Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Shetanka']Ja wbijam jednak na OZP3 z ludźmi z jednego forum robimy tam sobie coś w stylu zlotu :P więc OZP3 to będzie najbardziej buntujący się turnus :3[/QUOTE]


A czemu buntujący :evil_lol: przecież tam nie jest tak źle, chyba że to bunty z innych powodów? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abiutka_']A czemu buntujący :evil_lol: przecież tam nie jest tak źle, chyba że to bunty z innych powodów? :razz:[/QUOTE]

buntujący żeby nie zostawiać psów na tyle czasu w domkach i takie tam inne rzeczy, które nam niezbyt odpowiadają ;)

Link to comment
Share on other sites

My tak samo ;]]] Salecki jak to powiedzial- potem rodzice mlodszych uczestnikow sie czepiaja ze jest swawolka itp.
Shetanka moze przyznac, ze mi sie w agi jedna rzecz nie spodobala, nie robilam (pamietasz? z P. Karoliną ;dd)
Ja kupuje klatke materialową i bede sobie siedziec z psem pod domkiem w cieniu i bedzie ok. Bo w tych domkach jest naprawde duszno.

Link to comment
Share on other sites

Okej , rozumiem , że są dzieci które lubią lepić z plasteliny , no ale to jest obóz z psem . Psy nie lubią siedzieć same w tych domkach . A jak te dzieci lubią to niech se jada na obóz plastyczny. bo nie płacimy za lepienie piesków tylko za zajęcia z psami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']No wlasnie o to chodzi. Ale trudno, najwyzej bedziemy same organizowac sobie czas ;dd Ja wole chociażby w tym czasie, zamiast lepienia plasteliny posiedzieć i popatrzeć na trening drugiej grupy, czy cos ;]]
A kadra będzie znana za ok. miesiąc[/QUOTE]

ło . szaleją ! Dajac ofertę nie znając kadry. SZALONY :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']O mamo... Ale mnie tu kawal rozmowy ominal! To na czym stoimy, na ktory turnus sie wybieracie?

No i jeszcze sie pochwale, ze w sobote mija rok od czasu kiedy bralam Korniszona! :loveu: Korka konczy tez umownie 2 lata :loveu:[/QUOTE]


Chwalipięta :eviltong:
Ja nie wiem czy jadę . Poziom strasznie żałosny, No ale sie zobaczy ;D
A Ty Misiu pysiu na jaki turnus jedziesz ? ; ]

Link to comment
Share on other sites

Ja myślałam o ostatnim. Nie jest tak gorąco i psy się nie męczą. W małej grupie było fajnie, bo psy z nami wszędzie chodziły. Ale w dużej musi być wesoło :)
Co do poziomu to może i był niski, ale ja myślę raczej o dobrej zabawie. Nie chodzi mi tylko o sukcesy szkoleniowe, wiem że to co chciałam dawno już osiągnęłyśmy z Kor.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola164']Ja myślałam o ostatnim. Nie jest tak gorąco i psy się nie męczą. W małej grupie było fajnie, bo psy z nami wszędzie chodziły. Ale w dużej musi być wesoło :)
Co do poziomu to może i był niski, ale ja myślę raczej o dobrej zabawie. Nie chodzi mi tylko o sukcesy szkoleniowe, wiem że to co chciałam dawno już osiągnęłyśmy z Kor.[/QUOTE]

No ta. tylko płacic taką kase . troche bez sensu -.^

Link to comment
Share on other sites

Tak przeglądałam ostatnie strony i coś mi się zdaje, że faktycznie troszkę przesadzają co niektórzy. Mówcie, co chcecie, mi tam się podobało :D. Co prawda dla Chapsi deszcz jest fe, ale w taki upał jak był w zeszłym roku, to już myślenie całkowicie jej się wyłącza i wszystko robi woooooolno... No myślałam, że szlag mnie trafi! xD Ale i tak było fajnie. Ostatecznie to jest obóz, wakacje, chodzi o zabawę, a nie o jakąś strasznie intensywną naukę, bo to tylko może się odbić na późniejszych efektach.
Za to my z Chapsią po obozie się zbuntowałyśmy i tyle! Nie ma w Chorzowie klubów agility, to łaski bez, same sobie zrobiłyśmy i kropka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merenwen']Tak przeglądałam ostatnie strony i coś mi się zdaje, że faktycznie troszkę przesadzają co niektórzy. Mówcie, co chcecie, mi tam się podobało :D. Co prawda dla Chapsi deszcz jest fe, ale w taki upał jak był w zeszłym roku, to już myślenie całkowicie jej się wyłącza i wszystko robi woooooolno... No myślałam, że szlag mnie trafi! xD Ale i tak było fajnie. Ostatecznie to jest obóz, wakacje, chodzi o zabawę, a nie o jakąś strasznie intensywną naukę, bo to tylko może się odbić na późniejszych efektach.
Za to my z Chapsią po obozie się zbuntowałyśmy i tyle! Nie ma w Chorzowie klubów agility, to łaski bez, same sobie zrobiłyśmy i kropka :D[/QUOTE]

No . racja , obóz zabawa itd . to niech zmienią oferte i spuszczą z ceny :roll:
A nie kurde se piszą ze super profesjonalny obóz z psem . Bo niektórzy jednak słowo profesjonalny odbierają troche inaczej . :evil_lol:
I te ich metody pozytywne! :lol: Poprostu SZALENI :evil_lol::evil_lol:
Dopiero jak zmieniłam treserów , dowiedziałam się ile tam jest agresji w tym szkoleniu ... Poprostu tragedia . 'jak nie idzie to pociągnij .' No kurde , co to ma być ? :-o
Obóz jako wypoczynek , i coś dla początkujących , jest naprawdę fajny . ale na prace z psem to specjalnie nie ma co się nastawiać . :shake:
Chociaż nie powiem , jak będę chciała [SIZE=3][B]odpocząć[/B][/SIZE] z Kufą to chętnie pojadę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...