Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Torek świetny :loveu:

no cóż, ja w posłuszeństwie też mojego psa nie nagradzam za każda komendę smakiem ;) bardziej za jakiś ciąg komend, albo jakieś trudniejsze rzeczy. Zawsze jest nagroda głosowa, która czasami daje więcej niż najlepsze smaki ;)

Link to comment
Share on other sites

Czekaj, bo nie zrozumialam. Male psy chodzily w kagancach, a duze nie?
Magda, ale o to chodzi, ze moj pies ledwo oddycha w tym kagancu, rozumiesz? Ona sie w nim meczy. A wiekszy rozmiar juz za duzy jest spada. Na mojego psa kaganca nie ma. Zresztą teraz z psami jest lepiej, ma juz nawet kolezanke labradorke. Bawi sie juz z kilkoma znajomymi psami. Ona jedynie zeby pokazuje jak jakis pies po prostu biegnie do niej, ona nie ma jak uciec. Tylko wtedy.
A co z domkami? ^^

Link to comment
Share on other sites

Nasz turnus był bardzo liczny, 17 psów: 6 w zaawansowanej i 11 w początkującej. W dobrym stanie jest : 18,15,20,21,16/14 .
Ty Vini jedziesz pociągiem tak ? No to ja bym wzieła kaganiec... W Olsztynie mieliśmy zamianę konduktorów i każdy pies musiał mieć kaganiec, inaczej wywaliłby z pociągu.

Link to comment
Share on other sites

A u mnie w zeszłym roku było 23 osoby, też dużo ;)
Jejku, ja mam obóz za 23 dni, a już mam prawie wszystko, tylko dojdą do mnie jeszcze 3 komplety nowych smyczy i obroży, a kupić jeszcze muszę poidełko, smaki i szukam frisbee, ale jak na razie nie ma ich w moich sklepach ;(

Link to comment
Share on other sites

hehe no tak dziewczyna (Ala) z Kajem (tym Shit-zu nie wiem jak sie pisze) byli rok temu mówiła mi ale ona potem z nim nie ćwiczyła i wszystkiego zapomniał i na poczatku obozu miał takie załamki normalnie i wogle nic nie chciał robić a pod koniec to był już niezły agilitowiec z niego ale tylko za parówke ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']Nasz turnus był bardzo liczny, 17 psów: 6 w zaawansowanej i 11 w początkującej. W dobrym stanie jest : 18,15,20,21,16/14 .
Ty Vini jedziesz pociągiem tak ? No to ja bym wzieła kaganiec... W Olsztynie mieliśmy zamianę konduktorów i każdy pies musiał mieć kaganiec, inaczej wywaliłby z pociągu.[/quote]
A domek nr 11 albo 12 ?;>

Link to comment
Share on other sites

Dobra, nie bedę taka, uaktywnie się na forum ;)
No to na obozie było zajebiście ;**** Tęsknię za Wami ;(
Madzia, masz rację, chwilę ogniskowe... Albo jak szłaś z dzida po gitare ;PPPP
Marta, ja tez odliczam i postaram sie być!
Klaudia, oczywiscie fotki boskie :loveu::loveu::loveu: Dziekuję za moje ;*

Niedługo wrzucę zdjęcia i filmiki z mojego aparatu ;)

Ja w miarę wczesnie wróciłam, bo o 17 i z Marta nie wytrzymałyśmy jak z mojego telefonu zaczeła leciec piosenka Farby- Chce Tu zostać... Dziewczyny, dziękuję za sup[er chwile ;* Musimy powtórzyć za rok! A teraz Poznań!

P.S Klaudia, a Ty masz do mnie wpaść ;P

A drzwi w 15 całe porysowane od pazurków Esty, za to po zewnetrznej od rączek, a raczej markera Szilkowej ;P

Link to comment
Share on other sites

Ejjj.... ja tez chce przyjechac na otwarcie ;P

Pisaliście już maila do p. Karoliny o fotki? Ja chyba zaraz napiszę ;)

A co do lewe loff... Yhy :( Ja tej piosenki nawet nie włączam, bo wiem jaka będzie moja reakcja...

E: Znalazłam strone internetowa p. Mirosławy ;)
[url]http://hodowlapodlipami.w.interia.pl/[/url]
Vanessa tez tam jest ;D
[url]http://hodowlapodlipami.w.interia.pl/galeria%20-%20Nasza%20Rodzinka.htm[/url]
to boskie zdjecie i szukam jeszcze Jantarka xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...