Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Westiczka']Ja dzisiaj idę robić zakupy i kupię wszystko co jest potrzebne karme smaczki itp.
Sleep Wolker fajnie że jedziesz na OZP/ l 1a to się spotkamy. Nie wiem czy kupować freesbie (czy jak to tam się pisze)
JEszcze tylko 4 dni nie mogę się doczkać.[/quote]

Kup firsbee, kup :multi: na początek takie z zoologa, szmaciane czy gumowe, dopiero później takie 'prawdziwe'. I poczytaj trochę o początkach frisbee ;)

ja mogę powiedzieć - jeszcze tylko jakieś 46 dni :cool3:

Link to comment
Share on other sites

26 lipca jedzie moja córka ( ma 11 lat) więc bardzo się boje je puścic pociągiem, dlatego pytam czy ktoś może tez jedzie ze Śląska i zaopiekowałby się małolatą i psicą w typie beagla :) jeżeli nie to bedziemy musieli wpakowac sie w auto i przemierzyc Polske aby je zawieźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anika*']26 lipca jedzie moja córka ( ma 11 lat) więc bardzo się boje je puścic pociągiem, dlatego pytam czy ktoś może tez jedzie ze Śląska i zaopiekowałby się małolatą i psicą w typie beagla :) jeżeli nie to bedziemy musieli wpakowac sie w auto i przemierzyc Polske aby je zawieźć.[/quote]

Kurczę, gdyby to był następny turnus to być może mogłaby się zabrać z nami w aucie, ale tak to niestety nie mogę pomóc :c

Link to comment
Share on other sites

Już niedługo obóż:):):):) hehe ja niestety nie jade 26 lipca tylko 20 czerwca czyli już w ta sobotę :P
Własnie do tych co tam juz byli wczeniej przydał wam sie kaganiec bardzo jest potrzebny????

a co z identyfikatorem??? Bo ja jeszcze nie mam zamówionego i nie wiem kiedy do mnie przyjedzie jak zamówie. On tez jest baaaardzo potzrebny?? czy mozna miec go kilka dni później?

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83160.html"]madziulik_13[/URL] a nam sie udało :) organizator mi odpisał, ze jeżeli dzieciak jest rozgarnięty (a za taka uważam moją latorośl) i potrafi zapanowac nad psem (psica ma zaledwie 14 kg i 39 cm) to mozna zrobić odstępstwo.
Bedzie to pierwszy wyjazd Roksany (poza zieloną szkołą) więc bardzo się martwię ale wiem z opowiadań, ze na tym obozie nawiązuje sie fantastyczna więź ze swoim pupilem, dlatego tez Roki jedzie :)


A może jedzie ktoś z Warszawy?

Link to comment
Share on other sites

[B]madziulik_13 [/B]na szczęście nasza psica jest dobrze wychowana i nie trzeba na nią krzyczeć żeby wracała to po 1 a po 2 uważam, że moja córka jest na tyle odpowiedzialna, ze sobie świetnie da radę, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Poza tym co to za różnica 11 a 12 lat? jak dla mnie żadna.
A po 3 sama nie bedzię :) będa opiekunowie, trenerzy i cała masa zakręconej na punkcie psów młodzieży :)
Jeżeli byłaś w zesżłym roku to napisz mi prosze jaki przekrój wiekowy był na Twoim turnusie?

Link to comment
Share on other sites

Guest ~sleep walker~

[quote name='App']A możesz mi jeszcze powiedzieć czy twój golden to pies czy suczka?[/quote]

Pies. A wy bierzecie kaganiec?

[quote name='marysia-loria'] a co z identyfikatorem??? Bo ja jeszcze nie mam zamówionego i nie wiem kiedy do mnie przyjedzie jak zamówie. On tez jest baaaardzo potzrebny?? czy mozna miec go kilka dni później?[/quote]

Słuchaj u nas w kilku dużych sklepach jest możliwość wygrawerowania tabliczki od ręki (czeka się kilka minut). Myślę, że w twojej okolicy też jest coś takiego. Tam są różne kształty i kolory, matowe, błyszczące i cuda niewidy.
Rozejrzyj się w tych największych zoologicznych w centrach handlowych.
My mamy taką tabliczkę od tych 4 lat, łącznie z tym, że przez rok leżała zgubiona w trawie :lol: i jest jak nowa;)



Shetanka widziałam cię jak wystawiałaś malinoisa na junior handling na międzynarodówce w Katowicach:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anika*'][B]madziulik_13 [/B]na szczęście nasza psica jest dobrze wychowana i nie trzeba na nią krzyczeć żeby wracała to po 1 a po 2 uważam, że moja córka jest na tyle odpowiedzialna, ze sobie świetnie da radę, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Poza tym co to za różnica 11 a 12 lat? jak dla mnie żadna.
A po 3 sama nie bedzię :) będa opiekunowie, trenerzy i cała masa zakręconej na punkcie psów młodzieży :)
Jeżeli byłaś w zesżłym roku to napisz mi prosze jaki przekrój wiekowy był na Twoim turnusie?[/quote]
Ja byłam w zeszłym roku. I były 2 dziewczynki poniżej 12 roku życia.. Nawet sobie dawały radę z psami.. kto by sobie nie dał rady z psem wielkości yorka ? ... Uważam że jak jedzie osoba poniżej 12 lat to jest to nie sprawiedliwe w stosunku do innych obozowiczów ... nie którzy mają po 16 - 17 lat i nie lubią towarzystwa "dzieci" Mi to akurat nie przeszkadza; p

