Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Np. mojemu Bernolkowi coś do łba odwaliło i nie przepadał za dwoma psami z obozu... Do pogryzień nie doszło. Co do tego, to raczej twojemu psu nie powinno się nic stać... każdy powinien panować nad swoim psem !

Link to comment
Share on other sites

Ja jade w tym terminie i Shetanka. Ja jade z kolezanka, ona ma 14 lat, ja 13. Ja mam yorka, ona goldena. W sumie fakt... masz mlodego psiaka, gdyby mial chociaz pol roku, to wtedy lepsza bylaby sytuacja.... Kurcze, nie wiem...
Szczeniaki ponoc bywaja, ale czy tak mlode to ja nie wiem. Z postów uczestnikow obozu wnioskuje, ze poza treningami odpoczynki, posiłki, spacery, wypady nad wodę (?).

Link to comment
Share on other sites

Guptasku mój pies w sierpniu .. będzie miał 5,5 miesiąca .. praktycznie 6 .:razz:
WIem że mój pies niemoże skakać.
ZNam tą rasę .:cool1:
I jak wiem można nie chodzić na te zajęcia na które się niechce nawet na wszystkie.
Niedawno na innym forum znalazłam osoby które były ze szczeniakami.

ALe dzięki za pomoc.:p

Nadal szukam osóbek które jadą na turnus
7.08.09-18.08.09
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']Np. mojemu Bernolkowi coś do łba odwaliło i nie przepadał za dwoma psami z obozu... Do pogryzień nie doszło. Co do tego, to raczej twojemu psu nie powinno się nic stać... każdy powinien panować nad swoim psem ![/quote]

USpokoiłaś mnie. Dziex

Link to comment
Share on other sites

O przed chwilą znalazłam wypowiedź na tym forum na temat szczeniaków.

[quote name='piotrs'][COLOR=black][FONT=Verdana]Witam. Na obóz często jadą psy które nie ćwiczą we wszystkich zajęciach lub nawet w większości – np. jamniki, bassety, młode szczeniaki.[/FONT][/COLOR]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Bo chcę podkreślić że na obóz jedzie się z psem także wypocząć, wspólnie przeżyć czas w towarzystwie innych miłośników psów. Nie tylko chodzi o szkolenie agility i posłuszeństwa. JEst tylko kwestia aby piesek miał odpowiednie szczepienia.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=black]Z pozdrowieniami, Piotr Salecki[/COLOR][/FONT][/quote]

;)
Tak myślałam.
No ale nie wszyscy wiedzą o tym....:shake:
[Tzn. spoko żeby nie było, niechce się kłocić czy coś]

Link to comment
Share on other sites

Hehehe..
I tak dzięki.
Nie myślałam ze ktoś na takim forum przjemuje się losem innych psiaków.:crazyeye:

Spoko ja nie jestem z tych niedouczonych co męczą szczeniaki agility czy czymś takim.:mad:


Ogólnie I`m good...


Ps.No i dzięki za <100 lat> heh

Link to comment
Share on other sites

Eee.. Dzwoniłąm dziś do Wandrusa .. no moim obozie ma być york , owczarek niemiecki , foxterier , terier szkocki , cocker spaneil , boxer , i kilka kundli... Na 100% Moja boxerka ne polubi sie z owczarkiem ; /

A Uczestnicy .. Hmm.. 96, 96 , 96 , 97, 95 , 95, 94 , 94 , i jeszcze kilka 96... Załamałam się ... wrrr ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...