same domki...

Link to comment
Share on other sites

Wakacje dla psa ? Jaka to radość chodzić w kagańcu ? Rozumiem jak biega luzem , choć to też mi sie nie podoba , no ale nei ciągle , na smyczy... Chyba tylko idiota pojechał by na obóz nie radząc sobie z psem fizycznie . :roll:
Misiu Pysiu - Z Tobą CHĘTNIE POJADĘ ;d ale pewnie na ostatnią chwile , tylko wiem że była bym nie miła dla kochanych osób które by mi kazały chodzić z psem w kagańcu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje malenstwo tez troche sobie przytylo, ale licze ze schudnie wraz z wiosna ;d
W pierwsza strone jechalam autokarempod same domki, ale w druga pociagiem ktory nie raczyl mnie dowiezc do krakowa... I mimo ze tak nie bylo w ofercie to rodzice musieli dojechac do Dabrowy Gorniczej...
Jeszcze jakis idiota sie darl ze pies bez kaganca i wezwal konduktora... Pffff... Dobrze, ze ludzie z przedzialu byli wyrozumiali i Kora mogla jechac spokojnie z otwartym pyszczkiem...

Link to comment
Share on other sites

Hmm, szczerze mówiąc ja kupiłam Chapsi kaganiec specjalnie na obóz (tak ze dwa miesiące wcześniej ją zaczęłam już do niego przyzwyczajać), ale to były pieniądze wyrzucone w błoto, bo nawet kierowca autokaru coś tylko napomknął "założyć kagańce". Po półgodzinnej jeździe już jej zdjęłam i nikt problemów nie robił, a na samym obozie nie miała go na sobie ani razu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrs']Witam serdecznie.
Odnośnie ceny obozu chciałem tylko dodać, że wszyscy uczestnicy, którzy byli na naszym obozie otrzymują dodatkowe zniżki. 100 zł dla osoby która była 1 raz na obozie, 200 zł dla osoby która była 2 razy na obozie, 300 zł dla osoby która była 3 razy na obozie.

Dodatkowo, każda osoba, która choć raz była uczestnikiem naszego obozu i skieruje na niego nowego uczestnika otrzymuje rabat 100 zł (lub tą kwotę w gotówce).[/QUOTE]

Na jakiej zasadzie to działa?
Bo namówiłam dobre kilka osób na ten obóz :P
szkoda, że dowiaduję się tego jak już wysłalam zgłoszenie ( i osoby zwerbowane przeze mnie również)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...