Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A mam pytanko czy to obóz dla psów rasowych , czy ja mogłabym pojechać z moim mieszańcem sznaucera. Ma on w sumie 7 lat ..nie wiem czy się do agility nadaje...nie brakuje mu energi ale nie tryska nią jak 2 letni pies...jesteśmy z okolic Krakowa

Link to comment
Share on other sites

Kingula z Twoją przyjaciółką, a zarazem organizatorką rozmawiałam osobiście chyba z niecałą godzinę...na temat samego obozu, a później szkolenia :) I muszę przyznać, pomysł jest świetny, a i cały obóz super zorganizowany. MOJE GRATULACJE! :)

Ja miałam być ze swoją nakrapianą panienką na drugim turnusie w lipcu, ale ostatnio trochę się sprawy skomplikowały i chyba niestety nas nie będzie. Wakacje mamy już praktycznie zaplanowane i nie bardzo jest jak pojechać nawet na te 2 tyg. :-? ale za rok na pewno przyjedziemy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kingula jeżeli nie pojade do USA, to będziesz miała pod opieką dwie osiemnatsolatki - 3 letniego huskiego, który biega w zaprzęgu i wystawową 20-miesięczną akitkę, która boi się rowerów.. I jeżeli udałoby Ci się ją przekonać, że ciągnięcie to fajna zabawa, to będę Cie chyba całowała po stopach bo ja pomysłów już nie mam..

a tak po za tym to trzeba tam brać szelki pociągowe dla swoich piesków, amortyzator, ew. pas jeśli chce się z nimi biegać, czy to jest?

Link to comment
Share on other sites

Hej Agappe

nie wiem czemu, ale przestalam dostawac powiadomienia o odpowiedziach, dlatego wlasnie nie zagladalam na ten temat. Jesli chodzi o sprzet, to wez to co Ci sie przyda.Nie wiem, czy bedzie wiecej psow zaprzegowych nie mniej jednak szelki i pas mozesz wziac :P Bedzie Ci po prostu wygodniej biegac.

Co do upartej akity :wink: sprobujemy, ale moj samoyed miomo iz bardziej zaprzegowy tez wyczynowcem nie jest :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciała bym pojechać na taki obóz tylko że jest trochę kosztowny , ale i tak jak bym miała możliwośc to bym pojechała Tylko że yy no ten tego yy NIE MAM PSIORA to jedyny kłopot ! Na 95% będe mieć na lato

_________________________________________________________

apropos jaką rasę mi proponujeci do bloku odezwijcie sie bo znikim z tąd nie mam bliższego kontaktu @@ :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Weron_ciau

Jesli chodzi o wybór psiaka do bloku polecam owczarka szetlandzkiego. Od 6 miesięcy jestem szczęsiwą właścielką tego psiaka. Sprawdza sie w warunkach blokowych. Moja sunia jest jednostką mało szczekliwą ale czujną, wesołą no i oczywiście baaaardzo inteligentną. Moja córka biega z nią na szkolenia i aquility, dzieki temu sunia nauczyła sie liczyc do 6 i 7:)))

6 to sobota a 7 to niedziela. Umie także inne przydatne rzeczy jak slalom, kładkę, skok przez koło, "zdechł pies". Uczy sie szybko bardzo sie pilnuje kocha bezgranicznie, no i najwazniejsze jesli chodzi o ten nieszczesny blok. Pies jest "rozmiarowo" nie za duży, ok 35 cm wzrostu. Można z nim spać w łóżku, zajmuje tylko połowę (jeśli rozłoży się równomiernie i w całej rozciągłosci):))))) Jesli chcesz to zobacz moją sunie na stronie www.cavano.republika.com.pl w dziale nasze psy - Funny.

Pozdrawiaski

Link to comment
Share on other sites

Fanka ja uwielbiam te psy idziekuje że mi odpowiedziałaś chciałam się troche upewnić na stronach internetowych ale nic nie znalazłam ale ty mi pomogłas . Musze przekonać tatę na ta rase . ILE około może kosztować owczarek szetlandzki nie musi być z rodowodem . Jesli masz gg to mój nr 4875776 :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D :D :D :D :) :) :) :) :) :) :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: :fadein: apropos byłam już na tej stronie . Znałam ją wcześniej też chyba tutaj na Forum !!! A moze gdzie indziej nie pamiętam . Acha co ile trzeba strzyc te psiaki ???

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Alsa -> Ja co roku prywtanie jade w gory na snowboard i wlasciciel pensjonatu ma dalmatynczyka i nie wyglada zeby zle sie czul na sniegu :) Wrecz czesto widze jak biega w sniegu <a praktycznie go nie widac w zapsach ;-)>

Weron_ciau -> Aghrrr nie bierz psa BEZ rodowodu! Chyba powinnas wiedziec dlaczego.

Kurcze jak ja bym chciala jechac :( ale z moim 14latkiem nie da rady :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Alsa -> Ja co roku prywtanie jade w gory na snowboard i wlasciciel pensjonatu ma dalmatynczyka i nie wyglada zeby zle sie czul na sniegu :) Wrecz czesto widze jak biega w sniegu <a praktycznie go nie widac w zapsach ;-)>

Weron_ciau -> Aghrrr nie bierz psa BEZ rodowodu! Chyba powinnas wiedziec dlaczego.

Basiu zgadza się! :) Gaja jest moim pierwszym psem, o dalmatyńczykach niby wiem dużo, ale jednak, człowiek uczy się przez całe życie.

Pomimo, ze mają krótką sierść, są bardzo wytrzymałe na niskie temperatury, ale oczywiście nie mogą stać w jednym miejscu, tylko biegać, szaleć, skakać itp. :D Gaja uwielbia śnieg, kopie doły, wskakuje w zaspy... :wink:

Weron_ciau- zgadza się nie kupuj psa bez rodowodu! później możesz tego gorzko pożałować.

Na obóz pojedziemy niestety za rok, już mamy wkykupione wczasy nad morzem(w Jastarni) prawie na cały lipiec, a później jeszcze do rodziny :-? Ale za rok na pewno się zjawimy! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej!

Ja też raczej na pewno pojadę - tzn. rodzice się zgadzają, ja chcę, tylko jeszcze nic nie jest załatwione. Noo raczej na pewno będę na dwóch turnusach... bo ja jedna a psy dwa :-? A turnusy... i tu mam problem. Trzeci (29 lipiec - 9 sierpień) to tak na 90 % . Wtedy prawdopodobnie jadą moje dwie koleżanki, jedna z beaglem, druga z beardedem. A potem to jeszcze kompletnie nie wiem, który wybrać (i tak chyba z jednego turnusu będę miusiała kilka dni wcześniej wyjechać bo jadę jeszcze na konny obóz). W każdym razie na jednym będę z 10 miesięczną (teraz) sunią rasy hovawart, a na drugim z rocznym owczarkiem szetlandzkim :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...