Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='MakeBelieve']A nam nie chce się opowiadać każdemu tego samego. Przeczytaj sobie parę stron i zobaczysz :>
Zapisujesz się kiedy chcesz.[/QUOTE]

Czytałam pierwsze 21 stron i kilka ostatnich :D Ale nie wiem jak to tam aktualnie, pierwsze wpisy są z 2009 roku to może się coś zmieniło? :) Z tego co czytam to się podobało :cool3: Tak strasznie chciałabym pojechać, ciekawe czy się uda... Tylko mój pies nigdy nic wspólnego z agility nie miał :p
Co do zapisów to dobrze :D Bo zawsze zapominam o terminach zgłaszania się jeśli są np. miesiąc wcześniej :D

Link to comment
Share on other sites

Polecam poszukanie grupy na facebooku "Obóz z psem", tam możesz uzyskać więcej aktualnych informacji ;)

Domki słabe, toalety oddzielnie-od godziny 6 do 22 niedaleko, w nocy przy jeziorze, jedzenie zjadliwe, ale nie wspaniałe :) Jednak to są kolonie, więc luksusów nie wymagaj, można to przyjemnie przeżyć.
W tym roku będzie nowy szkoleniowiec, który ma o wiele więcej wspólnego z agility, więc myślę, że będzie o wiele lepiej. Jednak kadra z zeszłego roku miła.
Kolonie świetne dla osób nie nastawiających się na zaawansowaną pracę z psem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Czesc dziewczyny , widze ze sie tutaj dobrze poznalyscie :D Ja wybieram sie na wandrusa , 1-2 turnus z moja psina :D Ale boje sie jak bedzie sie w pociagu zachowywala i czy nie bedzie wolala zabawy z psami od nauki :( Jak widze listy ktory robily niektore z was na oboz to mnie oczy bola , gdzie wy to miescicie :D?! Nikt nie pisal o 2014 mam nadzieje ze zaczniecie , fajnie by bylo sie poznac troche. ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ja niestety nie mam facebooka (i jakimś cudem żyję i mam się dobrze) , zaklepany jest już 2 turnus. Tak troszkę na ostatnią chwilę i powoli robię przygotowania do wyprawki dla psa , pierwszy raz z nią jade na taki obóz. Pani z biura mówiła że tam są sklepy blisko żeby nie brać za bardzo karmy bo można bez problemu kupić. Więc wydaje mi się że 2 kg będzie optymalne a potem można dokupić , ciekawe jak będzie.
Założyłam byle jakie konto na facebooku żeby popatrzeć na tą waszą grupę bo nie chciało mi bez tego pokazaćo.O.

Edited by Cyrkiel
Link to comment
Share on other sites

Dzięki , akurat z karmą nie będzie problemu bo je Chappi (nie linczujcie mnie ;) ). Mam do Ciebie takie pytanie , pewnie nie chce Ci się pisać tego samego ale powiedz mi szczerze czy ta linka 15 m na pewno się przydaję? Bo wiesz , nie wiem jakie są twoje doświadczenia obozowe ale u mnie wiele rzeczy niby niezbędnych okazywało się niepotrzebnych. Staram się mieć jak najmniejszy bagaż bo tak to sama dawałam rade , a tu jeszcze psine muszę trzymać. Poza tym trochę mnie to przeraża że od rany cały dzień w pociągu , takie męczące mi się to wydaje. Czytałam mniej więcej co pisałaś(ście) ale tak naprawdę urywkowo , skacząc co 100 stron lub 20. Skoro to tak długo organizują to musi być fajnie , szukałam jeszcze innych obozów z psem aczkolwiek jak przeczytałam ''5 osób w pokoju i 5 psów'' to mnie to troche zraziło , co ja mówie bardzo zraziło.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...