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana]My mamy adresówke od 1,5 roku i uważam, że powinna ona obowiązkowo należeć do podstawowego wyposażenie psa, szczególnie, jeśli jedziemy w miejsce, którego nasz pies nie zna. Jest to rzecz dosyć trwała i można ją kupić na allegro bądź w większych miastach w większości sklepów. My z naszą sie praktycznie nie rozstajemy, nigdy nie wiadomo, co może sie nam przytrafić. Kaganiec już mamy nawet od miesiąca powoli sie do niego przyzwyczajaliśmy także nie ma juz problemu.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja jadę ostatecznie w tą stronę pociągiem z Torunia (mam już wszystko zapłacone) to jest ta sama linia, którą jadą osoby z Leszna, Wrocławia i z jakiejś miejscowości jeszcze, ale nie pamiętam jej nazwy. Więc może na kogoś z psem trafie :cool3: tylko, żepóźniej wsiądę. A z powrotem to jeszcze nie wiadomo może rodzice po mnie przyjadą, ale raczej wątpię, ponieważ tego samego dnia moja młodsza siostra jedzie na obóz. Więc raczej też będę wracała pociągiem do Torunia. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Mam nadzieje, że ktoś jedzie z Wrocławia,Torunia, Leszna ???;)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

sleep walker- Z głownego dworaca przy Placu Wilhelma Szewczyka odjeżdża pociąg z Katowic ? Bo moja mama nie może się dodzwonić do biura...
Ja biorę kantarek i kaganiec tak na wszelki wypadek :) Mój generalnie rzecz biorąc dogaduje się z innymi psami, ale do goldenów ma uraz... Ale też nie ma reguły.

Link to comment
Share on other sites

Guest ~sleep walker~

[quote name='Martula_t']Sleep walker, a ty w jakim jestes wieku ??[/quote]
Ja mam 15 lat;)

[quote name='App']sleep walker- Z głownego dworaca przy Placu Wilhelma Szewczyka odjeżdża pociąg z Katowic ? Bo moja mama nie może się dodzwonić do biura...[/quote]
Tak, z tego dworca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulik_13']anika*- u nas był w tam tym roku 12-latek z beaglem ( z Wawy) i co dziennie rano było słychać głośne ''Lilo wracaj !''
Ale Pani jest jej Matką i Pani wie lepiej ale ja jednak samą 11-latkę na obóz z psem bym nie puściła ;)[/quote]

Wg. mnie to, czy pies się słucha czy nie nie zależy od wieku właściciela :p

[quote name='~sleep walker~']Pies. A wy bierzecie kaganiec?

Shetanka widziałam cię jak wystawiałaś malinoisa na junior handling na międzynarodówce w Katowicach:cool3:[/quote]

Ja biorę - kaganiec dużo miejsca nie zajmuje, za ciężki też zbytnio nie jest - i myślę, że nawet jeżeli miałabym wcale nie używać, to warto wziąść 'na wszelki wypadek' ;)

A no owszem, byłam z belgiem na MP w Kato :D

[quote name='Guptasek']Ja byłam w zeszłym roku. I były 2 dziewczynki poniżej 12 roku życia.. Nawet sobie dawały radę z psami.. kto by sobie nie dał rady z psem wielkości yorka ? ... Uważam że jak jedzie osoba poniżej 12 lat to jest to nie sprawiedliwe w stosunku do innych obozowiczów ... nie którzy mają po 16 - 17 lat i nie lubią towarzystwa "dzieci" Mi to akurat nie przeszkadza; p[/quote]

Właśnie nie lubię takiego podejścia - pies mały = łatwy w wychowaniu... :mad:
Moim zdaniem traktowanie osób kilka lat młodszych jako 'dzieci' jest żałosne. Owszem, że w niektórych kwestiach nie idzie się dogadać, ale myślę że na takich obozach to wszystkich łączy pasja - i ja o psach mogę rozmawiać zarówno z 'dziećmi' jak i z osobami starszymi ode mnie o kilka, kilkanaście lat ;)

Link to comment
Share on other sites

Już dziś o 23 wyjeżdżamy ! Prawie spakowani, na reszte rzeczy nie ma miejsca :roll::mad: Będę coś kombinować wieczorem. Pan pies po kontroli u weterynarza, jeszcze tylko dziś idziemy do groomera zrobić z mojego 'wiejskiego' burka porządnego psa :shake:
Do zobaczenia :) ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='App']sleep walker- Z głownego dworaca przy Placu Wilhelma Szewczyka odjeżdża pociąg z Katowic ? Bo moja mama nie może się dodzwonić do biura...
Ja biorę kantarek i kaganiec tak na wszelki wypadek :) Mój generalnie rzecz biorąc dogaduje się z innymi psami, ale do goldenów ma uraz... Ale też nie ma reguły.[/quote]


Ja probowałam sie do nich dodzwonić we wtorek, środe i nikt nie odbierał az szlak mnie trwfial bo nie wiedziałam o której mam pociąg:roll:. Na szczeście wieczorem w środe zadzwonili do mojego taty i wszystko mu powiedzieli .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...