Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='zielony']To pytanie proszę kierować do oganizatorów.
Rzuca się do szyji, czy tylko szczeka?. Jeśli tak, to nie jest powód aby nie przyjąć psa na obóz. Proszę zapytać.[/quote]

Szczeka, ale jakbym go puściła to nie wiem co by zrobił. Jeśli się zdecyduję to napiszę do organizatorów. Dziękuję za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!
Ja chcę się z Wami podzielić wrażeniami z tego obozu, ponieważ na nim byłam.
Jednym słowem super!!!
Dobre jedzonko, miła kadra, ciekawe wykłady, bardzo fajne lekcje Agility oraz posłuszeństwa. Po tych zajęciach moja Amber(Siberian Husky, rasa nie zbyt pojętna i chętna do posłuszeństwa hihi stała się mądra jak nie wiem co(jak na swoją rasę). Dzięki temu obozowi zbliżyłam się do swojego psiaka. Wcześniej mówiłam, że po co mi wyszkolony pies, ja wolę takiego jaki jest, ale teraz już wiem jak to jest, gdy pies mnie nie ciągnie na spacerach, że się mnie słucha. Wcześniej to ona rządziła, nie ja, a od kiedy wróciłam z tego obozu jest inaczej. Poznałam także wielu wspaniałach ludzi. Za rok także się wybieram na ten obóz, ale na dwa turnusy, bo dla mnie jeden to za mało radości. :)
Pozdrawiam wszystkich i polecam ten obóz:
Ewelina&Amber

Link to comment
Share on other sites

Bylam, przezylam i wczoraj wrocilam ;) Powiem tak:
fajna kadra, wyklady super, szkolenie i agility ok, ale domki i jedzenie koszmar :shake: a hitem sa lazienki otwarte od 7 do 22, toalety tez, jak pozniej masz potrzebe to mozesz skorzystac to tylko z koszmarnego kibla, ktorego nikt nie sprzata :shake: domki sa ze sklejki, niektore przemakaja, w domkach nie ma cieplej wody, sa w takim stanie ze jak pies sie drapie to sciany sie trzesa :lol: a jedzenie wiecznie zimne, jakby podgrzewane dzien wczesniej, ale mimo wszystko warto troche sie poswiecic, bo tak to jest super :loveu: Jade w przyszlym roku ;) Wkoncu od brudu jeszcze nikt nie umarl :p

Link to comment
Share on other sites

Tiaaa, w katalogu pokazali na zdjeciach inne domki, takie murowane, w ktorych rzekomo nie mozemy mieszkac bo psy niszcza. Tamte domki maja lazienke, natomiast to w czym sie mieszka jest zrobione ze sklejki i jest w takim stanie, ze jak deszcz pada to kawalki scian zwykly odpadac :p Jest cien szansy, ze w przyszlym roku juz beda inne domki ale....
Mimo to warto troche sie poswiecic i warto :loveu: chociazby dla kontaktu z innymi pokopanymi ludzmi ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Ojj, musiałabyś sie nastawic na jajka :cool3: bo ja dostawałam je bardzo często tak jak naleśniki, kluski itp. Niestety dają też ryby w piątek, której ja również nie jadam, ale raczej da się przeżyc. Może w przyszłym roku będą mieli więcej pomysłów. Ogólnie na śniadaniach i kolacjach nie ma problemów bo są sery, serki, pomidory itp, ale z obiadami bywa gorzej, choc dobrze, że wogóle dają jedzenie wegetariańskie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam serdecznie.
Wrzuciłem już kilkanaście galerii z wakacyjnych Obozów Z Psem Na Wakacje, są do obejrzenia tutaj:
[URL]http://www.wandrus.com.pl/index.php?id=mig&currDir=./Zdjecia%202008%20-%20obozy%20stacjonarne/OZP%20-%20Z%20psem%20na%20wakacje[/URL]

Nie wszystkie fotki są dobrej jakości, ale takie po prostu zrobili uczestnicy, a to głownie z myślą o nich nie usuwam zdjęć.
Na razie są fotki z turnusu 1a, 1 i 2, pozostałych proszę o cierpliwość, gdyż do obrobienia jest około 30 tysięcy zdjęć z różnych naszych innych obozów - i staram się to robić jak najszybciej.

Chciałbym również poinformować, iż po przeprowadzonej wśród części uczestników sondzie i pozytywnym odzewie, planujemy organizację Zimowych Obozów Z Psem (we wszystkich turnusach ferii). Jeszcze nie mogę podać żadnych szczegółów, gdyż w tej chwili koncentrujemy się na wyszukaniu ośrodka, który zechciałby nas przyjąć, a z tym jak zwykle jest największy problem.
Zastanawiamy się też czy robić to w górach - jak sugerują uczestnicy i jak by wypadało z racji zimy - czy też w zupełnie innym miejscu - na przykład nad morzem, w Gdańsku, Pucku, Władysławowie czy Łebie. Wszystko ma swoje plusy i minusy, nad morzem nie będzie zatrzęsienia turystów a zimy teraz w końcu łagodniejsze... Kadra z wakacji deklaruje udział również w obozach zimowych.

Jak będę miał już jakieś konkrety - powiadomię o tym na forum a także, drogą pocztową wszystkich uczestników wakacyjnych obozów. Myślę że informacje takie będziemy mieli pod koniec października, dlatego na razie nie pytajcie o szczegóły, bo ich po prostu nie znam.

Wszelkie propozycje, uwagi, chętnie przyjmę na meila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub jestem pod telefonem 501 647 139
Tu również wszystkie pytania, sugestie, uwagi odnośnie obozów wakacyjnych.

Pozdrowienia, Piotr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...